Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Vcera Pyselky s @LaĎa
Oba jsme zahrali srot. Jedine pozitivni bylo, ze to Lada podelal jeste vic jak ja :D
Driver sehral roli stredne dlouhe hole. Putter si rovnez zahrava o aukro.
Byl jsem jen 9j, neb mladsi slecna by 18j nedala. Lada pokracoval dal a pry sel mnohem lepe. Sam, bez svedku... znate to :D

9135C5CB-FD93-4673-A5E0-B3756AF0A88C.jpeg


91FA89E1-EC59-4DB6-ABF0-B29E18B5D1BD.jpeg
 
Kde jsou ty krásný časy s HCP 54, kdy jsem i za triple bogey měl dva stejbly a byl totálně vysmátej, pamatoval jsem si krásný rány, zahraný pary a bogey ... teď s HCP 14 musím zahrát 4 pary a když se nepovede jedna rána, jamka je skoro ztracená, celkově 4 špatný rány a turnaj je dá se říct odepsanej :) Ta hlava je v golfu alfa i omega, sám se přistihnu, že po kratším drivu se to snažím napálit, abych "zachránil" green v reguli. Mnohdy to dopadne hůř, než kdybych hrál pouze lay up a na green až třetí.
 
Kde jsou ty krásný časy s HCP 54, kdy jsem i za triple bogey měl dva stejbly a byl totálně vysmátej, pamatoval jsem si krásný rány, zahraný pary a bogey ... teď s HCP 14 musím zahrát 4 pary a když se nepovede jedna rána, jamka je skoro ztracená, celkově 4 špatný rány a turnaj je dá se říct odepsanej :) Ta hlava je v golfu alfa i omega, sám se přistihnu, že po kratším drivu se to snažím napálit, abych "zachránil" green v reguli. Mnohdy to dopadne hůř, než kdybych hrál pouze lay up a na green až třetí.
A pokud ještě párkrát vylepšíš hendikep a dostaneš se třeba na single, tak zjistíš, že spousta hřišť ti najednou začne rány ubírat ;)
 
No v mém případě včera nejvíc asi byla právě psychika. protože jsem skazil první jamku , druhá byla taky naprd a pak se to vezlo.
Nějakej tip jak v téhle situaci kdy se něco pokazí si rychle vyčistit hlavu ? :D
Přestat hrát a začít si hrát. Kolo už je stejně v háji... to funguje mně. V klubovně jsem pak mnohdy velmi mile překvapený, že jsem nedonesl zas tak špatné číslo. [emoji6]
 
Vcera Pyselky s @LaĎa
Oba jsme zahrali srot. Jedine pozitivni bylo, ze to Lada podelal jeste vic jak ja :D
Driver sehral roli stredne dlouhe hole. Putter si rovnez zahrava o aukro.
Byl jsem jen 9j, neb mladsi slecna by 18j nedala. Lada pokracoval dal a pry sel mnohem lepe. Sam, bez svedku... znate to :D

Zobrazit přílohu 5794

Zobrazit přílohu 5795
Ale zato krásný fotky.
 
Když jste diskutovali nervozitu a vyhranost na turnajích, tak jsem o víkendu zažil něco, co už dlouho ne.

Na turnaje chodím a pár ran pod tlakem jsem taky zažil, ale na Turnaji mistrů (http://www.czgp.cz/akce/tipsport-pohar-mistru-2018/tipsport-1-2018/propozice/) jsem jaksi zdřevěněl už na prvním týčku. Když jsem viděl odpaly lidí přede mnou, jak všichni trefují fw, dostal jsem normálně strach odpálit. Nějak jsem to dal, ale na každé jamce jsem totálně pokazil nějakou ránu a moje sebejistota šla rychle dolů. Parta ve flajtu byla super a na třetí jamce se dokonce připojil Aleš Kořínek coby kedík. Nervozita trochu opadla posloucháním golfových historek. Pak ale přišla 9. jamka, ležím na 115m uprostřed fw a přemýšlím kam na green, fouká proti, voda končí 100m, dnes hraju 100m W50, takže pro jistotu beru PW ... následuje super rána, která končí na konci greenu a skáče do vody (měla snad 130m - zapomněl jsem, že hraju z kopce) ... to jsem nějak psychicky neustál a následoval pětipat :cry:

... pak už jsem hrál v poho a užíval si krásného dne :D

Ještě snad dva postřehy. Grýny byly na poměry Konopiště tragicky nerovné a tempo hry nekonečné (od jedničky !!! jsme pokaždé došly flajt před námi na každém odpališti)

Výsledky https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=549894492
 
Když jste diskutovali nervozitu a vyhranost na turnajích, tak jsem o víkendu zažil něco, co už dlouho ne.

Na turnaje chodím a pár ran pod tlakem jsem taky zažil, ale na Turnaji mistrů (http://www.czgp.cz/akce/tipsport-pohar-mistru-2018/tipsport-1-2018/propozice/) jsem jaksi zdřevěněl už na prvním týčku. Když jsem viděl odpaly lidí přede mnou, jak všichni trefují fw, dostal jsem normálně strach odpálit. Nějak jsem to dal, ale na každé jamce jsem totálně pokazil nějakou ránu a moje sebejistota šla rychle dolů. Parta ve flajtu byla super a na třetí jamce se dokonce připojil Aleš Kořínek coby kedík. Nervozita trochu opadla posloucháním golfových historek. Pak ale přišla 9. jamka, ležím na 115m uprostřed fw a přemýšlím kam na green, fouká proti, voda končí 100m, dnes hraju 100m W50, takže pro jistotu beru PW ... následuje super rána, která končí na konci greenu a skáče do vody (měla snad 130m - zapomněl jsem, že hraju z kopce) ... to jsem nějak psychicky neustál a následoval pětipat :cry:

... pak už jsem hrál v poho a užíval si krásného dne :D

Ještě snad dva postřehy. Grýny byly na poměry Konopiště tragicky nerovné a tempo hry nekonečné (od jedničky !!! jsme pokaždé došly flajt před námi na každém odpališti)

Výsledky https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=549894492
Zlomil jsi vzteky 5i jako já v pátek na Albatrosu? Nezlomil, tak je to pohoda ... :p:D
 
Tak jsem ti vám šel včera ppo práci na hřiště... No co si budeme povídat. Žádný šlágr to nebyl. Absence hraní a tréninku byla sakra znát. Z týčka 5FW o 50 m kratší než obvykle. Kdybych ji netrefil ok. Jenže já ji trefil. Ale to tělo. To tělo... prostě nechtělo. Druhá rána 6i o 20 m kratší. Aha. Tak ono to asi fakt nepůjde. Smířil jsem se s tím, že dědkovatím a třetí ránu poslal do autu na tržnici... Přestal jsem řešit skóre a vzal to jako driving. Když jsem na druhé jamce ztratil druhý míček začal jsem počítat. Zbylé míčky v bagu. Abych to nemusel zabalit dříve. Nakonec se dřívejší konec nekonal. I pár parů padlo. Přesně 2. Rozhýbal jsem se a doslat zpět na své standardní vzdálenosti. Konečné skóre -2. Míčky. Titleist Velocity, co jsem nechal dámám na odpališti, nepočítám. Ten míček je fakt divjen. Zlatej CRIVIT!
 
Tak dnes už zase dobrý. Až na ten flight přede mnou. Prý nějaký turnaj. 2 pánové. 2 dámy. Prý business. Jedna z nich buggy. Hrozný coury. Abych se zabavil, hrál jsem i 6 míčků. Byli divní. Zapisování skóre u grýnu bylo asi to nejmenší. Po 7 jamkách jsem šel hezkých +1. Když jsem na tee 8 Par 3 viděl co se děje kolem grýnu, zabalil jsem to a šel domů. Buggy statečně vyignorovala obě cedule No CARTS a zajela kolem bunkerů až za grýn. Kde nemá co dělat. Druhá frajerka se se svým elektrickým vozíkem projela snad přes půlku grýnu. Navíc to z dálky vypadalo, že hraje pitch už z onoho grýnu... nechápu. Zajímalo by mě, kdo jim napsal osvědčení. [emoji19]
 
O vikendu jsem si udelal vylet do rodneho Mordoru:
v nedeli jsem sel Terasy v Usti, hriste v dobrem stavu, jen jim porad nekde nevratil vzdalenostni koliky o_O Sel jsem den po texasu a takhle hnusny piny jsem tam jeste nezazil
v pondeli jsem sel tam, kde to pred 10 lety zacalo, na Barboru, ale to byla velika velika chyba. Greeny nejhorsi co jsem letos videl, nemluve o vlozkach v jamce. Rafy postradaji travu.
2A307B29-DA3B-4692-8F1F-67F33B1F877A.jpeg
 
Upraveno:
O vikendu jsem si udelal vylet do rodneho Mordor:
v nedeli jsem sel Terasy v Usti, hriste v dobrem stavu, jen jim porad nekde nevratil vzdalenostni koliky o_O Sel jsem den po texasu a takhle hnusny piny jsem tam jeste nezazil
v pondeli jsem sel tam, kde to pred 10 lety zacalo, na Barboru, ale to byla velika velika chyba. Greeny nejhorsi co jsem letos videl, nemluve o vlozkach v jamce. Rafy postradaji travu.
Zobrazit přílohu 5825
Ty někdy téměř nehratelné PIN pozice (zejména na druhé devitce) se na Terasách stávají poslední dobou standardem :(
Ony vůbec ty grýny na druhé devítce jsou na dlooooouhou diskuzi (zejména místy až nesmyslná modelace)
 
Včera dopoledne mě kamarád vytáhl do Hodkoviček. Hole jsem v ruce nedržel déle než měsíc, takže jsem očekával jen zmar bídu a beznaděj. Tak nějak odevzdaně jsem si rozbalil fidlátka u chiping greenu, rozhodil míče v trávě a založil wedge. Zřejmě mě chtěli golfoví bozi protentokrát rozveselit, protože první chip šel "slam dunk" rovnou do jámy. O patnáct minut později jsem se rozcvičoval na drivingu - máchám holí, lítá to, světe div se, kam má a na puttingu mi tam padaly pětimetrové putty jako nic. Kamarádovi před odchodem na první týčko říkám: "Nepůjdem domů? Mě by to takhle ke spokojenosti stačilo." :D Dobře si vědom pravidla, že když kouzlím při rozcvičení, na hřišti to bude šrot, natýčkoval jsem na první jamce. Napřed s úmyslem hrát šesku železo, ale proč držet zadnici u zdi, když tu není žádné skóre, které by bylo třeba bránit, že jo. Stoupám si tedy k míči s driverem a světe div se, posílám draw doprostřed fairwaye. Já koukám, kamarád kouká, "Ty ses naučil draw s driverem?" ptá se, "Ne, to musel být nějaký automatický update softwaru, kterého jsem si nevšiml," odvěcuji s vážnou tváří. Celkově vzato jsem si zažil jamky děsné i jamky, kde jsem hrál jako o polovinu nižší hcp. Odcházeje z hřiště s úsměvem se mi potvrdilo, že nejlíp se mi hraje po dlouhé pauze. Protože na to, aby se mi hrálo dobře po dlouhém tréninku, nějak není čas a pár návštěv drivingu mi spolehlivě rozhodí pantofel :)
 
ale proč držet zadnici u zdi, když tu není žádné skóre, které by bylo třeba bránit, že jo. Stoupám si tedy k míči s driverem a světe div se, posílám draw doprostřed fairwaye. Já koukám, kamarád kouká, "Ty ses naučil draw s driverem?" ptá se, "Ne, to musel být nějaký automatický update softwaru, kterého jsem si nevšiml," odvěcuji s vážnou tváří.

Skvělá pasáž!:):up:
 
Včerejší hra na turnaji:
vysledek.JPG

Výsledek dobrý, ale pocit ze hry špatný ... troufám si tvrdit, že jsem se připravil o 8 ran ... neproměněné putty do 1 metru byly z toho 4
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom