Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jsem na tom s HCP

Patrikos74

Nováček
Ahoj, golfisti. Jsem zmaten a nevím si rady. Nastala mi zajímavá situace. V sobotu jsem zahrál svůj nejnej turnaj a zlepšil jsem HCP z 54 na 32. Ovšem CGF.CZ server má problémy a změna HCP nenastala. Mezitím jsem ve středu po této sobotě šel další turnaj, který jsem zahrál jakžtakž. A co se nestalo. Po tomhle turnaji jsem si kontroloval výsledek zapsaný v TeeTime a vyskočilo na mě, že mám HCP32! A co se nestalo další den, vyskočil na mě HCP 48. Jednoduše proto, že ve středu si o mě na turnaji mysleli , že mám 54 a zlepšil jsem na 48. Tak a teď včil co s tím? Že bych opravdu zhoršil z 32 na 48? Tak strašně jsem nezahrál. Co si o tom myslíte? Díkes
 
Ahoj, pro ověření by možná stálo za to uvést celé jméno a na jakém jsi byl turnaji, resp. turnajích :)
Jinak HCP 36-54 nezhoršují - pokud zahrajou špatný turnaj, zůstává jim jejich HCP nezměněno.
Všechna ostatní HCP zhoršují (v závislosti na ochranné hranici pod 36 stablefordů) vždy o 0,1bodu za jeden nepovedený turnaj

Každopádně mně osobně se nikdy nestalo, že bych měl na turnaj zapsán na cgf špatný výsledek :(
 
Ahoj, pro ověření by možná stálo za to uvést celé jméno a na jakém jsi byl turnaji, resp. turnajích :)
Jinak HCP 36-54 nezhoršují - pokud zahrajou špatný turnaj, zůstává jim jejich HCP nezměněno.
Všechna ostatní HCP zhoršují (v závislosti na ochranné hranici pod 36 stablefordů) vždy o 0,1bodu za jeden nepovedený turnaj

Každopádně mně osobně se nikdy nestalo, že bych měl na turnaj zapsán na cgf špatný výsledek :(

Ahoj, podle toho co píšeš to znamená, že je to blbě zapsané. Zajdu si do Hostíku ať se na to podívají.
První turnaj - Hradec Králové, Vychodočeská tour, 3.6.2017
Druhý turnaj - Finep HCP středa Hostivař
7.6.2016

Problém s daty mají poslední 2 týdny, visí to i na titulce cgf.cz.

Díky ;)
Patrik
 
Ahoj, podle toho co píšeš to znamená, že je to blbě zapsané. Zajdu si do Hostíku ať se na to podívají.
První turnaj - Hradec Králové, Vychodočeská tour, 3.6.2017
Druhý turnaj - Finep HCP středa Hostivař
7.6.2016

Problém s daty mají poslední 2 týdny, visí to i na titulce cgf.cz.

Díky ;)
Patrik

Problém není na turnaji v Hostivaři, ale na turnaji v Hradci.
Na ( neveřejném ) technickém serveru je u tohoto turnaje ( a Tvého jména ) uvedeno, že se jedná o turnaj bez úpravy HCP. Přičemž v propozicích a ( zřejmě) i v zadání turnaje na serveru je uvedeno, že turnaj na úpravu HCP je. Tedy - buď tento turnaj špatně zadali do systému organizátoři a HCP se Ti nezměnil "díky nim" nebo je problém technického rázu na serveru CGF. Nicméně platí, že pokud si měl nárok na zlepšení HCP, musel by se přepočítat i Tvůj výsledek v Hostivaři, protože bys asi s HCP 32 turnaj nevyhrál...
 
Už sem to řešil v Hostíku a je to tak, chyba je na straně HK.
V HK bylo uvedeno, že to je s úpravou HCP, do neveřejné části nevidím. Možná i v tomhle byl zakopaný pes. Hostík jsem vyhrál a cenu sem si nevzal, snad těm co vyhráli ceny ceny dodatečně dají :) Výsledek přepočítaj, a i si to přeju.
Issue solved.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak to je sranda.
Tim tvym prepoctem jsem se dostal na delene 3. misto :D
Tak jim asi napisi :D

Btw. Jak se resi v turnaji vysledek, kdyz maji hraci shodny pocet ran, stbl i HCP?
 
Asi sem jim nechtěně zamotal hlavu:(

A tuhle sem někde viděl, že měli v propozicích uvedeno, že při shodě se jde na první jamku a je play-off. Jestli je to ovšem případ z téhle HCP středy, tak to nevím.

Pat
 
No tva vina to neni a jeste k tvemu neprospechu.

Tak uvidime jak s tim nalozi...
"Ja trvam na opakovani zaverecneho ceremonialu!" :D
 
Tak to je sranda.
Tim tvym prepoctem jsem se dostal na delene 3. misto :D
Tak jim asi napisi :D

Btw. Jak se resi v turnaji vysledek, kdyz maji hraci shodny pocet ran, stbl i HCP?
jde se postupne: lepsi driha devitka, 6 jamek 3 jamky. 1 jamka
 
Byl to 9j pouze.
Jak myslis tech 6, 3, 1?

Při shodě se bere výsledek na posledních šesti jamkách.
Při shodě i na 6 se berou poslední tři.
Atd.
Když je to stále shodné,tak tuším,že rozhoduje los
 
Při shodě se bere výsledek na posledních šesti jamkách.
Při shodě i na 6 se berou poslední tři.
Atd.
Když je to stále shodné,tak tuším,že rozhoduje los
presne tak
 
Při shodě se bere výsledek na posledních šesti jamkách.
Při shodě i na 6 se berou poslední tři.
Atd.
Když je to stále shodné,tak tuším,že rozhoduje los
Diky za info... tak jsem asi nevyhral nic, neb posledni 3 jsem mel mene bodu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom