Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnesek bych shrnul slovy "das ist eine katastrophe", a to ne kvuli tomu, ze jsem hral s dvema nemecky mluvicimi pany (byli v pohode).
Pocasim to tez nebylo...
Takze zbyva jedina moznost!
Mam asi blbe hole. :)
Zobrazit přílohu 890 Zobrazit přílohu 891
Vidím to úplně stejně. Dnes poprve na hrišti s novými holemi. A ten strašný výsledek určite nebyl počasím ani mou dovedností......musím se s holkama železnejma jen více skamarádit
 
Dnesek bych shrnul slovy "das ist eine katastrophe", a to ne kvuli tomu, ze jsem hral s dvema nemecky mluvicimi pany (byli v pohode)...
Zobrazit přílohu 890 Zobrazit přílohu 891

No dnešní Pyšelskej problém bylo hlavně asi milión lidí o_O. A nevím co s těma greenama udělali, ale jezdí to jak čert :D. Jinak už je hřišťátko krásně zelený :)

Tam mam taky skvelou vychytavku :D
drive, cekat jako kreten na druhou do greenu, poslat to do vody, drop, green, 2 putty. bogie a jde se dal :D

Ja ti tehdy myslím říkal, ať to na ten green pošleš, ještě než tam ten flight před náma dojde :p
 
musím se s holkama železnejma jen více skamarádit
Me obcas pomuze jim vyhrozovat, ze pujdou "od koruny na aukro". :D

No dnešní Pyšelskej problém bylo hlavně asi milión lidí o_O.
Ne, v 8:20 to ani timto nebylo. :D
 
23.3. Jezera Ostrožská Nová Ves
Tréninková hra v plném flajtu.
Počasí bylo pěkné, celkem 35 patů.
Ferveje jsou parádní, greeny byly docela rychlé na to, že teprve začalo jaro :)
Snímek obrazovky 2017-04-02 v 0.47.54.png
 
Mstetice, druha devitka :) s juniorem ze zlutych. Rano kolem 9 bourka a dest, pak uz krasne. Ja sel za +6 a mladej za +2.
Spokojenost :)
Putting uz je otevreny.
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Dnes turnaj v Molitorove, prva deviatka prsi-neprsi-fuka-prsi-slnko-prsi, druha slnko-fuka-slnko-slnko-... aj ma trochu opalilo :)
A vinu za vysledok musim evidentne zvalit na novu vybavu, ako nie som na nu zvyknuty, tak evidentne za to mozu tie nove M2 (a mozno aj, tusim, len dve rany driverom, inak vsetko 4W), ze to dopadlo ako dopadlo ...
3x par, 1x birdie, bez straty lopty, bez vody (aj ked je jej tam pomenej), len 2x banker (a ten na prvu dobru s paradnymi prihrami), nejake lopty do bagu pribudli (konecne vyskusam ten futbalovy callaway), celkovo 95 ran, 41 stable a krasne 1. miesto ... a zase budem mat dva roky pokoj od bedne :D

Snapseed.jpg

Photo iOS, sada filtrov Kopcak2.0 :D
 
Upraveno:
Tak dnes Texas čtveřice s ati a milanem a jednim Japoncem, vysledek ? super 3. misto !!!! Vyhra: kazdy karton Plzensky 12tky:)
Hrali jsme jen PARy a 7 birdie.
Celkove tedy 65 ran, s 2/3 vyrovnanim 53 ran.
U kazdeho jsme museli pouzit 4x odpal.
Pekna hra, uzili jsme si to. Hriste paradni kondice. Greeny megarychle.
 
Takovej ten den, kdy ani jednou netrefíš míček. Jediný, co trefíš, je aut, voda, písek nebo síť.
Úplně poslední v kategorii, 16 stablů za 18 jamek.
Tohle už nechceš zažít...
 
Dneska suprově chodila železa a putter :), chippování jako obvykle delší než akorát a hra z teečka je loterie, co mi akorát kazí výsledek :D. Přehledně tu - http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/1485061 - Pyšely 80 ran
Ale celkově nejlepší výsledek v turnaji ever, akorát mi první dvě jamky (cannon start) zkazily výsledek pod 80 :( a ZATÍM tak není splněna část roční výzvy :D
 
Takovej ten den, kdy ani jednou netrefíš míček. Jediný, co trefíš, je aut, voda, písek nebo síť.
Úplně poslední v kategorii, 16 stablů za 18 jamek.
Tohle už nechceš zažít...
Jardo, neveset hlavu. Turnaj byl urcite nedobre dotovany, a tak sis alespon nezkazil hcp na jiny, s lepsimi cenami ;)
 
Tak. Včera jsem byl hrát letošní 2. turnaj. Tentokrát jsme s manželkou zavítali do našeho oblíbeného resortu Svachova Lhotka u Českého Krumlova. Konal se tam první letošní turnaj "Jihočeský rybí turnaj". Jelikož nás mělo jet více, ale nakonec jsme jeli jen já se ženou, tak jsem měl i svého caddyho ;).
Ve zkratce: 73 účastníků, cannon. Hrálo se celkem pěkně. Dokonce padlo i moje letošní první birdie. Dvě jamky jsem vyloženě ...., ale můžu nadávat jen sám sobě. Nakonec jsem turnaj ve své kategorii vyhrál. Resume: 91 ran, 42 stb. a HCP z 25,2 na 22,8.
Celkem povedený víkend. :D
 

Přílohy

  • 17880126_10154759729424864_5218659803943682389_o.jpg
    17880126_10154759729424864_5218659803943682389_o.jpg
    92,9 KB · Zobrazení: 333
  • IMG_0304.PNG
    IMG_0304.PNG
    33,5 KB · Zobrazení: 375
Dnes turnaj v Molitorove, prva deviatka prsi-neprsi-fuka-prsi-slnko-prsi, druha slnko-fuka-slnko-slnko-... aj ma trochu opalilo :)
A vinu za vysledok musim evidentne zvalit na novu vybavu, ako nie som na nu zvyknuty, tak evidentne za to mozu tie nove M2 (a mozno aj, tusim, len dve rany driverom, inak vsetko 4W), ze to dopadlo ako dopadlo ...
3x par, 1x birdie, bez straty lopty, bez vody (aj ked je jej tam pomenej), len 2x banker (a ten na prvu dobru s paradnymi prihrami), nejake lopty do bagu pribudli (konecne vyskusam ten futbalovy callaway), celkovo 95 ran, 41 stable a krasne 1. miesto ... a zase budem mat dva roky pokoj od bedne :D

Zobrazit přílohu 898
Photo iOS, sada filtrov Kopcak2.0 :D

Byl obhajeny HCP? Kdyžtak info sem https://www.19jamka.cz/threads/09-obhajit-na-turnaji-svuj-hcp.532 ?
 
Dnes odpoledne Grabštejn 9 s @Mirda - po delší době zase na hřišti, nová železa od @mkopcak, 7 a 9 celkem dobrý, 6 střídavě a wedge hrůza, jestli ono to nebude rukama ? Ale hlavně krásné odpoledne s výborným spoluhráčem - Díky
 
Ahoj bando, tak jak jste dnes hrali?
My s celou rodinkou 2+2 vetrne Mstetice :)
Nejmensi 5 letej hraje kazdou 2. jamku obvykle z cervenych (100) koliku. Za bombon i od bileho :)
Junior (12) sel dnes krasnych 78. Svetlo meho zivota do 100vky.
No a ja starej pes krasnych 84.
Driver vubec neposlouchal a vsechno jsem zachranoval zelezama a patrem. Jedna zbytecna biozona po slajzu na 6.jamce, v pisku jsem byl nepocitane, ale vzdy jsem se z toho vysekal :) Patu do birdie bylo asi 5, ale bohuzel snad priste.
Greeny uz jsou lepsi, ale jeste potrebuji cas.
Zitra Malevil do pondeli, budem asi stavet snehulaky. Ale moc se tam radi vracime.
 

Přílohy

  • IMG_8031.PNG
    IMG_8031.PNG
    92,2 KB · Zobrazení: 326
Včera na Grabštejně první kompletní turnajová 18, první 9 dobrá a na tu druhou šel někdo jiný ;-)
Takových blbostí co se mi podařilo na 4 jamkách se jen tak nevidí. Nejhorší bylo, že jsem i věděl co dělám špatně, ale nedokázal jsem se srovnat :mad:
Perla byl 8m putt na 2. jamce z foregreenu přímo do díry :)
Nu což, alespoň bylo docela hezky, měl jsem skvělé spoluhráče ve flightu a užil jsem si parádní den. Jo a taky jsem mohutně zlepšil hcp na 53 :D
https://www.teetime.cz/TournResultGolfer.aspx?id=272925220&IDGolfer=274010399
 
Včera na Grabštejně první kompletní turnajová 18, první 9 dobrá a na tu druhou šel někdo jiný ;-)
Takových blbostí co se mi podařilo na 4 jamkách se jen tak nevidí. Nejhorší bylo, že jsem i věděl co dělám špatně, ale nedokázal jsem se srovnat :mad:
Perla byl 8m putt na 2. jamce z foregreenu přímo do díry :)
Nu což, alespoň bylo docela hezky, měl jsem skvělé spoluhráče ve flightu a užil jsem si parádní den. Jo a taky jsem mohutně zlepšil hcp na 53 :D
https://www.teetime.cz/TournResultGolfer.aspx?id=272925220&IDGolfer=274010399
Honzo gratuluji. První snížení a hlavně poznání co bylo špatně jsou první kroky ke zlepšování. M.
 
Hola hej, Malevil 86, ale 2x birdie :) taky jeden tripl :(
Chvilku slunce, chvilku mrak a snih taky padal.
Hezkou nedeli vsem jamkarum.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom