Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes nadherna oslava 1. maje - Mlada Boleslav. Hriste ve velmi slusnem stavu, jen hodne foukalo a snad porad jen proti :(:(. Ale reknete mi, jak hrat tohle???? To se mi stalo v zivote poprve :D!!!!
7237
 
Bylo to kvuli obecnemu stavu hriste, ktery neodpovidal tomu, cemu mel. Starteri to meli rikat.
No tak nám to neřekl, ne že by to nějak změnilo mou hru 🤔:D
 
Dnes nadherna oslava 1. maje - Mlada Boleslav. Hriste ve velmi slusnem stavu, jen hodne foukalo a snad porad jen proti :(:(. Ale reknete mi, jak hrat tohle???? To se mi stalo v zivote poprve :D!!!! Zobrazit přílohu 7237
Projeď facebook nebo web Hořehled, kdysi jsem tam viděl fotku z praxe, jak se tohle hraje :)
 
No tak nám to neřekl, ne že by to nějak změnilo mou hru 🤔:D

Vy starší už hůř slyšíte...
 
Vy starší už hůř slyšíte...
Příště tě tím míčkem na 9. trefím i v tý bugině :cool:
 
Byl jsem bezpečně mimo i tvůj rozptyl +- 30 m🤪
Nikdy nevíš, náhoda je blbec. Měl jsi štěstí, že jsem si při tom drivu drbnul, jinak by byl rozptyl dvojnásobý :D
 
Dneska jsem byl rano v Hostivari.
Vse prima, az na moji hru. :( Tragedie..,

Zajimave je, ze je zkracen dlouhy kour a jsou zrusene ony 3 free jamky... ze by uz prace na nove 9tce?

7238
 
Upraveno:
Ok, ale původní výsledkovka po prvním kole byla se zhoršením..
To je vždy. Ke změně dojde až po přepočtu na serveru po půlnoci. Bohužel server to nedělá hned po uzavření kola kvůli zatížení v době zadávání výsledků i z jiných turnajů. Alespoň tak mi to bylo vysvětleno naším STK.
 
Včera jsme s @kristyna si byli zahrát Texas dvojic v Hořehledech. Měli jsme prima parťáky ve flajtu, šli jsme jako poslední flajt, byla pohoda. Hrálo se na devět jamek, podařilo se nám společnými silami zahrát i dva pary, takže spokojenost byla. V podstatě rány lítaly kam měly, ani jsme moc nekazili a když, tak společně a synchronně. Poslední jsme nebyli a patování nám šlo. Výsledné skore brutto 46, po odečtu 38,2 - prostě, moc jsem to Týnce nekazil. :)

Škoda jen extrémně pomalého flajtu před námi, ale co, devítkový rodinný texas to snese. Hřiště v dobrém stavu, zelené, greeny v porovnání z jinými hřištmi, kde jsem v poslední době byl - parádní. Rovné, bez ďolíků, fajn hra a fajn den. :)
 
Aby @Jerry a @Seppper netvrdili, že to v úterý byla náhoda :p :D, tak dneska Pyšely taky docela dobrý = 65 ran - i když kvůli situacím na D1 a D0 jenom 14 jamek (takže +9) :( :D
http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/2576020
Dvě zmršený jamky, 1 birdie, ale hlavně:
  • scrambling 43% (6 1-puttů a "jenom" 3 3-putty) :eek:
  • GIR i FIR >50% o_O
Zraju jako víno :D - radši do mě musí někdo brzo píchnout, nebo se sebou ještě začnu bejt spokojenej :D
 
Domácí hřiště a nejsi pod tlakem animáka ze severozápadu ... to se to hraje 😜

Stačí takovýhle píchnutí? ;)
 
Dnes hořehledská 9ka s Petrem a @Kimi373 o korunky. Vyhráli mi to vloženky, nearest na 2ce a longesty na 3ce a 8ce. Střední hra žádnej úlet, krátká hra lepší průměr.

Hřište uplně super, zalito, měkko, greeny kolem 8 stop, radost pohledět i hrát!
 
Včera poprvé Sokolov. Hřiště ve velmi dobrém stavu a hlavně nenudí, což považuji u hřiště za velmi důležité. Počasí nakonec bylo překvapivě snesitelné. Výborná držkovka po hře a točená kofola udělaly radost. Hra nebyla úplně podle představ ale nějaký ty chechtáky jsem nad @Pitching a @RobertSlajs vyhrál 😜 , takže příjemný den.
 
V pátek po asi třech letech na Albatrossu, večerní devítka v rámci našeho kurzu s trenérem. Hřišti není co vytknout, greeny perfektní, rychlý, patuje se mi mnohem lépe na rychlých greenech, devítku už jsme šli skoro za tmy, končilo se ve 20:54, na 100m už nebylo vidět kde je tyč, i tak bogey. Celkem 6x bogey, 1x par a 2x šrot. Pochvala pro trenéra, měl na nás dvě hodiny ale došel s námi po 2:54 až do konce.
 
Dnes čtvrtý den den z pěti na golfu. Po Berounu, Čertovo Břemeni a Hluboké dnes Krumlov. Můj nejlepší výkon na Krumlově, 90 ran, 38 stb, nicméně si zde chci veřejně postěžovat. Protože po desáté jamce mi někdo zákeřně vyměnil ruce i hlavu [emoji852]
490537195493886414332f5f8db9b24e.jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom