Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak je důležité, co mám v bagu?

Marty696

Nováček
Jak moc záleží na těch holích co všichni nosíte v bagu, nezáleží spíš na tom, jak moc dobře umíme hrát a pak ty hole řešit? mám takovej pocit, že pokud neni single HCP, tak je to přeci uplně jedno nebo ne?
 
Jak moc záleží na těch holích co všichni nosíte v bagu, nezáleží spíš na tom, jak moc dobře umíme hrát a pak ty hole řešit? mám takovej pocit, že pokud neni single HCP, tak je to přeci uplně jedno nebo ne?
Telegraficky:
1. Na holich zalezi uplne nejvic. Hned po vzhledu.
2. Na tom jak umime hrat to sice nic nezmeni, ale to neznamena, ze nam to tu musis takhle kazit! :D

Vazne... hole, shafty jedno nejsou. Zacatecnik s ziletkama, zenska s panskym driverem na Xstiffu... spousta veci ma velky vliv. Spousta zase ne... spousta jen ovlivni psychiku hrace. A zbytek viz odpoved @doktordee ;)
 
jo vzhled je dulezitej, hned pred zacatkem sezony menim gripy, protoze nevypadaj hezky.

Ja sem prosel pres fitting od prvniho nakupu a nestezuju si. Cenove se to vyrovna a strilim s tim pekne.

Sorry za OT, ale jak poznam ze shaft je na me moc mekkej? Zeleza mam na stiffu a dreva na regularu a s 5kou mi to lip jak se 4 hybrid
 
Na fittingu. Já mám švih mezi S a R, mám taky železa na stiffu (nebere mně délku a je přesnější), dřeva na regularu (tady už mně to délku bralo častěji).
 
jo vzhled je dulezitej, hned pred zacatkem sezony menim gripy, protoze nevypadaj hezky.

Ja sem prosel pres fitting od prvniho nakupu a nestezuju si. Cenove se to vyrovna a strilim s tim pekne.

Sorry za OT, ale jak poznam ze shaft je na me moc mekkej? Zeleza mam na stiffu a dreva na regularu a s 5kou mi to lip jak se 4 hybrid
Co se týče posledního odstavce na to je těžká odpověď.. Záleží jak to trefuješ, jestli s tím hybridem už nehraješ třeba slice.. Motám se po hřišti šestý rok a pár mých zkušeností.. Na tee jsem téměř stejně dlouhý Drive jako 3W, na ferveji tu trojku tak dobře netrefuju a jsem delší 3h.. No a s 5i někdy vykouzlím krásnou dlouhatánskou ránu a někdy komrdu jak prase.. Jediný co by asi pomohlo je sprostý slovo, říká se tomu myslím konzistence, no a tu jak vidno, jsem ještě nenašel...:):):)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom