Jak jste naposledy hráli (2019)

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,264
3,688
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Včera yard resort s @Michal Prokop :) díky Michale za hru!

Yard Resort s Michalem

Yard Resort s Michalem

Atmosféra Země se skládá ze čtyř základních vrstev. Jsou to (od povrchu Země): Troposféra (6-20km), Stratosféra (do 50 km), Mezosféra (do 85 km), Termosféra (do 690 km), rozdělené pauzami. V té poslední uvedené můžete potkat raketoplány a potom míčky @Michal Prokop, když hraje golf :p S...

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,672
1,825
123
Praha
Jméno
Honza
Po poslednim turnajovem zaseku na Dysine jsem s napetim prichazel na Cernak, zdali forma byla pouze nahodna nebo slo o zlomislnost vyssi moci. Nepozornemu ctenari lepe pripomenouti, ze jsem zde poslednich nekolik her dostal na zadek jak malej harant.

Na odpalisti zasek, diky pozde prichozim asiatum. Ale kratky pohovor s marshalem nam to vynahradil. Jdeme na to.
Drive jednicky ok, prihra ok, chip... #*£€\~ tripple. Dvojka, snadny par3, ze?... tripple, trojka doublepar... Vse v poradku, bylo nahoda, rikam si. :D
A pak to prislo. Sama bogey, par nepromenenych par puttu, obcas i birdie approach. Nakonec +1 nad svuj novy HCP. Mnoho opravdu peknych ran. Ze by to tam fakt nekde bylo? :)

Vyborny obidek a nakonec vyzvednuti starsi dcerky na golfovem kempu. What a day.
Fotku zadnou nemam, tak alespon jedna z minule ;)
EE088998-9F63-417B-B801-7796758859B4.jpeg

Upraveno:

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,264
3,688
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Po poslednim turnajovem zaseku na Dysine jsem s napetim prichazel na Cernak, zdali forma byla pouze nahodna nebo slo o zlomislnost vyssi moci. Nepozornemu ctenari lepe pripomenouti, ze jsem zde poslednich nekolik her dostal na zadek jak malej harant.

Na odpalisti zasek, diky pozde prichozim asiatum. Ale kratky pohovor s marshalem nam to vynahradil. Jdeme na to.
Drive jednicky ok, prihra ok, chip... #*£€\~ tripple. Dvojka, snadny par3, ze?... tripple, trojka doublepar... Vse v poradku bylo nahoda, rikam si. :D
A pak to prislo. Sama bogey, par nepromenenych par puttu, obcas i birdie approach. Nakonec +1 nad svuj novy HCP. Mnoho opravdu peknych ran. Ze by to tam fakt nekde bylo? :)

Vyborny obidek a nakonec vyzvednuti starsi dcerky na golfovem kempu. What a day.
Fotku zadnou nemam, tak alespon jedna z minule ;)
Zobrazit přílohu 8148
Neco na tech akcich, kde jsem ja, je zatracene spatne... koukam na tu fotku, resp jeji okraje a rikam si, kurna co delam blbe? :-D

• Pobavilo, díky!
Reactions: Ferrry, Dana a jan

R.U. Terwilliger

Aktivní člen
30.11.2017
153
125
53
Cheb
Jméno
Marek Tůma
V poslední době mě moje tragická hra na víkend na chvilku opustila. A to v pravý čas.. :oops: Na třetí dodatečné jamce to vyšlo..

P.S. Radek Běláč to bude ještě muset opravit.. :) (zatím jsem tam jako 2.)
Jsem zvědavý, s kým z jamky se uvidím na Konopišti..

Přílohy

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,264
3,688
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Líša první školní den

Líša první školní den

První školní den po prázdninách. Milník rodičů a (samozřejmě jejich dětí), kdy z naprosto logisticky neuchopitelných hektických prázdnin, co se týče přeprav dětí na tábory, výlety, za babičkami a tak je před námi příslib deseti měsíců jakéhosi většího klidu daného pevným kalendářem povinné...

Marcela

Člen fóra
12.7.2017
96
108
43
Jméno
Marcela
Neco na tech akcich, kde jsem ja, je zatracene spatne... koukam na tu fotku, resp jeji okraje a rikam si, kurna co delam blbe? :-D
Zkus se zeptat Kristynky? :D:D:D

Marcela

Člen fóra
12.7.2017
96
108
43
Jméno
Marcela
Vcera Karlstejn :up:. Nadherne pocasi, hriste po Ladies ve vybornem stavu. A sice jsem nezlepsovala, ale 36 stb je na me na tomhle tezkem hristi velmi dobry vysledek. Samozrejme jsem mela par zaseku (3-par za 7:sick:), ale pak take birdie, asi 3.v zivote. Aspon je to motivace pro dalsi zlepsovani..
image.jpeg
image.jpeg

ligi

Aktivní člen
23.2.2017
156
141
53
Jméno
Libor Klus
Vcera Karlstejn :up:. Nadherne pocasi, hriste po Ladies ve vybornem stavu. A sice jsem nezlepsovala, ale 36 stb je na me na tomhle tezkem hristi velmi dobry vysledek. Samozrejme jsem mela par zaseku (3-par za 7:sick:), ale pak take birdie, asi 3.v zivote. Aspon je to motivace pro dalsi zlepsovani..Zobrazit přílohu 8174Zobrazit přílohu 8175
Jj....taky včera Karlštejn. S počasím i stavem hřiště souhlas....to byla fakt paráda!.......Ale tím pozitiva bohužel končí, od hřiště jsem dostal neskutečný výprask (tristních 19 STB), z větší části samozřejmě neumění...ale i smůla (či spíše záhada), když na 15-ce po pěkném odpalu jsem nenašel míček na fairwayi, kam jsme ho viděli všichni dopadnout.....a to mě psychicky úplně dodělalo, zbytek byl odehrán už jen ze setrvačnosti.....

Ferrry

Aktivní člen
1.1.2019
145
131
43
Tak dneska poprvy ten kouzelnej Stirin. Hriste pekny, hodne stinu, coz se ve vedru hodilo. Greeny velmi pekny, fairwaye celkem pekny, nekde cvachtali, ale v pohode hratelny. Byl jsem zvedavej na tu proslulou devitku. Pro jistotu jsem skrtnul hned 4, protoze jsem se v ni hrabal jak baba v koksu. 😤 3 pary, 3 bogey, jeden double a pak to prislo. Zelezem hezky pred vodu, dvakrat rybnik, treti pokus pres, lezim 7. Dvakrat 20 metrovy blato do kopce, pak ke greenu, hezkej chip, jeden putt. Pisu 12 (chtel jsem tu mrchu proste dohrat a za nami vuuubec nikdo a mozna to mam i blbe spocitany) a vracim se k rybniku, kam jsem poslal vozik i s bagem. 😂 Ba ne, jeste tem klackum dam sanci. 😉 Kazdopadne se tam brzy vratim, protoze tohle ji neodpustim. 😉

Přílohy

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,264
3,688
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Tři dny v Kořenci, tři hry - bugyna, piditurnaj, ranní rychlík. :)

Kořenec po roce a půl

Kořenec po roce a půl

Milý deníčku, je pozdě večer a já sic znaven, tak před usnutím si do Tebe ještě zanesu svojí dnešní hru. Jak víš, tak jsem na jednom pracovním IT školení, které se koná v Kořenci. Rázem jsem prostě musel jet, to dá rozum. Kořenec. Hřiště, které jsem hrál před rokem a půl v rámci školení...

Kořenec pod sto. Skoro.

Kořenec pod sto. Skoro.

Deníku! Ve čtvrtek jsem ti přeci jasně říkal, že chci v pátek zajít Kořenec pod sto! Jaktože se to nepovedlo? 103 ran není pod sto. Říkáš, že jsem měl jít spát dřív a před hrou ráno v sedm se rozcvičit? Takhle chytrej sem teď taky, blogu jeden elektronickej! Ráno jsem vstal, tiše, abych...

Kořenec v roce 2019 poprvé...

Kořenec v roce 2019 poprvé...

Dendo, jak Hvězdné války co. Nejprve píšu díly 2. a 3. a teprve potom dopisuju den první. Ale chápej. První den to prostě nešlo, byl to frmol a trochu se mi pak míhala písmenka před očima. Hráli jsme s klukama na Kořenci až po páté hodině, když skončily prezentace. Bylo nejkrásnější počasí z...

Upraveno:

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,672
1,825
123
Praha
Jméno
Honza
Dneska jsem vyrazil hrat se starsi dcerkou. Uplne poprve byl cil, abychom oba hrali soucasne a to same. Zadny doprovod v bugine atp.. Volba padla na akadau v Hostivari. Pocasi trosku uplakane, ale nejsme z cukru.
Longstory short... dali jsme 18 jamek a dcerka ma prvni par! Ja mel radost z toho, ze po uvodni krizi ji to fakt bavilo a vetsina jamek byla v paru taktez.
#ProudFather
A2BE7316-7FFC-46A8-A78B-00ED27E737AC.jpeg
CD62728B-A765-4A21-BDC4-B11CD87E1979.jpeg
C59D227F-220B-4147-BF30-C11A15126734.jpeg
B656E42C-C81A-45B0-ADA3-67449D97D013.jpeg

Upraveno:

JirMar

Aktivní člen
Tým 19.jamky
11.2.2016
255
487
103
Praha
Jméno
Jiří Mareček
Dneska Zbraslav a poslední díl Sunset Tour. Chvíli to vypadalo, jako by se chystala potopa světa, chvíli zase jako počasí na The Open, ale nakonec počasí nezlobilo tak, jak by mohlo. Speciální poděkování @requo nejen za pozvání, ale také za cenný technický support. S vozejkem a nepromokavou bundou jsem se mohl postavit golfové výzvě :) Hru příliš komentovat nebudu, snad jen, že jsem vděčný za dva pary - s mojí hrou to byl věru zázrak. Nicméně se hlavně těším, že tohle nezůstane ojedinělou golfovou událostí v mém kalendáři. Díky @macdav a Vojto za moc fajn hru :)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: kristyna a requo

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,188
1,068
123
Jméno
David Machač
Pondělní Zbraslav, poprvé v sezoně a naposledy. Krásné počasí, bez deště, ale jakmile jsem zabalil věci do auta, spustil se dešť. První rána gagarin třicet metrů do rafu, provize, co se stala třetí ranou rovna 200m, nakonec za krásných 9. Pak už se to srovnalo na běžný bogey golf až na poslední jamce, druhá rána do bankru, tam na podruhé ven a zakončil jsem to za krásných 7. Na několika jamkách, nám nešlo zapatovat, tak jsme se shodli nesmyslný návrt ;) Celkově jsem zůstal na svých....

Na to jak bylo přes den, krásný už podzimní golf s náčelníkem @requo, @JirMar a @Vojtys_1 . V hospodě před hrou nás uvítal kapitán @doktordee . Těším se do Hořehled na další

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,264
3,688
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Dneska Zbraslav a poslední díl Sunset Tour. Chvíli to vypadalo, jako by se chystala potopa světa, chvíli zase jako počasí na The Open, ale nakonec počasí nezlobilo tak, jak by mohlo. Speciální poděkování @requo nejen za pozvání, ale také za cenný technický support. S vozejkem a nepromokavou bundou jsem se mohl postavit golfové výzvě :) Hru příliš komentovat nebudu, snad jen, že jsem vděčný za dva pary - s mojí hrou to byl věru zázrak. Nicméně se hlavně těším, že tohle nezůstane ojedinělou golfovou událostí v mém kalendáři. Díky @macdav a Vojto za moc fajn hru :)
Pondělní Zbraslav, poprvé v sezoně a naposledy. Krásné počasí, bez deště, ale jakmile jsem zabalil věci do auta, spustil se dešť. První rána gagarin třicet metrů do rafu, provize, co se stala třetí ranou rovna 200m, nakonec za krásných 9. Pak už se to srovnalo na běžný bogey golf až na poslední jamce, druhá rána do bankru, tam na podruhé ven a zakončil jsem to za krásných 7. Na několika jamkách, nám nešlo zapatovat, tak jsme se shodli nesmyslný návrt ;) Celkově jsem zůstal na svých....

Na to jak bylo přes den, krásný už podzimní golf s náčelníkem @requo, @JirMar a @Vojtys_1 . V hospodě před hrou nás uvítal kapitán @doktordee . Těším se do Hořehled na další
Tak a do třetice přidám pondělní hru i já. :)

Rozlučkový sunset 2019

Rozlučkový sunset 2019

Bylo nebylo. Jednoho krásného letního pozdního dne za vlahého večera stanula čtveřice gentlemanů u prvního odpaliště golfiště Zbraslavského na okraji stověžatého klenotu srdce kraje Máchova. I s úsměvem a mírnou úklonou přivítal startér ony hrdiny: v dáli právě zámecké hodiny odbíjely pátou...

Hrozně se mi líbila příhra @macdav na 4, to dřívko (hybrid ?) do grýnu bylo luxusní a @JirMar ukázkový flop na 6tce k vlajce z rafu. Nejkrásnější okamžiky hry. Fakt jak na PGA. Super!

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,264
3,688
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Dneska ranní rychlovka před prací - devítka Hostivař. Nic moc k zápisu do Deníčku, ale birdík na trojce potěšil. Devítka, pat 2,5 m. Hřiště super, grýny taky. Rychlé - překvapilo.

Hezkou hru všem o víkendu a pochlubte se, kde jste si zahráli, buď sem, nebo vyzkoušejte Deník her!

2E1CA81F-401F-4660-BEB7-CA742B87A10D.jpeg2DF6FC1E-5408-40AA-89F2-F928C90296FA.jpeg6443034F-8D9F-438D-BDF6-B4879FC51EEA.jpeg

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: JirMar

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,188
1,068
123
Jméno
David Machač
Po vcerejsi Kunce, ktera je v super stavu, dnes oddych na Hradku u Nechanic. Fajn prochazka, hriste neurazi, ale nenadchne.
Moje hra standard. Bogie golf, par paru taky bylo, ale ze bych se citil skvele, to zase ne.
Zitra se synovcem jeste odpoledne Hradec a vychodocesky trojboj nude uplny.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: JirMar a kristyna

sob1662

Člen fóra
4.8.2017
79
141
43
Jméno
Jirka S.
Včera turnaj na Terasách v Ústí. Začátek lehce nervózní, ale nakonec sem to ubojoval na solidních 95 ran a 44 stb a bylo z toho první místo v kategorii, což samozřejmě potěšilo.
Jinak hřiště v pěkném stavu, ale navrtání na můj vkus teda pekelné :p:D