Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes poprvé Na Vrších . Musím uznat, že hřiště se mi moc líbilo jak jamky tak okoli jamek. Malej minus bych dal za to ze neni ukazatel kam jitna dalsi jamku.
Prvni jamka byla lehka 3 drevo na stred fw a pak wedgi na green . 2 puty a pisu par. Pak se melo hrat pres vodu kdy jsem si zvolal Yolo a zahral ho do vody , prislo yolo po druhé ale to uz sem zahral za green, lehky cip do greenu a bylo to. Pak prisel 180 m 3 par a tsk jsem zahral hook do vody pak to slo do rafu a pisu 6 ran :rolleyes: :) Po tehlech 3 jamkach uz sem hral hezkej golf kdy pak na vetsine zbylejch jamek jsem zasahoval green v regulaci, ale trojpat jsem si neodpustil:Do_O na 8ce krasny drive ktery byl asi 220 metru do kopce a skoncil na kopecku za greenem viz foto.Pro priste musim udrzet emoce na uzde a pujde, ale 42 ran na poprve jsem byl spoko. Urcite zas zajedu!Zobrazit přílohu 7824Zobrazit přílohu 7825Zobrazit přílohu 7826
Ukážu a přečtu prezidentce a manažerovi, jsme momentálně v Hořehledech 😉
A na trojce do vody??? Jakože do rybníka? 😁😁
 
Ukážu a přečtu prezidentce a manažerovi, jsme momentálně v Hořehledech 😉
A na trojce do vody??? Jakože do rybníka? 😁😁
Presne do te vody jak se hraje z dvojky :D:sleep:
Pristi rok se asi stanu clenem :);) budu se tesit na spolecnou hru:up:
 
Presne do te vody jak se hraje z dvojky :D:sleep:
Pristi rok se asi stanu clenem :);) budu se tesit na spolecnou hru:up:
Vážně? Tak super, bude se ti u nás líbit 😉
 
Podělím se. Po letech. O víkendu jsem, tradičně, hrál třetí ligu za Golf klub Zbraslav. Pro mě poprvé na Zbraslavi. Sobota takový průměr. Nic zajímavého. Zato neděle... výsledek 78 celkem solidní. Od kdekoho jsem slyšel "Škoda desáté jamky". Na ní jsem zahrál 9. Tedy +4. Byť bych mohl být zklamaný, a většina kolem by to čekala, já nebyl. Co se mi na ní stalo bylo k nezaplacení. Co se dělo po ní dvojnásob.

Poprvé v životě jsem byl v hratelné vodě. A zkusil to. Velmi velmi cenná zkušenost. Co se dělo po jejím dohrání mě samotného překvapilo. Nesložil jsem se. Nepřestal hrát a zbytek jamek došel +1.

S mým hcp, obzvláště ze žlutých, pro mě po jedné pokažené jamce v podstatě turnaj končí a přestanu hrát na výsledek. Proto mě samotného překvapilo, že jsem tentokrát toto neudělal. Asi taky proto, že to je týmová hra, navíc na rány.

I přes hrozný výsledek na desítce jsem, k mému překvapení, uhrál 37 špejblů. Skóre jsem průběžně nepočítal. Nehrál na Par jamky ale na své možnosti a hlásil čísla. Nikoli Par či bogey.

Jsem na sebe hrd, že jsem se na to nevyprd! 😌

7828
 
Podělím se. Po letech. O víkendu jsem, tradičně, hrál třetí ligu za Golf klub Zbraslav. Pro mě poprvé na Zbraslavi. Sobota takový průměr. Nic zajímavého. Zato neděle... výsledek 78 celkem solidní. Od kdekoho jsem slyšel "Škoda desáté jamky". Na ní jsem zahrál 9. Tedy +4. Byť bych mohl být zklamaný, a většina kolem by to čekala, já nebyl. Co se mi na ní stalo bylo k nezaplacení. Co se dělo po ní dvojnásob.

Poprvé v životě jsem byl v hratelné vodě. A zkusil to. Velmi velmi cenná zkušenost. Co se dělo po jejím dohrání mě samotného překvapilo. Nesložil jsem se. Nepřestal hrát a zbytek jamek došel +1.

S mým hcp, obzvláště ze žlutých, pro mě po jedné pokažené jamce v podstatě turnaj končí a přestanu hrát na výsledek. Proto mě samotného překvapilo, že jsem tentokrát toto neudělal. Asi taky proto, že to je týmová hra, navíc na rány.

I přes hrozný výsledek na desítce jsem, k mému překvapení, uhrál 37 špejblů. Skóre jsem průběžně nepočítal. Nehrál na Par jamky ale na své možnosti a hlásil čísla. Nikoli Par či bogey.

Jsem na sebe hrd, že jsem se na to nevyprd! 😌

Zobrazit přílohu 7828
Asi jsi to se svým příjmením slyšel mockrát, ale zřejmě dobrý oddíl..:):D:)
 
Jako Jekyll a Hyde. První devítku jsem v Hořehledech (příjemně měkko po včerejších deštíkách) nasázel za 38 ran a 21 STB. Na druhé sice klaplo další birdie, ale 46 ran a 14 STB nakonec stačilo “jen” na 3. místo...

29CDFB11-5E8E-47B2-BDA4-B778722FE622.jpeg
 
Beřovice za 82 a to sem hrál 4x double bogey, škoda, mohl sem podruhé v kariéře prolomit 80.
Opět s Inesis 100 z Decathlonu za 129Kč tucet :)
Jinak 2x birdie (3. a 16. ) a na 3. dokonce pat na eagle.

 
Dnes poprvé jsem hrála na Zbraslavi. Šla jsem s @requo a bylo to velmi pohodové odpoledne. Hřiště krásné. Zelená, měkká, příjemně střižená tráva lákala se zout. Jamky tvarově zajímavé, takové jsem snad nikde ještě neviděla. A moje hra? První jamka pro začátek dobrý. Druhá, pat dlouhý 10metrů se vydařil. Třetí jsem musela proškrtnout, míček si létal kam chtěl. Nejvíce mi šli pěti pary.
 
Včera Zbraslav, za sebe spokojenost, šli jsme s @kristyna. Hřiště v prima stavu, líbilo se mi, že bylo jiné navrtání, než většinou, například 3, 4, 6 a 8 byly tím pádem úplně odlišné, než jindy. Celkem na devítku 17 stb, ale v pohodě, bylo to fajn, bezvětří, hledalo se jen jednou... fakt příjemné, pohodové odpoledne.

Hřiště bez výtky, krásně hratelné, ferveje jak jinde gryny. Spokojenost.
 
Upraveno:
+21 v Telči, ranní 18ka za 2,5 hoďky odběhnutá. Byl jsem tu poprvé, na 3ce, 4ce a 14ce jsem dal dohromady +13. Takže vlastně supr výsledek!
 
Včera po dlouhé době hra na Moravě, konkrétně Karviná-Lipiny. Ve čtvrtek přišel nový driver tak sem sem jej hned proaktivně vytáhl a byl jsem příjemně překvapen jak to lítalo. Hra celkově ok, šel sem 2x 47 (par hřiště 38). Jinak greeny po aerifikaci, zapískované a chlupaté...patovaní na náhodu, to mě stálo minimálně 5 ran...
 
Upraveno:
Kvuli vikendum, jako je tento, hraju golf!!
Hrali jsme druhy vikend 1. ligy západ v Kynžvarte.
Hriste v tragickem stavu, zavlazovane pouze odpaliste a greeny, i pres to greeny nemely vetsi rychlost nez 8ft :(
Fairwaye bez travy nebo s uplne uschlou travou, rafy plne holin a suchych mist.
V patek jsme hrali 3. kolo na rany, mych 78 nebylo uplne nejslepsich, 3. misto v tymu a T6. misto v individualnim vysledku, ale to dulezitejsi, jako tym jsme zvysili naskok vedeni z 5 ran na 40 a do playoff jsme sli z 1. mista. :)
Playoff se hraje dvoukolovym formatem, rano 3 foresomy, odpoledne 6 singlu.
V sobotu velmi jednoduchy souboj se Msteticema, za rozhodnuteho stavu 5:1 se zbytek zapasu vyrovnal ke konecnemu vysledku 6,5:2,5. Jdeme do finale.
Prazsky souboj s Motolem byl velmi napinavy, nas foresome vyhral az na 18. jamce, dalsi na 17. a jeden na 18. prohral, tedy stav 2:1 pro nas.
Odpoledni singly, nic nebylo rozhodnuto.
U prvniho zapasu to vypadalo na rychly proces v nas prospech, kdyz po 4 jamkach vedl 4up, bohuzel uz po 11 prohraval 1dn a nakonec prohral 2:0. (skore 2:2)
Druhy zapas byl rychly, nas hrac vyhral bez problemu 6:4. (3:2)
Treti zapas byl napinavy, nas hrac celou dobu prohraval, po 16 byl 2dn.
Ctvrty zapas jasny bod pro soupere. (3:3)
Paty zapas jasny bod pro nas. (4:3)
Sesty zapas jsem sel ja, po 14. jamce jsem byl 1dn a jestli spravne pocitate, virtualni skore je 4:5, tedy nase prohra. Vedel jsem, ze musim zabrat, na 15. jamce jsem poslal 2. ranu z 216m proti vetru na green chraneny stromy a vodou, lipout, birdie, vyhra, A/S, nadeje zije. Na 16. jamce jsem dal delovy drive (315m) a na jamce dlouhe 430m jsem hral do greenu jen sand wedge, nervy, stress, ale poslal jsem ji na 2 metry, birdie, 1up!! Po odpalu na 17. jamce jsem dostal info, ze treti zapas nakonec dopadl A/S, tedy mi staci 17. nebo 18. jamku vypulit a mame titul. Hned na 17 jsem metrovym puttem vypulil a bylo to, TITUL JE DOMA!! Postup do Extraligy!! Neskutecny obrat dvou zapasu nas dovedl az k titulu, stale neverim, ze jsme to otocili :)
AF983678-8B4A-4578-80DA-641E8556812F.jpeg
 
Kvuli vikendum, jako je tento, hraju golf!!
Hrali jsme druhy vikend 1. ligy západ v Kynžvarte.
Hriste v tragickem stavu, zavlazovane pouze odpaliste a greeny, i pres to greeny nemely vetsi rychlost nez 8ft :(
Fairwaye bez travy nebo s uplne uschlou travou, rafy plne holin a suchych mist.
V patek jsme hrali 3. kolo na rany, mych 78 nebylo uplne nejslepsich, 3. misto v tymu a T6. misto v individualnim vysledku, ale to dulezitejsi, jako tym jsme zvysili naskok vedeni z 5 ran na 40 a do playoff jsme sli z 1. mista. :)
Playoff se hraje dvoukolovym formatem, rano 3 foresomy, odpoledne 6 singlu.
V sobotu velmi jednoduchy souboj se Msteticema, za rozhodnuteho stavu 5:1 se zbytek zapasu vyrovnal ke konecnemu vysledku 6,5:2,5. Jdeme do finale.
Prazsky souboj s Motolem byl velmi napinavy, nas foresome vyhral az na 18. jamce, dalsi na 17. a jeden na 18. prohral, tedy stav 2:1 pro nas.
Odpoledni singly, nic nebylo rozhodnuto.
U prvniho zapasu to vypadalo na rychly proces v nas prospech, kdyz po 4 jamkach vedl 4up, bohuzel uz po 11 prohraval 1dn a nakonec prohral 2:0. (skore 2:2)
Druhy zapas byl rychly, nas hrac vyhral bez problemu 6:4. (3:2)
Treti zapas byl napinavy, nas hrac celou dobu prohraval, po 16 byl 2dn.
Ctvrty zapas jasny bod pro soupere. (3:3)
Paty zapas jasny bod pro nas. (4:3)
Sesty zapas jsem sel ja, po 14. jamce jsem byl 1dn a jestli spravne pocitate, virtualni skore je 4:5, tedy nase prohra. Vedel jsem, ze musim zabrat, na 15. jamce jsem poslal 2. ranu z 216m proti vetru na green chraneny stromy a vodou, lipout, birdie, vyhra, A/S, nadeje zije. Na 16. jamce jsem dal delovy drive (315m) a na jamce dlouhe 430m jsem hral do greenu jen sand wedge, nervy, stress, ale poslal jsem ji na 2 metry, birdie, 1up!! Po odpalu na 17. jamce jsem dostal info, ze treti zapas nakonec dopadl A/S, tedy mi staci 17. nebo 18. jamku vypulit a mame titul. Hned na 17 jsem metrovym puttem vypulil a bylo to, TITUL JE DOMA!! Postup do Extraligy!! Neskutecny obrat dvou zapasu nas dovedl az k titulu, stale neverim, ze jsme to otocili :)
Zobrazit přílohu 7904
Aby ne, když jsme ti s @ati celou neděli odpoledne drželi palce, že jsme tu Teplou ani pořádně hrát nemohli 😉
 
Včera s @ati Klášter Teplá. Při čekání na Atiho jsem se připletla k hovoru o (ne)budoucnosti hřiště. Údajně je rozhodnuto o ukončení provozu s koncem letošní sezóny. Největší problém je prý v tom, že nemůžou sehnat pracovní síly na údržbu.
Jinak hřiště středně zajímavé, třípary i pro mě hratelné na par (když zrovna totálně neblbnu), i se dalo celkem hledat, pokud člověk není Ati a nepálí na 5paru první za roh, kam není vidět, ale je tam roští. :pJe fakt, že to i hodně neočekávaně odskakovalo, fairwaye byly tvrdé. Greeny byly chlupaté, takže nevypočitatelné. Některé přechody docela dlouhé na to jak je to hřiště na relativně malém prostoru. Vedro bylo, ani kapka deště, ale v dobré společnosti (s Ati vždycky, dík) to bylo příjemné odpoledne, i když mě pak čekalo 300 km domů :).
DSC_0309.JPG
DSC_0310.JPG
 

Přílohy

  • DSC_0311.JPG
    DSC_0311.JPG
    82 KB · Zobrazení: 278
  • DSC_0306.JPG
    DSC_0306.JPG
    109,1 KB · Zobrazení: 278
  • DSC_0302.JPG
    DSC_0302.JPG
    112 KB · Zobrazení: 284
  • DSC_0304.JPG
    DSC_0304.JPG
    140,4 KB · Zobrazení: 272
  • DSC_0305.JPG
    DSC_0305.JPG
    101,9 KB · Zobrazení: 295
  • DSC_0307.JPG
    DSC_0307.JPG
    122,8 KB · Zobrazení: 262
  • DSC_0308.JPG
    DSC_0308.JPG
    94,4 KB · Zobrazení: 276
Dnes pro změnu Zbraslav. Šli jsme ve dvou s Ninou a tak jsem to zkusil z červených. Aby měl @mkopcak a ostatní hnidopiši nové téma a nechali Atiho už v klidu. Ubralo mi to 3 rány a hurá na hřiště. Začalo to slibně a po 4 jamkách jsem šel -3 na svůj hcp. No a pak jsem se začal kochat tím jak nás minuly mraky, občas jsme čekali na 2 flighty před námi a už to jelo. Na 6 jsem z tee skoncil kousek před greenem pod kopcem. Už jsem viděl chip přímo na hranu, odrolovat k vlajce s další berdik.....chip o 30 cm kratší a sup zpět dolu, bogey také dobře 😂 Došel jsem s dvěma sněhuláky a poslední 4 jamky nejdou ani komentovat 🙈 ale bylo to z červených fajn. Někdy to zas zkusím. 👍
 
Upraveno:
Haugschlag. Dostal jsem doma propustku, a vydal jsem se s @mkopcak oranzovou dodavkou (pojedeme ve stredu pro kurnik do brna - to nevymyslis, fakt) do tohodle prihranicniho resortu. Prejedete hranice - mostky maji na sobe kvetinace s kytkama, ktery nikdo neukrad - uzasny. :)

Jak jsme hrali? Dneska dobre, 30 jamek dohromady, u druhe 18tky jsme sli 9j a 3 posledni. Ja hral paradne prvni devitku, sedlo to. Martin zavalel tu treti, krasne drajvy, ach. Padlo hodne paru, birdie se nezadaril, nebo si ho nepamatuji?

Btw uzasna vecere, panenka proste nemela chybu. Hriste je uzasne, ferveje, greeny... mnam. Btw a skvela obsluha, skoro samí Češi. Zitra pokračujeme! Golf je užasný, miluji ho. :up:

0E16DD33-F6C6-4217-AC09-BD4F96CBC219.jpeg


97B1FC39-29E6-43D8-A0AA-D2811A4C18A6.jpeg


6EDFB18C-87CE-495E-B5D1-065341EA6751.jpeg


C129C414-24BF-430B-9450-CBF07E64B4E9.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom