Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dneska s @honza62 Botanika. Hrali jsme strasne, tedy ja jeste o neco vic strasneji. Jak bych to tak popsal... na 6 jamce dosly vymluvy, nadavky... pak ejhle, prisla povedena sedmicka - Honza par, pak dalsi micek v pr, pak jsme dostali smlsnout oba parem na 11, ale jen proto, abychom dostali zaverecny kopanec v podobě autu na 12. Ach jo. :)

Hriste ve slusnem stavu, zelene. Jamkam 4-6 na chut neprijdeme. Pekna vlozenka ale za 4kou. Nezkouseli jsme.

Diky Honzo za hru, pokec a vubec prijemne dopoledne. :up:
 

Přílohy

  • 6410420A-FF55-485D-823C-61030C2CDC77.jpeg
    6410420A-FF55-485D-823C-61030C2CDC77.jpeg
    147,3 KB · Zobrazení: 265
  • 9E319117-DE3D-4D47-ACBA-00C36E04F205.jpeg
    9E319117-DE3D-4D47-ACBA-00C36E04F205.jpeg
    260,9 KB · Zobrazení: 276
  • B8DA2766-5E41-49C1-9FF4-828B4AB050AA.jpeg
    B8DA2766-5E41-49C1-9FF4-828B4AB050AA.jpeg
    108,5 KB · Zobrazení: 262
  • 1C2913E1-9211-471A-B117-A2BA1C325161.jpeg
    1C2913E1-9211-471A-B117-A2BA1C325161.jpeg
    108,3 KB · Zobrazení: 250
Dneska Myštěves. Hrozně mě to zklamalo. Hřiště v hrozném stavu. Byl jsem tam poprvé, navíc mi to nešlo. Fotky greenu a fairwaye.. Na greenech je snad lepší chipovat. Včera Hrádek.. Nevím, esli v tomhle kraji uvidím kvalitní hřiště. Zítra zkusím Mladé Buky a ve čtvrtek mě berou kluci z jamky na Semily..
7265
 

Přílohy

  • IMG-20190507-WA0008.jpeg
    IMG-20190507-WA0008.jpeg
    184 KB · Zobrazení: 240
Dnes prvni turnaj sezony... po minulem tydnu jsem tam sel s obavou, jak to dopadne a jistotou zhorseni hcp...
A ejhle... prvni misto za 17 stbl! :D
Hral jsem o dost lepe nez pred tydnem (coz stale je dost daleko od idealu), ale ostatni proste hrali jeste hure... a pak, ze se na firemnich turnajich podvadi. :)
 
Dnes prvni turnaj sezony... po minulem tydnu jsem tam sel s obavou, jak to dopadne a jistotou zhorseni hcp...
A ejhle... prvni misto za 17 stbl! :D
Hral jsem o dost lepe nez pred tydnem (coz stale je dost daleko od idealu), ale ostatni proste hrali jeste hure... a pak, ze se na firemnich turnajich podvadi. :)

To se hralo na devet jamek? Kde jste to hrali? :) jestli to bylo na 18, to musela byt strelnice.

Nicmene gratulace, foto z ceremonialu by nebylo? :devil:
 
To se hralo na devet jamek? Kde jste to hrali? :) jestli to bylo na 18, to musela byt strelnice.

Nicmene gratulace, foto z ceremonialu by nebylo? :devil:
Dobry point... ano na 9 jamek. 17 stbl na 18 jamek... tak daleko jeste nejsem. :)

Ze si to ty, tak zde dukazni material...

7270
 
Dneska Myštěves. Hrozně mě to zklamalo. Hřiště v hrozném stavu. Byl jsem tam poprvé, navíc mi to nešlo. Fotky greenu a fairwaye.. Na greenech je snad lepší chipovat. Včera Hrádek.. Nevím, esli v tomhle kraji uvidím kvalitní hřiště. Zítra zkusím Mladé Buky a ve čtvrtek mě berou kluci z jamky na Semily..
Zobrazit přílohu 7265

Měl jsi přijet k nám.Naše hřiště (Roudnička) je ve100%
stavu a to už nemáš čas. Smůla. Tak snad
příště 🏌️‍♂️
 
Ano... ja vim, nic moc... popravde to neslo pobrat. :)
Eh ;) myslela jsem ty slečny. Ty by měly umět chodit, ne?!
 
Eh ;) myslela jsem ty slečny. Ty by měly umět chodit, ne?!

Takovéhle slečny se zásádně nosí!
 
Včera opět Pyšely - 87 ran při tréninku na klubovou jamkovku z bílejch...
http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/2583730
Začátek super, pak na mě nějak dolehlo, že na 6. jamce (5-par) jsem byl druhou ranou u grýnu a prozatímní skóre bylo v paru :eek:. A o čem začala hlava přemýšlet? Když to dobře chipneš a zapatuješ, budeš pod PARem o_Oo_O. Hmm, tak bogie :cry:. Pak ještě víc odešla hra z teečka, voda, out, out... Za celou hru jsem trefil 1, slovy JEDNU, fairway - na 18. jamce když už mi na týčku z pocitu marnosti bylo všechno naprosto jedno :D. Tak příště...
 
Zejtra jedu k Hradci a odpoledne bych si tam nekde sel cvrnknout. Kunku uz jsem byl, tak zvazuju Hradec Kralove, Lazne Bohdanec, nebo Svobodne Hamry. Byl jste ted nekdy nekdo nekde? Nejsem zadnej expert, ale chtel bych si udelat hezkou prochazku. 😉
 
Zejtra jedu k Hradci a odpoledne bych si tam nekde sel cvrnknout. Kunku uz jsem byl, tak zvazuju Hradec Kralove, Lazne Bohdanec, nebo Svobodne Hamry. Byl jste ted nekdy nekdo nekde? Nejsem zadnej expert, ale chtel bych si udelat hezkou prochazku. 😉
Celkem velky rozptyl s Hamry. Ale Hradec, kvalitni devitka, na louce (nic ve zlym). Hamry takovy “country” v lete bez vody, ted bude fajn a klidny. Dobra hospoda hned vedle ve vsi. Bohdanec, tak je to 18tka, nekdo rika ze nudna (sem tam jamky).
 
Zejtra jedu k Hradci a odpoledne bych si tam nekde sel cvrnknout. Kunku uz jsem byl, tak zvazuju Hradec Kralove, Lazne Bohdanec, nebo Svobodne Hamry. Byl jste ted nekdy nekdo nekde? Nejsem zadnej expert, ale chtel bych si udelat hezkou prochazku. 😉

Roudničkou v Hradci chybu 100% neuděláš, protože kombinace cena/ výkon je suprová, hřiště velmi na pohodu, celkem pestré, důraz na kvalitu hracích ploch. Bohdaneč mě osobně trochu nudil těma jamkama v břízách, ale po stránce kvality byl taky super. @requo si tam hned na první jamce zahrál svůj osobní rekord, kdy dohrával do jamky se stejným počtem ran, jako já po 9ti jamkách:). Hamry neznám.
 
Celkem velky rozptyl s Hamry. Ale Hradec, kvalitni devitka, na louce (nic ve zlym). Hamry takovy “country” v lete bez vody, ted bude fajn a klidny. Dobra hospoda hned vedle ve vsi. Bohdanec, tak je to 18tka, nekdo rika ze nudna (sem tam jamky).
Moc diky za info. Jeste nevim, jak mi vyjde cas na 9/18, ale nejak to dopadne. 😉
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom