Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Takže znovu zahajujeme, venku krásně, takže úspěchy a score sem. Podrobnější recenze hřišt, názory atp do konkrétních témat v Hřiště ČR a SR
Aneb, po zimní pauze znovuotevíráme téma Jak jste naposledy hráli?

Cerny Most dnes, krasny pocasi, hriste v super kondici.
Prvni devitka zahrivaci, pak uz cajk.
 

Přílohy

  • IMG_7856.PNG
    IMG_7856.PNG
    94,6 KB · Zobrazení: 367
Tak se musím pochválit...:D, druhé devítky na Konopí s kolegou(hcp 15) jamkovka po 15 té jamce o 5 vítězství...:):), normálně jsme to došli, zahrál jsem 91 a šli jsme z bílých, jo kdyby to tak šlo při soutěžních kolech...:D:D. Greeny se lepší, ale pořád nic moc..
 
dnes Stara Boleslav, prvni devitka -2, druha -1, celkem tedy -3,
2x trojputt :( vzdy na stejne jamce (na 3)
3x bogie, 4x birdie a eagle na 9. jamce, z 65 metru :)
jinak hriste po vikendu docela mokre, misty uplne plave, greeny rozpichane a chlupate, vubec to nejezdi :(
 
dnes Stara Boleslav, prvni devitka -2, druha -1, celkem tedy -3,
2x trojputt :( vzdy na stejne jamce (na 3)
3x bogie, 4x birdie a eagle na 9. jamce, z 65 metru :)
jinak hriste po vikendu docela mokre, misty uplne plave, greeny rozpichane a chlupate, vubec to nejezdi :(

trenink nebo při turnaji??
 
trenink nebo při turnaji??
bohuzel jen trenink, tzn. vlastni tempo, na turnaji po 5hod je to horsi :(
 
dnes s @karlos druhe devitky na Konopisti :) greeny propichane, lehce zapiskovane z podzimu. Fairwaye vpoho, obcas mokrejsi, vysledek usel, celkove +5, karlo to radsi nepocital :D
 
Zbraslav od 10jamky trochu po víkendu mokré ferveje, místy to i čvachtalo, ale greeny velmi slušné. Bude se asi měnit i písek v bunkrech. Hra taková tréninková s juniorkou co mě poprvé letos začala s fungl novým nafitovaným drajvem předrajvovávat. Bude to asi můj letošní cíl. Nedostat od ní moc neřezáno.:eek:
 
Pyselky dnes rano. Uplne paradni pocasko!
Nakonec jsem sel jen 9, ale 2ma micky. 51 ran / hruzostrasnych 23 puttu.

IMG_0638.JPG
 
Upraveno moderátorem:
Jak na houpačce, ale naděje umírá poslední. :rolleyes: Česká Lípa, hraje se původní devítka, fairwaye jen misty mokré, greeny v dobrém stavu. Restaurace skvělá, jako vždy. Otevřít celou 18 je v plánu o víkendu 8.-9.4.. Jaro reprezentuje na celém hristi jen skupinka podbělů.

2017-03-25 11.40.30.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Je ostudou, že tu takovéto téma není. Ale lepší pozdě, než nikdy. Takže, když přijdete z golfu, dejte si něco dobrého, otevřete toto vlákno a přidejte komentář. Řekněte své skóre, výsledek, jak jste hráli, kde jste hráli, co se povedlo, co naopak ne a tak vůbec.

Kdopak udělá výkop?

Poznámka: Toto vlákno by mělo obsahovat pouze příspěvky o svém skóre, popisu své hry atp. Žádné reakce na ostatní, prosím!
Ahoj, tak dnes rano Cerny Most.
Naprosto luxusni pocasi, hriste v paradni kondici. Vsechno jak ma byt.
Greeny opet velmi rychle, ale hratelne.
Moje hra dnes vyborna, 83 ran, 1 birdie a 7 paru. Zmena casu mi prospela :)
Druha devitka dokonce 40.
Hra s manzelkou krasnych 3h:20 minut.

Obed po hre na hristi - kachnicka s knedlou-vyborny.
 
Zdravím.
Dneska jsem si zašel Benátky - Soudný.
Po počátečním "rozehrání" na drivingu jsem konstatoval, že dneska hrát turnaj, tak mi patrně vezmou ZK.
Ale na prvním odpališti to bylo najednou všechno jinak. Dlouhá hra mě celkem překvapila. Driver sice občas uletěl jinam než bych potřeboval, ale železa mě z toho vždy dostala. Co mi ale úplně odešlo byla krátká hra.
Výsledek?
1x Birdie
2x Par
3x Bogie
12x Naprostá haluz a ostuda.
Resumé: 102 ran.
 
Žádnej turnaj, jen tréninková hra venku, driving a pak 3 jamky se synáčky (otrávení, že je maminka tahá na golf sotva přijeli ze školy). Páni!!! Já to snad držím v ruce prvně, já nejsem schopna trefit kloudně míček.:eek: Na klucích je znát zimní příprava, maminka je na tom tragicky.

Bohužel naše hřiště je ještě oficiálně uzavřeno, greeny zimní...nic moc. Ale počasí naprosto luxusní. Málem jsem omylem dala hole-in-one, na mém oblíbeném tříparu z kopce...míček těsně minul jamku a z útoku na birdie byl par. Míček zůstal stát na hraně jamky.:cool:
 
Dneska odpoledne s @doktordee Zbraslav, krásné skorem letní počasí, bez větru, takže jen triko, otevřena první devítka bez čtvrté jamky. Hřiště jinak parádně upravené, málo lidí (na to, jak bylo krásně). Docela mi to občas šlo, poté, co jsem odložit driver, fervej a tak. :-D Takový typický jarní doublebogie golf. Restaurant otevřen, ale bylo jen kafe a exkluzivní moravské koláče.
 
Dnes v pozdním odpoledni Česká Lípa, jamky 1,2,3,17 a 9, na můj HCP v paru, kromě devítky, kde už jsem nešla sama. Takže 3. do rybníka v biozoně a pak už se to vezlo. Na hřišti se dále usilovně pracuje, takže fairwaye ještě hezčí než v sobotu a greeny v perfektním stavu. Bunker jsem žádný neprozkoumala, snad příště :D. Krásný počasí, na tričko s krátkým rukávem. Takže jsem nafotila další obrázky do mé galerie, včetně jarně soutěžní. Za odměnu výborná káva a neodolatelný větrník s kokosovou zmrzlinou.
 
Berovice, s @ati hriste paradni jako obvykle.
Odpoledne zacalo dost foukat, mnohdy vzit 2 hole navic proti vetru nestacilo :)
Hra 44/43=87 takze na muj HcP prima.
Jedno krasny birdie na 5Par c. 13, zkousel jsem pat do eaglu, to by ale bylo asi moooooc.
Taky ale jeden tripl hned na 10jamce, nenasel jsem drive :(
Greeny skoro tak skvele jak pred pondelni aerifikaci na cernaku.
Po hre obed a pekne zpatky k domu.
 
Pyselky dnes rano. Uplne paradni pocasko!
Nakonec jsem sel jen 9, ale 2ma micky. 51 ran / hruzostrasnych 23 puttu.

Zobrazit přílohu 813
Dneska jsem si je taky proběhnul a zatím nejrychlejší greeny co jsem kde na jaře hrál. Šlo se z bílých a místní mi prozradily skvělou vychytávku na jamku č.14. Drajv na levou stranu a druhá vlevo k dámskému
odpališti 15ky.:)
 
Dneska jsem si je taky proběhnul a zatím nejrychlejší greeny co jsem kde na jaře hrál. Šlo se z bílých a místní mi prozradily skvělou vychytávku na jamku č.14. Drajv na levou stranu a druhá vlevo k dámskému
odpališti 15ky.:)
:D Tak schvalne, do kdy tam daji out ala Zbraslav 13?
 
Dneska jsem si je taky proběhnul a zatím nejrychlejší greeny co jsem kde na jaře hrál. Šlo se z bílých a místní mi prozradily skvělou vychytávku na jamku č.14. Drajv na levou stranu a druhá vlevo k dámskému
odpališti 15ky.:)
Tam mam taky skvelou vychytavku :D
drive, cekat jako kreten na druhou do greenu, poslat to do vody, drop, green, 2 putty. bogie a jde se dal :D
 
Dnesek bych shrnul slovy "das ist eine katastrophe", a to ne kvuli tomu, ze jsem hral s dvema nemecky mluvicimi pany (byli v pohode).
Pocasim to tez nebylo...
Takze zbyva jedina moznost!
Mam asi blbe hole. :)
IMG_0711.PNG IMG_0709.JPG
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom