Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jak jste naposledy hráli - téma pro rok 2018 :)

Předchozí ročníky: 2016, 2017
 
Upraveno:
Včera jsem se po obědě vyhrabal na" Novoroční odpal" Po přípitku a česnečce jsme se ještě s dvěma podobně postiženými vydali na hřiště. První jamka katastrofa. To asi ještě nestihlo působit to šáňo. Pak se to začalo postupně zlepšovat, až jsem se propracoval ke 3 parasům a 2 birdie. Už vím, co budu nosit s sebou na hřiště místo Magnesie. :)
A aby toho nebylo málo, když jsem si na recepci kupoval míčky na letošní rok, tak mi bylo sděleno, že vzhledem k tomu, že jsem zaplatil příspěvky ještě v loňském roce, náleží mi 50 výdejů zdarma jako bonus. To mi ten nový rok hezky začal. Že ?
 
Tak dneska ideální den na golf ... tak na Grabštejně si 45bláznů dalo turnaj na 9 jamek :)
u mně až na pár jamek slušný výsledek, je vidět že indoor trénink se začíná projevovat ...
http://cgf.simoptclient.cz/cz/turna...99091&categoryId=530999099&golferId=427611467
26198149_10215594911974164_4024921503903763040_o.jpg
 
Včera se švárou a dalšíma dvěma strejdama Bítozeves. Vzhledem k datu je hřiště v parádním stavu, takže parádní den. Navíc výsledkově jsem si trochu zlepšil chuť, po úterním nevydařeném indooru.:)
 
Dneska druhá devítka v Benátkách. Byla docela zima, kolem nuly, kdyby nefoukal lehký vítr, byla by to paráda, takhle to bylo občas trochu nepříjemné. Každopádně tělo se dneska moc neotáčelo, železa byla hodně něpřesná, driver krátký, takže +16 (mix modrých a žlutých odpališť). Benátky takhle v zimě doporučuji - super stav, překvapivě i letních greenů. Kdo jste se ještě tuhle sobotu hecnul?
 
Já vyrazila na první turnaj do Berouna. Na 13.ledna to nebylo špatné, jen tři zkažené jamky. Nešla mi krátká hra, železa a driver bez problémů, takže vlastně pohoda. Jinak hřiště dost podmáčené, greeny v pohodě. Naprosto úžasný byl turnajový servis, na dvou jamkách teplý čaj, svařák a polévka, výborné jídlo po hře a to všechno za tisícovku :). Další turnaj plánují na únor.
 
Já vyrazila na první turnaj do Berouna. Na 13.ledna to nebylo špatné, jen tři zkažené jamky. Nešla mi krátká hra, železa a driver bez problémů, takže vlastně pohoda. Jinak hřiště dost podmáčené, greeny v pohodě. Naprosto úžasný byl turnajový servis, na dvou jamkách teplý čaj, svařák a polévka, výborné jídlo po hře a to všechno za tisícovku :). Další turnaj plánují na únor.
Taky jsem tam chtěl vyrazit, ale objevil jsem to pozdě a byla už plná kapacita. Nevíš náhodou ten další datum, abych si to ohlídal?
 
Taky jsem tam chtěl vyrazit, ale objevil jsem to pozdě a byla už plná kapacita. Nevíš náhodou ten další datum, abych si to ohlídal?
Datum neříkali, asi to bude podle počasí, také to budu hlídat a dám vědět na fórum.
 
Ve čtvrtek večer mi psal @honza62, jestli si dnes nepůjdu zahrát. Znáte to, mraky práce, konec týdne, prostě zůstáváte doma u pc, protože fakt toho máte naplánováno, že do konce ledna stihnete práci asi tak na tři měsíce. No, přemlouval mě přesně půl smsky. Práce musela počkat, sám bych nešel, ale co vám mám povídat, osud prostě zavelel a já jsem si dnešek s Honzou a Honzíkem patřičně v Beřovicích užil. :) Takže vyčerpaná jedna dovolená, ale stálo to za to. Beřovice v deset ráno v pátek, ke konci ledna: naprosto prázdné, skvělý stav, příznivá cena (poprvé jsem využil své mini nedomovské členství u čgf, takže za 500 Kč místo 800 Kč), nepršelo, nefoukalo, mírná mlha, vcelku sucho na fervejích, nikde se neboříte... celé hřiště a rafy posekané a tráva neroste, takže se naprosto krásně míčky hledají. Ve třech 4 hodiny, supr to bylo. Moc jsem si to užil, člověk vypne a začne se těšit na jaro.

Jak se hrálo? Já jsem spokojený, s půlsetem, byť 108 ran, ale prostě klid, jeden míček, spousta srandy a dva kašpárci. Takže prima, hezká první letošní 18tka. :) Jen tak dál.

69A1C82E-F855-4805-A0EA-F1C1A57443F8.jpeg
 
Upraveno:
Prázdno tam nebylo, šel jsem s kamosem ca 3 jamky před Vámi :)
Ja si říkal, ze toho chlapa od nekud znám!

Hřiště bylo opravdu super.
 
Vzhledem k pocasi jsem za poslednich par dni navstvil par hrist v okoli. Bohuzel, dle predpovedi nam o vikendu zacne ta prava zima :(
Berovice: hraje se cela 18 ze zlutych odpalist, fairwaye a rafy v dobrem stavu, greeny obcas skacou, ale bez aerifikace :) podmacena je klasicky jen devitka
Bitozeves: zde se hraje za par korun 200/350, jedinou vadou jsou greeny, propichane a lehce zarostle kolem do trychtyre :( puttovani je nahoda
Benátky: hraje se take cela 18, stridave z modrych a cernych odpalist, greeny v dobrem stavu, skoro jako v lete :) Fee lidove :)
Černý most: na Černáku se hraje mixovana devitka: 4,5,7,18,12,13,9,10,11, dle pocasi na letni/zimni greeny. Letni greeny ve skvelem stavu, ale priplatite si za ne, devitka za 550/700 korun :( :( :( Hraje se stridave ze zlutych a zelenych odpalist.
Hraje se jeste nekde?? :)
 
Vzhledem k pocasi jsem za poslednich par dni navstvil par hrist v okoli. Bohuzel, dle predpovedi nam o vikendu zacne ta prava zima :(
Berovice: hraje se cela 18 ze zlutych odpalist, fairwaye a rafy v dobrem stavu, greeny obcas skacou, ale bez aerifikace :) podmacena je klasicky jen devitka
Bitozeves: zde se hraje za par korun 200/350, jedinou vadou jsou greeny, propichane a lehce zarostle kolem do trychtyre :( puttovani je nahoda
Benátky: hraje se take cela 18, stridave z modrych a cernych odpalist, greeny v dobrem stavu, skoro jako v lete :) Fee lidove :)
Černý most: na Černáku se hraje mixovana devitka: 4,5,7,18,12,13,9,10,11, dle pocasi na letni/zimni greeny. Letni greeny ve skvelem stavu, ale priplatite si za ne, devitka za 550/700 korun :(:(:( Hraje se stridave ze zlutych a zelenych odpalist.
Hraje se jeste nekde?? :)
snad v Lípě, na část jamek, ale sama jsem tam nebyla - a přijde mráz :(
 
Určitě se hraje v Hodkovičkách. Šel jsem jen pár jamek v neděli a bylo to fajn :) a v úterý jsem tam byl potrénovat a taky super.
 
Česká Lípa je zavřená. Včera bylo hezky, tak jsem se tam vydala zjistit jaká je skutečnost. Byl otevřený jen driving, tak jsem si vzala 40 míčů a provětrala postupně 56, 9i, 7i, driver. Když jsem si před odpalem stihla uvědomit všechno co nemám dělat špatně :oops: tak to i lítalo a skoro rovně. Hřiště z dálky vypadalo, že by se na něm krásně hrálo, tak jsem se šla aspoň projít. Což byl poněkud masochistický nápad, protože už na první fairwayi jsem si uvědomila jaký mám absťák. Hřiště mě hned za prvním odpalištěm uvítalo 1 míčem u stromku a než jsem obešla 1., 2., 17. a 18. jamku, tak jsem těch míčů, převážně z lesa, měla v kapse 9. Když nehraju, aspoň fotím, fotky přidám do alba. Česká Lípa.
 
Dnes jsem se vydal k nám na hřiště ( Roudnička H.K.) Zahrál jsem si pouze 6 jamek ( zbytek se mi jevil ještě dost podmáčený ) ale za to třemi míčky. Podařilo se mi ani jeden neztratit a ještě jsem našel jeden PRO V 1 ;) . Hraje se na zimní greeny, to na pattování není žádná sláva. Místy to docela čvachtalo. Ale jinak nádhera. Co se týče samotné hry : byl jsem mile překvapen jednoznačným prodloužením ran o jednu až dvě hole. Sluníčko svítilo a mně se to líbilo. Přikládám foto holí.
20180308_124638.jpg
 
Tak jsem do toho dneska zase prásknul po dlouhé době .. Sice jenom jednou Public, ale hrozně mě to bavilo...:):):)
 

Přílohy

  • IMG_20180310_113459.jpg
    IMG_20180310_113459.jpg
    158 KB · Zobrazení: 414
  • IMG_20180310_114819.jpg
    IMG_20180310_114819.jpg
    120,3 KB · Zobrazení: 454
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom