Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Se nám oteplilo, byl někdo hrát? :))
 
Já jsem naposledy hrál včera v Bítozevsi:up:. Výsledek není podstatný, hlavně, že jsem si zahrál:p. Brnknul jsem tam před desátou, jestli maj otevřeno a poslední volný TT byl v 11:40 nebo ve 12:10. o_O. Mimochodem je to můj nový osobní rekord, zatím jsem v čechách hrál nejpozději 26.12.:)
 
S takovou půl výbavou první devítka Este, počasí supr, při příjezdu 2,5 a při odjezdu cca15:00 už bylo 3,5°...:):):), hra překvapivě dobrá, 6x bogie, 3x par, hřiště v pohodě, překvapivě neposekané greeny:), ale bez písku.. Jo a ze žlutidel, aby nebyly nějaký hořehledský narážky..:p
IMG_20181229_135204[1].jpg
 
S takovou půl výbavou první devítka Este, počasí supr, při příjezdu 2,5 a při odjezdu cca15:00 už bylo 3,5°...:):):), hra překvapivě dobrá, 6x bogie, 3x par, hřiště v pohodě, překvapivě neposekané greeny:), ale bez písku.. Jo a ze žlutidel, aby nebyly nějaký hořehledský narážky..:pZobrazit přílohu 6203

Nech si ty fory, z blbejch odpalist tu hraje akorat @ati !
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom