Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Štěstí přeje připraveným - to by jistě potvrdil i @mkopcak 😋
Asi jo :)
Zase to bylo hodne golfu za malo penez. Super cena per rana :D
FE6A2DB1-5D79-44A4-9803-47B956A9C5DA.png
 
Kdo kde hraje? Pochlubte se s povedenym dnem! Misto, stav, hezke rany, sukne... foto. Hezkou hru vsem!
 
Jak se kde hraje jsem také zvědavý. Já si v rámci rodinného víkendu propašoval do auta 56, PW, h3 a teď si odskočil do Jičína potrenovat na jamkovku s @RobertSlajs. Letos počtvrté na drivingu a přípravu asi prohlásim za ukončenou. 😂
image.jpg
 
Dnes Beřovice. Vůbec nefungoval driver ani dřevo, železa průměr. Ale oproti mým zvyklostem super krátká hra a i putter fungoval. Takže jsem toho spoustu zachránil. Greeny zrychlují každý týden:)
Zahráno na můj HCP.
Prvních 12 jamek parádní počasí, pak se přidal vítr, ale celkově super den na golfu a spokojenost.
 
Taky sem byl, pustili mě na hřiště už v 8:40, takže nikdo v cestě a do 12h hotovo.
 
Taky sem byl, pustili mě na hřiště už v 8:40, takže nikdo v cestě a do 12h hotovo.
Nj, já i parťák jsme moc času na fairwajích nestravili, takže 4 hodiny. Spousta bunkeru.
Ale bez vody, bez autu, vše jedním míčkem. Rychleji to stejně nešlo, po devitce, kde se ti před námi zasekli, jsme museli čekat chvilku. Tak nebylo kam spěchat...
 
Dneska krásný den v Bohdanči. Hra jako na houpačce, ale celkově spokojenost.
Hřiště v parádním stavu, hlavně teda greeny! Letos jednoznačně nejlepší hřiště co jsem zatím hrál.
 
Dneska krásný den v Bohdanči. Hra jako na houpačce, ale celkově spokojenost.
Hřiště v parádním stavu, hlavně teda greeny! Letos jednoznačně nejlepší hřiště co jsem zatím hrál.
Ty jsi byl dnes v Bohdanči? Byli jsme tam s @PFP taky - hráli jsme jamkovku.
 
Nádherný den strávený na golfu - společně s mým manželem, @PFP a jeho ženou. S Pavlem jsme odehráli jamkovku, první devitka u mne byla celkem ok a i jsem bojovala, no druhá devitka už byla tragédie, takze @PFP zaslouženě vyhrál. Ale hřiště je v super stavu, grýny rychlé a moc pěkné. Super den.
 
Ty jsi byl dnes v Bohdanči? Byli jsme tam s @PFP taky - hráli jsme jamkovku.
Tak to je škoda, že jsme se nepotkali. V kolik jste šli? Já byl od 9:00.
 
Tak to je škoda, že jsme se nepotkali. V kolik jste šli? Já byl od 9:00.
Mx šli v 9.50 , to už jsi běhal někde po hřišti.
 
Dneska Kunětická hora. Hřiště v super stavu, ferveje v podstatě v plné kondici, grýny nádherně rychlé (takže hromada trojpatů). Rafy zatím nerafou (ještě nejsou nijak vysoké, dá se z nich hrát). Na to, že jsme hráli turnaj a dost jsme čekali, tak 4:30 včetně kafe a toalet po devítce super doba hry (za námi byla obrovská mezera, tak na to kafe byl čas). Spousta lidí na poslední chvíli nedorazila, startovka připomínala noty na buben - flajty kolem nás na střídačku obsazené čtyřma, dvěma, třema, zase čtyřma ...
Jediná kaňka - během jídla v restauraci jak u kolotočů, protože kuchař z kuchyně nejdřív něco vyřvával po ostatních a pak si dost nahlas pouštěl 3 sestry, zatímco hrálo nějaké rádio jako běžná hudební kulisa.
Tedy druhá kaňka byla naše hra, ale to tady rozebírat nechci
 
Nádherný den strávený na golfu - společně s mým manželem, @PFP a jeho ženou. S Pavlem jsme odehráli jamkovku, první devitka u mne byla celkem ok a i jsem bojovala, no druhá devitka už byla tragédie, takze @PFP zaslouženě vyhrál. Ale hřiště je v super stavu, grýny rychlé a moc pěkné. Super den.
a co nahlasit vysledek?? :D
 
a co nahlasit vysledek?? :D
Klííííd. To jde za mnou - až se dostanu ke scaneru, tak nahraju score card klidně v 600dpi...
My si to skvěle užili včetně dietní krkovičky a to bylo hlavní, výsledek měl prioritu 2.
 
Dve devitky v Hradci v podvecer. Jsem chtel jen jednu, ale oni maji cenu jen celodenni - 700 Kc. Tak jsem sel dvakrat. Hra celke dobry, dva birdie, tri pary. Horsi nez dablac nebyl :).
Gryny byly zapiskovane:(
Hlavne druha devitka byla diky bezvetri a krasnemu pocasi super
 
První velký letošní turnaj v Hořehledech - 43 hráčů. V prvním flightu jsem v podstatě zářil, na mne krásných 86 ran a nearest na 2ce, potesilo birdie na 8ce. Od hracu pochvala za super stav hriste a zimni upravy, ktere hru vyrazne zrychlily.

E9191B72-AC43-4D0F-9598-334735F236AD.jpeg
 
Turnajová hra stále v kopru :D (kdyby jen turnajová :sleep:), ale zlepšuje se to - raketovým tempem (24-->30-->31) se blížím ke 36 STB, třeba se v září říjnu zadaří :cool:
Ale ono co čekat, když to pošlu 2x do vody, 2x do outu + 1x cizím míčem, trefím větev a ještě zahraju 38 puttů 🤮
GameGolf www.gamegolf.com/.../2543735 mi jako obvykle radí, abych zlepšil approach a putting 🤪
 
Tak já si dal odpoledních 27 jamek, celý Este, první devítku Radecký, hřiště v pohodě, greeny tradičně pomalý ale už relativně hezký..Hra v poli jak singlista, na greenech,jak s dovolením, @requo a možná ještě hůř..:D

A jinak nás navštívil takový nějaký stromový komár mezi čtyřkou a sedmičkou Radecký..

7107
 
Ale zase je tam za posledních sedm let co pamatuju suchá fervej..:):):), ale je to fakt hnusný..
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom