Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Haugschlag. Dostal jsem doma propustku, a vydal jsem se s @mkopcak oranzovou dodavkou (pojedeme ve stredu pro kurnik do brna - to nevymyslis, fakt) do tohodle prihranicniho resortu. Prejedete hranice - mostky maji na sobe kvetinace s kytkama, ktery nikdo neukrad - uzasny. :)

Jak jsme hrali? Dneska dobre, 30 jamek dohromady, u druhe 18tky jsme sli 9j a 3 posledni. Ja hral paradne prvni devitku, sedlo to. Martin zavalel tu treti, krasne drajvy, ach. Padlo hodne paru, birdie se nezadaril, nebo si ho nepamatuji?

Btw uzasna vecere, panenka proste nemela chybu. Hriste je uzasne, ferveje, greeny... mnam. Btw a skvela obsluha, skoro samí Češi. Zitra pokračujeme! Golf je užasný, miluji ho. :up:

Zobrazit přílohu 7917

Zobrazit přílohu 7918

Zobrazit přílohu 7919

Zobrazit přílohu 7920
Martin má úžasnou rukavičky😀
 
Tak zkusime to tady pripomenout. Ja a kde jste hrali? Pochlubte se. :)
 
Cernak, nic moc. Vice mene jsem netrefil poradne nic moc. Zadny par.
Vzdy jsem nejak upytlikoval bogey ci double... ale pocit proste spatny.
Asi budu muset fakt zacit trenovat :)

Za zminku stoji jen magic shot ala phil... jamka cislo 12, approach skoncil v lese/krovi napravo. Ja zahral magic shot sw skrz stromy, pres bunker a cca 3m od fangle. Nadeje, ze to vubec pujde ven byla sama o sobe mala. A nejlepsi na tom je, ze jsem ten uder hral s tim, ze toto by z toho teoreticky mohlo vzejit. :)
 
Tak zkusime to tady pripomenout. Ja a kde jste hrali? Pochlubte se. :)
Nooooo, golf nikde. na nervy jsme hráli majitelům malého penzionu u Jihlavy. To je tak, když se nás v předchozím zaměstnání sešlo více narozených ve stejném roce a teď byla jedna hromadná oslava 😎
 

Přílohy

  • D5A4699B-67E5-4611-8051-1CD4A8142444.jpeg
    D5A4699B-67E5-4611-8051-1CD4A8142444.jpeg
    163,3 KB · Zobrazení: 299
Včera jsem se vydal na Grosshof. Kdo neznáte, je to moc hezká 9ka u Broumova
v krásném prostředí. Stav hřiště: odpaliště
slušná, ferveje polovyschlé, greeny pěkné, ale záludné.😀 No a moje hra?
Stb - 38 Stále tomu chybí konzistentnost. Jdu 2 jamky v paru a pak na 4parové jamce vytvořím sněhuláka jako prd.
A abych nezapomněl. Měl jsem s sebou
i košík na houby. A našel jsem.

Jednu.🍄😐
20180524_101637.jpg
 
Včera večer po víkendovém stavění skříní jsme obešel druhou devítku na Černém Mostě. Hřiště stále naprosto skvělé, moje hra odpovídala stavu rozlámanosti po práci. Byl to takový bogie golf až do předposlední jamky č. 17, kde jsem první drajv vyhodil doleva, druhý zase doprava až třetí šel rovně, ale zde se mi podařila příhra metr k tyči, takže by to bylo za par, ale s tím předchozím hrůza....
 
Já dnes po dlouhé době navštívil Líšnici. Stav hřiště raději nebudu komentovat. Je sice v lepším stavu než minulý rok, ale... Jak jsem hrál? Střídavě oblačno. Dal jsem tři páry a pár ran vyšlo, hlavně příhry k fangli. Byl i jeden škrt a to na trojce. Z tee voda, třetí pod strom, příhra, tedy snad jedina, kterou si určitě nebudu chtít pamatovat, parádní topinka a přestřelenej green tak o deset metrů do pole. Na čtyřce par atd. Docela fajn dopoledne
 
Nooooo, golf nikde. na nervy jsme hráli majitelům malého penzionu u Jihlavy. To je tak, když se nás v předchozím zaměstnání sešlo více narozených ve stejném roce a teď byla jedna hromadná oslava 😎
A helemese, dalsi VF. Jsi tam porad, nebo uz jinde? Byl jsem tam skoro 10 let. Sales. 😉
 
A helemese, dalsi VF. Jsi tam porad, nebo uz jinde? Byl jsem tam skoro 10 let. Sales. 😉
😂 už dlouho jinde. I když tu desetiletku vlastně také držím. Ale to bylo 2003-13. Zbytek bych nechal až někam na hřiště. Spolu jsme si psali, ze až urveš nějaké to první vítězství, tak si s námi pujdes plácnout na Zbraslav nebo si to pletu? 🙈 jestli si to nepletu, tak kdy půjdeme? 😜
 
😂 už dlouho jinde. I když tu desetiletku vlastně také držím. Ale to bylo 2003-13. Zbytek bych nechal až někam na hřiště. Spolu jsme si psali, ze až urveš nějaké to první vítězství, tak si s námi pujdes plácnout na Zbraslav nebo si to pletu? 🙈 jestli si to nepletu, tak kdy půjdeme? 😜
Jasne pujdu. Brzy. Doslo na nejhorsi a o vikendu jdu na prvni turnaj.😂 Tak az se tam ztrapnim, pridam se k vam na Zbraslav. 😉
 
A helemese, dalsi VF. Jsi tam porad, nebo uz jinde? Byl jsem tam skoro 10 let. Sales. 😉

No tak to máme z VF už skoro komplet flight:).
 
Včera první devítka Zbraslav v rámci sunsetu. Flajt s @Vojtys_1 - bylo to prima, dohromady 27 STB :-D

Ale co, pekne pocasi, odehral jsem jednim micem, dve dokonale prihry ze 80 metrů k fangli, minimum hledani, jen ten vysledek nejak nevysel na te skorce... tak priste! Hriste luxus. :) Prima to bylo, pohoda.
 
Dnes turnaj v Lázních Bohdaneč. Hřiště
v super stavu. Krásně zelené ferveje, rychlé greeny, jen ta moje hra,když nepočítám 3
parasy, stála za hovno.🏌🏻‍♂️🤧
20190808_111314.jpg
 
Dnes turnaj v Lázních Bohdaneč. Hřiště
v super stavu. Krásně zelené ferveje, rychlé greeny, jen ta moje hra,když nepočítám 3
parasy, stála za hovno.🏌🏻‍♂️🤧Zobrazit přílohu 7960

Ty jo, to vypadá parádně. :)
 
Tak po dlouhé době něco k pochlubení, dnes turnaj u nás Na Vrších, Generali open, hrálo se mi skvěle a i s třemi sněhuláky a jedním škrtem, dvě birdie, dva pary, nejvíc bogie a uhraných 41 stbl a zlepšení na 27,6 ( huraaaa) a první místo mezi ženami.:D:cool: Pro dnešní den je golf super! 😉
 
Dnes Pyšely, turnaj ...
hrajem ako král, 40 stejblov, 1 birdie, znížim o 1.6 a skončím 10. ??? 🤦‍♂️
V Pyselich jak vystříhali skoro všechen džihád, tak se hraje krásne, ale všichni nějak moc skorujou 😅
Tuhle jsem taky čekal na vyhlášení s 39stb a do první desítky jsem se fakt nevešel 🤪
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Dneska se @HonzaS a Fandou na Grabštejně, holky měly vlastní flajt. My jsme hráli v té prádelně dopoledne moc hezky, padlo spousta parů, nakonec výsledek já 34 stb, Honza 35. Ale měli jste vidět jeho skvostnou sérii tří parů přerušenou nakonec birdíkem. :up: Ještě, že tu troufalost golfový bůh viděl a nasázel mu tam hned poté osmičky. :-D Fanda s námi šel devítku, hrálo mu to velmi dobře, takže vše ok. Paradni zdravý obídek s kofolou byl doslova zlatým hřebem naší hry na závěr. Grabštejn ruullleeeezzzzz!

Hřiště v dobrém stavu, semtam holiny, ale už se na fervejích zase zelená. Grýny bez problémů, chlupatější, ale alespoň to nejelo nikam daleko od jamky. Díky Honzo za hru!

DA89C154-82C6-4F89-975E-40F005809965.jpeg 9F93A2C5-6C5C-4EC0-B52A-95CFE06392FF.jpeg CA35042E-5E1D-442C-BAE7-A21A272F9B00.jpeg 21CB0EE8-6BBC-49F5-BBAE-9349F5F580EA.jpeg BA04334E-4225-4596-BE92-17E4F22746F5.jpeg 4B5E5F58-CF7B-4D67-B7B4-ABA5F02787CB.jpeg 3F6A5A39-A81F-4A5C-B5DA-132B8B124308.jpeg
 
Upraveno:
Dnes Pyšely, turnaj ...
hrajem ako král, 40 stejblov, 1 birdie, znížim o 1.6 a skončím 10. ??? 🤦‍♂️
Taky mě ty mega výkony hráčů kolem překvapily. Stejně jako můj překonaný longest drive. Tradičně na jamce 14. Podle hodinek 262 metrů. Ten co mě překonal byl prý asi jen o pinďoura (cca 20 cm) delší. Ok. Stane se. Bez problémů. Co mě zarazilo, byla odpověď na otázku jestli šel druhou na grýn. Ne. Poslal to údajně někam pod strom. Netuším pod který. Tuším, že tam jsou kolem jen keře. Ale hráč co zahraje 260 m drive a nejde grýnu jehož začátek z toho místa je cca 160 m, byť 150 přes vodu, je fakt divný. 🤔😒

Já jsem hrál šrot a skončil předposlední. 85. Už proto, že to hřiště nemusím. Navíc to jejich tradičně nepochopitelné návrty. Na těch grýnech prostě neumím patovat. Respektive neumím je číst. Vidím tam co tam není. Co bylo dobré, že jsem to takhle blbě neviděl sám.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom