Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2016 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Je ostudou, že tu takovéto téma není. Ale lepší pozdě, než nikdy. Takže, když přijdete z golfu, dejte si něco dobrého, otevřete toto vlákno a přidejte komentář. Řekněte své skóre, výsledek, jak jste hráli, kde jste hráli, co se povedlo, co naopak ne a tak vůbec.

Kdopak udělá výkop?

Poznámka: Toto vlákno by mělo obsahovat pouze příspěvky o svém skóre, popisu své hry atp. Žádné reakce na ostatní, prosím!
 
Upraveno:
Zbraslav, první devítka, bílá odpaliště, +1/+1/+1/0/0/0/0/+1 a vyhozený drive téměř na terasu restaurace a +3. Nebo to mám psát jako postupné celkově skóre? Na to chladno a minimální trénink - dobrý. Chip a pat absolutně bez citu. A kokosové Top Flite NEBRAT! Po jamce 3 jsem ho upustil vedle grýnu. Snad ještě někoho potěšil. Mě ne.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak klidne ja, President Cup na Botanice vcera, az na par drajvu se toho moc nepovedlo, jenom dva pary, a pak uz je bogey, doublebogey, triplebogey a X, k tomu par trojpatu, par ztracenych micku a zablacene kalhoty. Bohuzel ferveje uz bidne a na grinech vic pisku, nez je zdravo, ale jinak bylo hezky, i teplo a srnci svickova vynikajici.
Jo a skore bylo 18 (na dvanact jamek, ale i tak :D)

Edt: pozde :)
 
Jelikoz jsem posledni hru absoloval s Michalem, tak tu nemuzu moc lhat. :) 
Zbraslav 2. devitka 20 stbl, 54 ran. Vykon nevyvazeny, nicmene zadny vyslovene zkazeny drive. Posledni dve jamky byly prima. 
 
Jelikož jsem poslední hru absolvoval s Honzou, tak taky si nemůžu moc fandit. :) 

Zbraslav, druhá devítka - neděle, 8 hodin ráno. První jamka - slejvák. Pak se počasí umoudřilo - leč, na mé hře to znát nebylo. Bohužel spousta naprosto zkažených ran (celkem 64 - z nich tedy i pár docela povedených :), ale i tak jsem spokojený - na to, že jsem po dvou jamkách hrál jen se železy. Par žádný, tři bogey, o zbytku raději nemluvím. Prostě, jak by řekl Jarda - užil jsem si i na devíti jamkách spoustu golfu. Poslední jamka děs - ty dva krátery vedle greenu musel vymyslet někdo, kdo se hodně nudil. Samozřejmě jsem je navštívil oba. Ale co, kafe pak v klubovně bylo vynikající. 
 
Tak se taky pochlubím vynikajícím výkonem  :D

  Dnes 13:30 Konopí Radecký z bílých čistých 100, první i druhá 9 za 50 takže standartně vyrovnaně výkon na prd, bez autu, 1 x voda, 2x písek a bez tripla tak ani nevím kde jsem k těm ranám přišel. Hřiště celkem v pohodě, greeny pouze propíchaný bez písku, občas nějaké bahýnko. Kolega (HCP 16) nasbíral 94 takže jsme velmi spokojení opouštěli hřiště  :D :mrgreen: :p
 
No když to musí být :
Hořehledy sobota, první devítka za 50 zahřívací jako obvykle místo drivingu.
Druhá po čtyřech jamkách za +2 s ambicí na životní výkon na pětce tripláč ve slejváku a úprk do klubovny.
Další pokus úprk po jedničce.
Další pokus úprk po pětce a domů.
Fakt povedenej den:)
 
Sakra chlapi, když to tak vidím... 
Na moravě bylo o uplynulém víkendu fajn. Dal jsem si oba dny turnaje a bylo to super. Počasí se drželo v rozumných mezích, stačilo přidat "termo" vrstvu a dalo se hrát...
Sobota - Olomouc - 78 - až na pár nepovedených drivů a neproměněných puttů to byl na mě dobrý golf :), hřiště v solidním stavu.
Neděle - Kaskáda - 79 - podobný herní scénář jak v sobotu. Hřiště ale v naprosto špičkové kondici, greeny neskutečné...

Když pominu to chladnější počasí (které mě osobně nevadilo) tak to byl rozhodně jeden z těch povedenějších golfových víkendů letošní sezony.
 
dnes první oficialni turnaj v Rakousku, Počasí uplne na prd - zima, dest, vitr, chladno. Hriste totalne mokre, všude voda ale v pulce alespoň prestalo prset
Byl to jeden den na turnaji co trva 4 dni. Na turnaji marschal rozvazel svarak, po první devítce uzene s krenem a horcici.
Po turnaji 4 chody jidla: predkrm (masova pomazánka, tatarak), polivka - zeleninova, hlavni chod - maso s ryzi a sladka tecka na konec plus testovani vina od jednoho mistniho vinare. A chcte vedet i herni výsledky?
3 pary
3 bogey
6 double bogey
A dnes jsem vazne malem zlomi putter. Asi 7 micu mi zastavilo v okoli jamky(d0 5cm) nebo vyjelo po hrane ven
 
karlos řekl:
Tak se taky pochlubím vynikajícím výkonem  :D

  Dnes 13:30 Konopí Radecký z bílých čistých 100, první i druhá 9 za 50 takže standartně vyrovnaně výkon na prd, bez autu, 1 x voda, 2x písek a bez tripla tak ani nevím kde jsem k těm ranám přišel. Hřiště celkem v pohodě, greeny pouze propíchaný bez písku, občas nějaké bahýnko. Kolega (HCP 16) nasbíral 94 takže jsme velmi spokojení opouštěli hřiště  :D :mrgreen: :p
Jsme to dneska zopakovali, 94 (39 stb, takže bych dokonce zlepšoval)   :D
 
Dneska jsem byl poprve v Beroune a citim se okradem. 42stbl a zadne umisteni. 
Duvodem bylo spojeni kategorie 24-36 s 36-54. Clovek jednou slusneji zahraje i na ofiko turnaji a prd z toho. Z lidi 24-36 jsem byl prvni. A jeste "pokazenej" handicap na priste :)) O zime, desti a vetru nemluve.
Jinak pocitove dobre, byt putter zlobil. K tomu jsem se malem zabil na bugine. :-/
Gathering tu rozebirat nebudu. Prilis nezaujal. 
 
Dnes dopoledne mi odpadly nějaké povinnosti, tak jsem se vydal na Botaniku, kterou mám od domu kousek (a výběr padl sem i díky voucheru, za který děkuji Janovi). Začínal jsem v 9:30, ve flajtu sám, předemnou plný flajt. Řekl jsem si, že se nebudu trápit dlouhými holemi, takže jsem vlastně si dneska vystačil ani ne s půlsetem. 5-7-W-56-Putter, no, ale výsledek na můj HCP slušný - na devítce celkem 29 stb i přes tři utopené míčky. A hlavně, moc jsem nehledal, uznávám, sranda hra  v jednom, ale užil jsem si to.

Co bylo horší, jak jsem si liboval, že mi to dneska pěkně lítá, tak jsem dohnal samozřejmě předchozí 4-flajt, nechali mě odpalit no a co čert nechtěl: samozřejmě hned zkažený odpal, topinka. To je za to, že na člověka koukaj - byť říkali, že se vůbec nekoukali. :) Nu a taky jsem dneska zažil, co to je v lehké mlze zaslechnout fór a slyšet, jak pět metrů odemne proletí projektil ve tvaru golfového míčku. 

Botanika mi přišla v slušném stavu, greeny ještě v pohodě, žluté odpaliště už trochu oraniště, ale dalo se, ferveje v pohodě. Jak je to 12tka, tak když jsem měl voucher na devítku, tak příplatek za tři jamky byl 150,-. Restaurace je už teď zavřená.
 
Pátek odpoledne Slapy ve velmi dobrém stavu. Jediné velké překvapení cca. 200 kg byl kanec na 5ce. Asi ale poznal, že flajt byl kompletní a tak se naštěstí nechtěl přidat. Proběhnul od 8ky přes celé hřiště a na levé straně 5ky udělat tunel v křoví a ani moc nepřibrzdil.  :roll:
 
Černý Most

Zdarec, dneska Čerňák, nejdříve hřiště : připadal jsem si jako v pískovišti, písek všude kam se podíváš. TT dnes ráno, fairweje v super stavu, greeny nic moc, teda spíš nic než moc.
Kdyby stála 18ka tak 8 stovek, tak by to bylo v poho. Za plnou palbu to nestojí.
V restauraci je skoro vždy přijemná obsluha, umí udělat super kávu do kelimku ( 2 kafe - 90 korun ). Na 7mičce se kolem nás prohnal taky divočák a za nim jako ve filmu Slavnosti sneženek 4 plně obsazené buggyny s obsluhou :) jako z filmu !!!!!! Škoda, že jsem neměl po ruce mobil, udělal bych super video.
A teď ke hře : Dnes po 1. jsem vzal nové hole ( železa a wedge), čekal jsem hrůzu, nakonec 93 ran, 45 patu :) !!!! a světe div se, 36 stb, šli jsme ve 2, celkem 3h 50 minut.
Hezkou neděli všem.
 
Dnes jsme byli s TomasemV v Mlade Boleslavi. Hriste na podzim ve skvelem stavu, greeny bez jakekoliv upravy, takze super, fairwaye tez. Ze zacatku dost zima, ale po 13. jamce uz bylo kolem 15° a zaclo byt vedro. Hra jakz takz sla. Tomas to dost proputtoval (zbytecne), ale hru mel dobrou, (cti 103 :D ). Snad me Tomas nezabije, ze to sem davam :D Ja 76 ze zlutych :) 
Kdo jste byl v Ml. Bol. behem letosniho roku, urcite vite, ze mezi jamkami c. 5,6,7 a 8 vyrostla nova vodni prekazka. Dle meho nazoru se tam totalne nehodi. Sedmou jamku totalne zkazila, jelikoz je vystoupla tak 2-3 metry nad ostatni povrch a jeste k tomu je obehnana plotem :( 
 
JanKostalCZE řekl:
Dnes jsme byli s TomasemV v Mlade Boleslavi. Hriste na podzim ve skvelem stavu, greeny bez jakekoliv upravy, takze super, fairwaye tez. Ze zacatku dost zima, ale po 13. jamce uz bylo kolem 15° a zaclo byt vedro. Hra jakz takz sla. Tomas to dost proputtoval (zbytecne), ale hru mel dobrou, (cti 103 :D ). Snad me Tomas nezabije, ze to sem davam :D Ja 76 ze zlutych :) 
Kdo jste byl v Ml. Bol. behem letosniho roku, urcite vite, ze mezi jamkami c. 5,6,7 a 8 vyrostla nova vodni prekazka. Dle meho nazoru se tam totalne nehodi. Sedmou jamku totalne zkazila, jelikoz je vystoupla tak 2-3 metry nad ostatni povrch a jeste k tomu je obehnana plotem :( 
Ačkoli jsem Boleslavák, tak to byla moje premiéra na tomhle hřišti. Všichni říkali, že se tam jezdí snižovat HCP....asi bych snížil nebýt sedmi trojpatů a pak té největší tragédie na 18-tce - 3x voda (jen jsem si pak uvědomil, že tu druhou dlouhou jsem hlásil jako cvičnou...tím pádem mám 101!)    :roll: Jinak musím potvrdit, že hřiště je příjemné. I v sezóně jsem jinde zvyklý na pomalejší greeny. Počasí taky super, takže tomu opravdu chybí už jen lepší hra.
A k té vodě...asi je to můj osud. Na indooru jsem jednou zahrál to samé.
 
Minulý týden s Requo v Hamrech.
Výsledek naprosto stejný jako v MB - 101. Já to kilo prostě nezlomím :)
Na osmičce jsem zahrál dohramady plus 6 a k tomu pár klasických trojpatů (špatné greeny :) ) a samozřejmě nějaká ta zkažená rána a když už byla šance na par, tak jsem si nadělal do kalhot a přišel top nebo krátký putt. No nic - příští rok už víc než sto psát nebudu - to radši uteču ze hřiště a kartu sežeru :) 
 
Včera s JanKostalCZE Benátky.... hřiště bych řekl dobré. Greeny i fairwaye v pořádku. Jen mě zarazila puštěná závlaha na třetí jamce - asi jen zkoušeli. Ale dost mě nas.....o, že keeper to nevypnul (pouze poodjel aby jsme asi měli na greenu klid), takže jsem při čipu dostal zezadu sprchu. V tom počasí fakt nic moc! Ale když jsme odešli, vypnul to :oops:
Ten, kdo četl mé výsledky z předchozích dnů, tak určitě už tuší, jak jsem dopadl :lol:
103 ran: první problém na devítce a zapsáno 9 pak jsem se pár jamek nemohl srovnat, na 14-tce 3x voda (se z toho už fakt poseru) :eek:  ale zapsal jsem i 4 pary. Kilo prostě nedám a Requo se může těšit na víno, o které jsme se vsadili :D  
 
Dnes Mlada Boleslav, fairwaye super stav.
Jen ta prvni devitka me moc nebavila.
Trochu nuda, vzdy odpaliste, 200 metru, dogleg a green.
Druha devitka je uz lepsi. Ta vodni nadrz na prvni 9ce je silenost, jeste jsem nikdy nic podobneho nevidel.
Obed po hre vybornej, gulasovka a ryze s masem. Obsluha lehce vazla.
A k me hre, prvni jamka hned birdie, rikal jsem si ze by to mohlo jit, kdepak ... prvni vyhrani z kapsy vyhani....
Dnes me neposlouchal driver, takze 94 ran, 34 Stb. Chvilku jsem myslel, ze dam hole hned do bazaru :)
Zitra jedem vyzkouset Marianky, ( cestou dame Podboranky na rozehrani), sobota Cihelny a nedele Karlovy Vary, tak drzte palce.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom