Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2016 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes opět Radecký, poslední nezapískovaný víkend, D Este i Public již po aerifikaci. Oficiální turnaj, obrázek si udělejte sami... :D :D
 

Přílohy

  • Score.JPG
    Score.JPG
    30,7 KB · Zobrazení: 965
Byl jsem  na Radeckém včera a byl to super golfík, greeny na tuto dobu super, jen místy trochu vlhko na fervejích. Hra byla úměrná datumu, potěšil jen krásný berdík na 12ce. 1W - 6i přes roh a 60ka  20 cm od fangle. ;)
Dneska Hořehledy bez patování. Hřiště slušné, recepce velmi příjemné , greeny nehratelné. Za plné vstupné absolutní nesmysl. :!:
 
Grýn
04b9fcc644d750d552c1f83719a6831d.jpg


Fervej
f8faf92bf5a8c4a28cce712e06637dfb.jpg


Radecký na mě bylo dost mokré. Ale na to co bylo za datum bylo hezky.

2fdd7e4e4444e0d2745a0d83ad86a0f2.jpg
 
Hola hej, Vcera Marianske lazne :)
Restaurace funguje uz jen omezeme, na vyber jen polevka a rizoto, chutnalo fajn. K obedu jedna plnotucna Plzen a slo se na to.
Fairwaye super, naprosto bez chyby. Jediny veliky prusvih greeny, aerifikace na nich zanechala dirky jako na kulecniku. Asi 5 z 18 bylo v super stavu, asi na ne jeste neprisla rada.
Zlevnene fee 1.000 Kc tomu odpovidalo. Hra byla jak na houpacce, po prvnich trech jamkach jsem sel v paru ale pak to zacalo. Nekdo mi jiste ocaroval driver :)
93 ran, 6 paru, ale na druhe strane asi 3 triplace me posadili zase zpet na prdel :)
Toto hriste jsem hral po 1. v zivote, ma svoje kouzlo, pristi rok se jiste vratime.
Jsme na vylete po karlovarskem kraji, dnes pokorime Cihelny.
Tak zatim vsem fajn sobotu.
 
Dnes se mi podarilo zahrat svého prvního eagla. Padl na 10 jamce v Diamondu.  Ze vzdalenosti asi 128m, micek dopadl před green a dojel do jamky :)
K tomu ještě par paru a zbytek plus rana a vice . Jinak hriste podmacene jako houba, brutalni vitr a greeny aerifikovany
 
Dnes v Liberci na Ypsilonce. Hriste v tak skvelem stavu jsme tento podzim jeste nehral. Nebylo podmacene a ty greeny?? Za ty by se nemuselo stydet zadne hriste ani v lete. Proste luxus!! Rano trochu zima, prehanka na dvou jamkach, klasicke podzimni pocasi. A hra?? Docela to litalo, tj. +2. :) Na prvni devitce jsem se trochu trapil, na par jamkach jsem sel do regulace i hybridem nebo drevem, takze +4 a druha: 9/9 GIR, 16 puttu, takze -2 :) Paradni den!!
 
Jendo, ty jsi demon!!!!! :)
Tak hlasim se opet z karlovarska.
Dnes Cihelny, resort velmi prijemny. Uvnitr recepce jedna z nejkrasnejsich co jsem kdy videl. Prostredi prekrasny.
Ale uz ke hristi a hre.
Pocasi kolem 9 stupnu, chvilku slunce chvilku mrak. Prvni devitka krasna, druha uz ne tolik.
Odpaliste a fairwaye v perfektnim stavu, vyjma nekolika jamek, ktere znicili divima prasata. Nikdy jsem nevidel tak ponicenou fairway jak na 12 jamce. Je to jako by se tam ozral traktorista s pluhem. Sileny, znicena plocha tak 30x40 metru a nekolik dalsich okolnich jamek. Greeny uz zapiskovane, takze nic moc.
A ted ke hre, celkem 83 ran, na me paradni vysledek, driver opet neposlouchal .... skorka velmi pestra :) 1 birdie a taky snehulak. zbytek si uz dovedete predstavit. Hezky bylo 15-18 jamka v paru.
Po hre obed ( bohuzel na Cihelnach nevari ) a cestou zpet z obeda ( Becov) zastavka na akademii u resortu. Velmi peknych 9 jamek 40-115 metru. Jamkovka s kamosem 2 kola, vysledek 1:1 na zapasy :)
V lete se 100% vratime.
Zitra Karlovy Vary ..... dobrou
 
Ostravice, prvni devitka, Texas Scramble ctveric, podle nejakeho jejich sileneho propoctu 34 ran netto ( ve flajtu tri bez HCP a sef s 6 :D ), ale paradni pocasi, obcas podmacene fairwaye, zapiskovane greeny (ale ty uz pry jsou 14 dni)
 
Česká Lípa s JanKostalCZE - hřiště si nám vážně líbilo! Sice zapískováno a pár bunkerů navíc by se ke stížení obtížnosti taky hodilo ale celkově stojí za navštívení.
První devítka +11 - pro mě fantazie :) ale na druhé devítce trocha vody.... tentokrát koupání "pouze" 2x, takže se vlastně zlepšuju :) . Celkem 100 rovných. Ale cca. 5 puttů buď vyjelo z jamky nebo je moc krásně objelo. 
Na to, že druhou devítku otevřeli nedávno, tak dobré. V létě to bude paráda...
Jinak Jan na 11-tce (4par 252m, první na green) a k tomu přidal snad 6-7 birdie, celkem tuším -3
 
Honza si vybral asi všechny šťastné rány v Lípě  Dnes v Motole se mu lepila smůla na hůl, a bylo jedno jaká to byla. :lol:
 
Doma je nemocný syn, takže jsme nejeli nikam na výlet a mohl jsem se vydat na hřiště. Volba padla na Zbraslav a to devítku hranou z 10.jamky - ještě jedna předplacená hra pro letošek mi tam zbývala. Počasí vyšlo úžasně. Na Zbraslavi vyjma jiného je zábavné pro mě ráno i to, že všude svítí sluníčko, ale sjedu z Pražského obchvatu a mlha hustá, že by se dala krájet - to jsou panoramata. Jsem si říkal, jak budu na celé druhé devítce sám, v klidu, že si prostě užiju hru jen železy - páč delší hole nějak teď moc nefungují. Ještě na recepci to tak vypadalo, blížím se k devítce a tu se ke mně připojila trojce golfistů, rázem jsem měl po klidu. S tím, ať jdu před nimi, aby mě nezdržovali. Dojdu na desítku, začnu se lehce rozcvičovat, jen lehce, abych nezdržoval, pánové nic, opřeli se v klidu o svůj driver a sledují mé klidné počínání. Začínám se klepat, vrátím pětku - přeci jen, bez většího rozpohybování mi to s ní nejde, vezmu jistou sedmičku. Nápřah... a topinkový šlajz do bordelu kousek od autu asi 40 metrů odemě. Nervozita graduje, nicméně dostanu přátelskou radu, že provize to zachrání... vyklepaný si dávám druhý míček, abych tu trojici nezdržoval... a nápřah - druhá rána skončí pět metrů od té první. To je zase den... se slovy "jestli je pustím, že jsou rychlíci" pouštím pokořen trojflajt před sebe... a snažím se tvářit dostatečně světácky, že se to může přece dít každému. Nicméně, jakmile jsem osiřel, najednou mi to začalo jít, takže většina ran byla na mé poměry krásných, nenavštívil jsem ani jeden bunkr, vodu jen dvakrát, pěkné to bylo. :) 

Hřiště (druhá devítka) dnes hodně podmáčená - bořily se míčky i na ferveji, STB nakonec jen 20, greeny "šťavnaté". Napíchnuto podle mě na docela těžké pozice, především 12. jamka mě potrápila - snad, jak jsem se dozvěděl po hře, není u kam napíchnout jinam, teď ke konci roku... Btw. na Zbraslavi jinak už vše zavřeno (driving, 19.jamka i Himaláje a restaurace - otevřena jen restaurace u akademie) Až na ten úvod pod září reflektorů to bylo fajn. :)
 

Přílohy

  • zbraslav.jpg
    zbraslav.jpg
    77,3 KB · Zobrazení: 635
Hola hej, taky pridam dnes s kamosem a rodinkou Berovice. Odlozeny start kvuli mraziku o 40 minut, akorat cas na kaficko pred hrou.
Hra docela vyrovnana, 9 paru, obcas dablacek a asi 2 triplacky. Pod 90 to bylo jiste ;-)
Trapil jsem se na greenech, zachranovalo me drevo a prihry do greenu.

Kvalita hriste je uplne v poradku. Fairwaye i greeny v prima kondici.
Pocasi bylo super, na tak pohodovou prochazku. Nosim cajky na zadech, takze staci odouknout boty a je vse v pohode.
Po hre obed v restauraci, uplne v pohode - doporucuji. Recepce velmi prijemna, tak jako obsula v restauraci. Jo hned se pozna kdyz nekdo dela svoji praci rad.
 
Tak já taky přidám svou trošku do mlýna. Na sváteční 17. listopad jsem byl pozván k přátelské devítce v Terezíně. Situace klasická - Kotlinu jsem viděl prvně, hole v ruce nedržel dva měsíce a recepční nás vlídně ujistila, že driving je zavřený kvůli podmáčení. Okolí chiping greenu vypadalo jako z Psa Baskervilského, mlha, deset stupňů, tlející listí. Chvíle šermování okolo mi dala jasně najevo, kde se můj cit pro míč nachází... Samotná hra ale byla fajn (u mě klasické pravidlo, že když je rozcvičení na prd, hra je celkem dobrá a naopak), hřiště dost podmáčené, ale na roční dobu dobře připravené. Počáteční zoufalství se s příchodem na první odpaliště změnilo ve vyrovnaný klid šaolinského mnicha, kterému hlavou táhne: nic z toho co se stane, se mne nemůže dotknout. A vytáhl jsem driver. Tím se z téhle devítky stala první runda golfu, kde jsem big stick používal naprosto regulérně a všude, kde se dalo. Kupodivu šlo ten den o nejspolehlivější hůl. Skóre jsem si nepsal, ale pamatuju si na dva sněhuláky a sérii posledních čtyř jamek, kdy jsem šel za regulérní bogey. Nějaká TOP chvíle? Moment, kdy jsem po ráně do vody dropoval a pak bezmyšlenkovitě poslal dvacetimetrový chip na dva palce k jamce. V tu chvíli mě napadlo docela použitelné motto: ŽIVOT JE JAKO CHIP IN DO DABLÁČE...
 
Tak dnes asi opravdový závěr venkovní sezóny. Možná ještě zítra Liška. Ale musím říct, že golf je pěkná potvora, dá vám čuchnout a potom vám ukáže zač je toho loket. Dnes zrovna mě ukázala přívětivou tvář. Hodkovičky 9ka ze žlutých +2 a na relativně slušných greenech
10 puttů.!! Tak jsem zvědav jestli to vydrží přes zimu. Nebo, že by to mohlo být ještě lepší?:D
 
Tak dnes asi opravdový závěr venkovní sezóny. Možná ještě zítra Liška. Ale musím říct, že golf je pěkná potvora, dá vám čuchnout a potom vám ukáže zač je toho loket. Dnes zrovna mě ukázala přívětivou tvář. Hodkovičky 9ka ze žlutých +2 a na relativně slušných greenech
10 puttů.!! Tak jsem zvědav jestli to vydrží přes zimu. Nebo, že by to mohlo být ještě lepší?:D
Nevydrzi a priste bude hur :))

A na 10 puttu je zbytecne s sebou tahat putter. :)
 
tak dnes naposled v Hodko, zima jak v Rusku, -2° na jednicce, 0° po dohrani, brrrr. Greeny v super stavu, s prihlednutim na to, ze je prosinec. Vykon taky slusny (-1), spadlo par delsich puttu a spooooiusta ran, ze kterych jsem mel radost :)
 
Hezké posvátčí všem. Dneska se chtě nechtě musím pochválit, druhé devítky na Konopí za 85 ze žlutých a obzvláště mě těší 32 puttů. Počasí parádní, hřiště přijatelně mokré a na grenech se nelepil písek na míček takže pohoda.
 
já dnes Saadiyat beach :) tezke hriste s par bankry, na kazde jamce byl 1-2, ale kazdy mel na delku 400m a na sirku 50 :D podel celych jamek, nekdy na obou stranach, jinak hezke hriste, nekdy podel more, nebyt za hru alespon 5x v bunkru chce hodne presnou hru, ja dnes +3, coz je super na prvni zkusenost, greeny kolem 10-11 stop a tezke :( ale hrajeme pro zabavu, ne pro vysledek :)
na foto letecky snimek jamek 10-16

Snímek obrazovky 2016-12-26 v 19.52.27.png
 
Upraveno moderátorem:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom