Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Jestlipak tě Fanda s Denisou Faltovi (golf Osyčina) ode mne pozdravovali?

Jojo, hned jak sme se potkali a ověřili si, že jsem ten divnej manažer, tak se k tobě hlásili. Byli moc fajn, škoda že jim vyšlo tak mokrý počasí. A navíc jsou to 2 skalpy v turnaji, což se taky cenní!:-D

Je úžasný jak je ten svět malej a v podstatě se všichni známe!
 
Dnes druhá dovolenková 18 v Beleku. Navíc jsme se od rodin neutrhli. První devitku jsem šel krásný bogie golf 👍 druhá devítka byla hrozná. Dva pary ji moc nevylepsi.

@requo na 18 (343 metru na ostrovní green) šel 2x 6i na green v regulaci a zakončil parem. Vše špatné rázem zapomenuto a nebudeme si pamatovat nic jiného než mého berdika, kdy jsem šel 3w cca 240 metru na 5m od greenu. A Michaluv parádní par nakonec.
 
Dneska po praci, prvni devitka Pysely.
Nevim co se stalo, nerozumim tomu... zacal jsem triple... a pak to prislo... sama bogey a pary. Konecne skore 45 (-7)... osobacek na svete.
Nechapu... posledni tydny jsem hral na turnajich srot, bezne psal i 59 (Casa...) a nejednou na cernaku bylo i pres 60.
Dneska proste vse slo... drive byl rovny a vzdy na fw, druha ke greenu ci kolem, pekna prihra ci chipik. Jeden, max dva putty a hotovo. Bogey golf jak vysity.
Zadne zazracne rany, zadne chipiny ci nahodne odrazy. Roughy nebyly nizke... zadny muligan. V bunkeru jsem byl 3x... a vse pekne jednim micem (+4 nalezeny).
Kurna, proc to takhle nemuze byt kazdy den!! :D
#ILoveThisGame

9EFADF2C-770E-4722-9461-C550B3761237.jpeg
 
Dneska po praci, prvni devitka Pysely.
Nevim co se stalo, nerozumim tomu... zacal jsem triple... a pak to prislo... sama bogey a pary. Konecne skore 45 (-7)... osobacek na svete.
Nechapu... posledni tydny jsem hral na turnajich srot, bezne psal i 59 (Casa...) a nejednou na cernaku bylo i pres 60.
Dneska proste vse slo... drive byl rovny a vzdy na fw, druha ke greenu ci kolem, pekna prihra ci chipik. Jeden, max dva putty a hotovo. Bogey golf jak vysity.
Zadne zazracne rany, zadne chipiny ci nahodne odrazy. Roughy nebyly nizke... zadny muligan. V bunkeru jsem byl 3x... a vse pekne jednim micem (+4 nalezeny).
Kurna, proc to takhle nemuze byt kazdy den!! :D
#ILoveThisGame

Zobrazit přílohu 7396
Protože kdyby to tak bylo každý den, tak si tu s námi nepíšeš a viděli bychom tě teď v televizi na PGA 🤭
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
Tak dnes Beřovice, děsná čekárna. Marshall pochopitelně nikde. 4h50m v pařáku [emoji852]
Hra nic moc, holt když čekám 5 a víc minut na každou ránu, tak to podle toho vypadá.
Jinak greeny konečně ok.
 
Po týdnu a půl bez hole v ruce přišla včera na první devítce falešná forma a žádnej třípat (39 ran), druhou už vše při starých kolejích za 48 ran s pěti 3-putty :D.
Celkově Pyšely za standardních 87 ran :coffee: - http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/2587271
Lehkou rozmrzelost z nadějného začátku nahradilo spousta volných míčků na drivingu - mohl jsem krásně naložit zádům a odpálit asi 200 míčů - trochu to pomohlo, občas jsem i trefil směr kterým jsem mířil :cool:
 
Já sem naprosto záměrně nepíšu jak příšerně poslední tři týdny hraju, protože by mi to stejně nikdo nevěřil ... 😂
Zaplaťpánbu, že jsem všechny zápasy jamkovky odehrál v době, kdy mi to ještě šlo ... ;)
 
Včera navečer 18 - 20 hod. domácí 9ka.
Bez báglu, bez vozíku jen 3 hole 7i,P, putter,
2 míčky pro jistotu a týčko .První jamka
šrot, a dál už jsem hrál skoro to, jako bych
měl všechny ty ostatní krámy s sebou.
Jediné co jsem podcenil bylo pití, ale zase
jsem si vypracoval žízeň jako 🐖. A pak??
No co byste řekli.😁
 
Rychlých devět jamek na Svratce. Moje hra jakž takž, ladím na pátek. do té doby určitě forma přijde.
Hřiště fajn, měkké ferveje, grýny pomalé ale tvrdé, ani pitch marky se nedělaly :(
Příjemné hřiště
 
Rychlých 6 Pyšelských jamek po práci, z toho 5 trefených greenů a jen na jednom 3-putt :D. Ale po 5 jamkách +2 a v tom vedru to lítalo nesmyslně daleko...
A pak TO na 5paru #6 přišlo :cool:
3W na FW - 262m podle google map...
5i do roughíku metr za green - 200m (184m z mírného kopečka k vlajce podle laseru)...
1-putt do 2. EAGLE v životě - já su také šťastné :D :cry:o_O
 
Má smysl abych na tu jamkovku v neděli jezdil ? 🙃 Jinak gratulace, na eagle čekám, na albatross taky ale tam to nevidím moc reálně.
 
Jinak sem se vrátil před chvilkou z Hodkoviček, hřiště v super stavu, tradičně pomalejší hra, devítka se šla 2h 20 min, prý to je v limitu. Zahrál sem 44, což beru protože, sem nedal jedinou ránou se kterou bych mohl být spokojený, z auta sem vylezl 12 min před startem, takže svou bídnou hru omlouvám absencí návštěvy drivingu, jo a bylo horko jako prase, to taky odečtu a máme to v paru :)
 
Má smysl abych na tu jamkovku v neděli jezdil ? 🙃 Jinak gratulace, na eagle čekám, na albatross taky ale tam to nevidím moc reálně.
Díkes a neboj :D, jakmile o něco jde, moje hra jde téměř vždy o level (spíš tak o 10 ran) dolu :D - zeptej se @Jerry ;)
 
Dneska v podvečer po práci Česká Lípa, prvních 9, pro srandu králíkům, ze žlutých. Kupodivu čísla podobná jako z červených. Dlouhá hra v pořádku, krátká a patování na střídačku na zabití. Hřiště celkem ok. Hlavně prázdný. :)
 
Letos první sunset na Zbraslavi a překvapivě docela dobře. První jamka místo drivingu se škrtá. Pak už to docela šlo a za 8 jamek jsem stihl dva pary a 19 stb. Přípravu na RequoCup asi můžeme prohlásit za ukončenou. Ty dva dny do tréninkového kola už nějak překlepu 😂
 

Přílohy

  • EE13CC69-6444-49F1-A69E-DAD36F157E3D.jpeg
    EE13CC69-6444-49F1-A69E-DAD36F157E3D.jpeg
    51,3 KB · Zobrazení: 385
Tak trenink Mladych Buku. Ostatni se pochlubi sami. :) ja 34 stb, 2 pary, prima to bylo. Pocasi vyslo, hriste v dobrem stavu, ty Panoramata! A kopce, kdo dojede, vemte si sebou Hroznovy cukr, bude se hodit.
 
7446


Dneska polední rychlá devítka z bílých na Radeckým, kdyby se nááááhodou někdo ptal na tu sedmičku tak driver a 7i přímo in za potlesku flightu švédů na odpališti osmičky...:)
 
... kdyby se nááááhodou někdo ptal na tu sedmičku tak driver a 7i přímo in za potlesku flightu švédů na odpališti osmičky...:)
Koukám že se s eaglama roztrhl pytel 😅, gratulace 😉
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom