Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dneska 9j cernak a celkem spokojenost. 51 ran na zacatek sezony je fajn. Zadny vybuch. Kdyz si vezmu, ze jsem tam mel i 5 krtku hybridem.. :)
 
Dneska jsem si dal Kuňku. Poprvy v zivote, ale fee za 500 jsem tam nemohl nechat. ;) Nektery greeny dirkaty, ale celkem dobry. Fairwaye me mile prekvapily, husty, pekny. Dzihad zlo, nechal jsem tam 4 micky. :D Je tam strasne malo vody, takze jsou odhaleny brehy. Na 17. jsem na brehu nasel 20 micku a jeste asi milion jich tam nechal dalsim. :DKunka me bavila, ale tolik bunkeru jsem nevidel zatim ani dohromady. :eek: Za me, v tomhle obdobi, super! Update: 106 ran, na me asi dobry.
6710
6711
6712
6714
 
Dneska 9j cernak a celkem spokojenost. 51 ran na zacatek sezony je fajn. Zadny vybuch. Kdyz si vezmu, ze jsem tam mel i 5 krtku hybridem.. :)
jak se da zahrat 51 a tvrdit, ze tam nebyl zadny vybuch?? :D :D :D
 
Ja dnes Podebrady, hraje se ze zimnich odpalist, ktere jsou umisteny vetsinou pred zluta odpaliste a na letni greeny. Greeny cerstve aerifikovane a zapiskovane, k tomu je na nich videt plisen a na hodne schovanych greenech je to hodne spatne, zimni fee 390,-
 
Dneska jsem si dal Kuňku. Poprvy v zivote, ale fee za 500 jsem tam nemohl nechat. ;) Nektery greeny dirkaty, ale celkem dobry. Fairwaye me mile prekvapily, husty, pekny. Dzihad zlo, nechal jsem tam 4 micky. :D Je tam strasne malo vody, takze jsou odhaleny brehy. Na 17. jsem na brehu nasel 20 micku a jeste asi milion jich tam nechal dalsim. :DKunka me bavila, ale tolik bunkeru jsem nevidel zatim ani dohromady. :eek: Za me, v tomhle obdobi, super! Update: 106 ran, na me asi dobry. Zobrazit přílohu 6710Zobrazit přílohu 6711Zobrazit přílohu 6712Zobrazit přílohu 6714
super, diky za info, uz se tesim na sobotu :)
 
Ja dnes Podebrady, hraje se ze zimnich odpalist, ktere jsou umisteny vetsinou pred zluta odpaliste a na letni greeny. Greeny cerstve aerifikovane a zapiskovane, k tomu je na nich videt plisen a na hodne schovanych greenech je to hodne spatne, zimni fee 390,-
Zejtra tam jedu. Na FB/Insta Podebrady pisou, ze hrajou na letni greeny a jejich fotky potvrzujou, co rikas. Dirkaty a prosypany piskem, takjsem zvedavej. Na moje trojpaty to asi nebude mit vliv. :D Kdyz budu hrat tremi mici, tak je to levnejsi nez driving. :D:D:D Zejtra tu paradu vyfotim.
 
Dneska jsem si dal Kuňku. Poprvy v zivote, ale fee za 500 jsem tam nemohl nechat. ;) Nektery greeny dirkaty, ale celkem dobry. Fairwaye me mile prekvapily, husty, pekny. Dzihad zlo, nechal jsem tam 4 micky. :D Je tam strasne malo vody, takze jsou odhaleny brehy. Na 17. jsem na brehu nasel 20 micku a jeste asi milion jich tam nechal dalsim. :DKunka me bavila, ale tolik bunkeru jsem nevidel zatim ani dohromady. :eek: Za me, v tomhle obdobi, super! Update: 106 ran, na me asi dobry. Zobrazit přílohu 6710Zobrazit přílohu 6711Zobrazit přílohu 6712Zobrazit přílohu 6714

PAráda. Btw. tam žádný bunkery nejsou. @JanKostalCZE a @ati o žádném nikdy nemluvili... :oops:
 
Pokud někdo zvažujete, zda jet do Poděbrad, či na Kuňku, tak z pohledu golfové kvality rozhodně zvolte Kunětickou horu = stav obou hřišť je momentálně neporovnatelný a jarní cena Kuňky je krásných 500,-Kč. Na Kuňce jsou tak husté a měkké ferveje, že můžete jít téměř na boso(nebýt těch teplot:cool:). Pro Poděbrady hraje jenom to, že Vás dokáží značně ochránit ve větrném počasí a to má teď o víkendu být, to bude na Kuňce foukat, jako by jste byli u moře - je to tam strašně otevřené.
 
Dneska jsem si dal Kuňku. Poprvy v zivote, ale fee za 500 jsem tam nemohl nechat. ;) Nektery greeny dirkaty, ale celkem dobry. Fairwaye me mile prekvapily, husty, pekny. Dzihad zlo, nechal jsem tam 4 micky. :D Je tam strasne malo vody, takze jsou odhaleny brehy. Na 17. jsem na brehu nasel 20 micku a jeste asi milion jich tam nechal dalsim. :DKunka me bavila, ale tolik bunkeru jsem nevidel zatim ani dohromady. :eek: Za me, v tomhle obdobi, super! Update: 106 ran, na me asi dobry. Zobrazit přílohu 6710Zobrazit přílohu 6711Zobrazit přílohu 6712Zobrazit přílohu 6714
Jo tak to ty ses mi tam na té 17-té jamce motal u vody, abys mě nakonec radši pustil před sebe, když jsem Ti tam poslal dva míče kousek od vozíku :)) :)
 
Dneska jsem si dal Kuňku. Poprvy v zivote, ale fee za 500 jsem tam nemohl nechat. ;) Nektery greeny dirkaty, ale celkem dobry. Fairwaye me mile prekvapily, husty, pekny. Dzihad zlo, nechal jsem tam 4 micky. :D Je tam strasne malo vody, takze jsou odhaleny brehy. Na 17. jsem na brehu nasel 20 micku a jeste asi milion jich tam nechal dalsim. :DKunka me bavila, ale tolik bunkeru jsem nevidel zatim ani dohromady. :eek: Za me, v tomhle obdobi, super! Update: 106 ran, na me asi dobry. Zobrazit přílohu 6710Zobrazit přílohu 6711Zobrazit přílohu 6712Zobrazit přílohu 6714
Souhlas, Kuňka je teď za ty peníze skvělá. Včera jsem tam taky byl, teetime hned z rána tak bylo ještě trochu zima. Jinak věř, že džihád je teď hooooooodně milosrdný, no uvidíš až tam pojedeš v hlavní sezóně :D
Každopádně na mě greeny ještě dost chlupaté a pomalé, ale i tak to za to stojí ;)
 
Dnes s @Dáša Kotlina. Brutální vítr. Chvílema i slunce.
6724
6725
6726
6727
Flekaté, díraté, zapískované greeny. Fairwaye všelijaké, jen na 9. hezká. Nutrie zalezlé, takže žádná sranda. Hra jako po zimě a ve větru.
 
dnes poprve letos na Zbraslavi, hriste po zime v super kondici, skvele fairwaye a dobre greeny, v bunkerech je novy pisek, uz se do nej hrac nezaboruje jako driv, ale pisek je tezky a je potreba vice sily, jedna negativni vec, jsou zavrena odpaliste, ze kterych se bude v kvetnu hrat Challenge tour, vetsinou cerna, takze to malokoho bude trapit :D urcite stoji za navstevu, jarni fee 890,- :)
6729
 
Ano, na devitce.

Ty kraaaso. No tak snad to slunicko a pece personalu daj brzo do kupy, ale takhle z fotky to vypada uplne sezrany...
 
Jo tak to ty ses mi tam na té 17-té jamce motal u vody, abys mě nakonec radši pustil před sebe, když jsem Ti tam poslal dva míče kousek od vozíku :)) :)
Nekecej, tos byl ty. :D Tys hral tremi mici a utikals mi s mym jednim, tak nedavalo smysl, abychom sli spolu... :D Tak znam prvniho golfistu odsud i z realu... :up:
 
Pokud někdo zvažujete, zda jet do Poděbrad, či na Kuňku, tak z pohledu golfové kvality rozhodně zvolte Kunětickou horu = stav obou hřišť je momentálně neporovnatelný a jarní cena Kuňky je krásných 500,-Kč. Na Kuňce jsou tak husté a měkké ferveje, že můžete jít téměř na boso(nebýt těch teplot:cool:). Pro Poděbrady hraje jenom to, že Vás dokáží značně ochránit ve větrném počasí a to má teď o víkendu být, to bude na Kuňce foukat, jako by jste byli u moře - je to tam strašně otevřené.
Potvrzuji, akorat jsem prijel z Podebrad. Hriste masakr, jen jedna fairway dobra. Greeny zalostny. I na muj zoufalej styl tezce podprumerny. Pritom je to tak nadherny hriste v lese. :(
6730
6731
6732
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom