Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak dlouho...?

doktordee

Guru fóra
Dnes mi došla taková drobnost... evidentně si asi každý musí projít "obdobím vzdoru". Jak dlouho vám trvalo než jste se dostali do oného zoufalého stavu, kdy jste si uvědomili, že golf není úplně jednoduchý a museli jste sklonit hlavu a začít poslouchat například trenéra? Že váš základní postoj, držení, tempo vás prostě nikam neposune? Že bez tréninku krátké hry prostě dobré číslo nezahrajete? Kdy jste sklonili hlavu, zkusili aplikovat radu a zjistili, že to má smysl a funguje? Která změna pro vás byl zatím největší krok a posun k lepší hře?
 
Vzhledem k pokročilému věku kdy jsem začínala s golfem jsem trénovala rovnou s trenérem. Což nebránilo zoufalému pocitu, že se to nikdy nenaučím. A první velká změna - fitting a objev driveru. :cool:
 
Přišlo to na mě právě poslední měsíc, hrozná tužka, všechno rozbitý.. jen řeším s kým,asi se budu muset obrátit z časových důvodů na místní pro..
 
K trenérovi nechodím, ale loňský rok mi ukázal, že bez tréninku to nejde... :D
 
Pěkné téma. Ale je to na pytel - finance versus čas. Hra, vlastní trénink a ještě trénink s trenérem. Když jsem byl dítě, tak to bylo super, na tohle. Škola, odpoledne dvakrát, třikrát týdne něčeho trénink (volejbal...), pak sem tam na organizované klubové závody, kam mě někdo dovezl, vše zorganizoval...

Já se s tím peru furt, jakmile začne něco jít, tak potom přichází taková pomalá sprcha, kdy odchází něco dalšího. Má člověk obětovat onen vyhrazený čas, který má a raději místo hry jít trénovat a k trenérovi = další peníze? Užije si tím další hru lépe? Potřeboval bych najít takovou tu pohodovou hranici, kdy si můžu pobyt na hřišti skutečně užít, to znamená být konzistentní, jít po plochách ke hře určených :) a prostě tak nějak se dostat na klidný bogie golf. A obávám se, že bez trenéra nějakému času k pravidelnému samotréninku to asi nepůjde. Akorát tím pádem je člověk v tom finančně/časově ještě víc zanořený.

Od jakého okamžiku jste si vy začali pravidelně svojí hru užívat a pokud možno trvale (dlouhodobě), tzn. že jste nezačali být zase nespokojení a nechtěli jste být lepší? Jde to vůbec být spokojený se svým golfem? :-D
 
Je to jako se všim. Alespoň já to mám tak, že když začnu mít pocit, že jsem s něčím spokojený, ruku v ruce přichází nervozita, že to je nějaký divný a že musí co nevidět přijít nějaký kopanec a o tu spokojenost mě připraví. Tak jsem raděj vždycky programově tak trochu nespokojený, a bláhově si myslím, že se tím těm kopancům vyhnu. Stejně nevyhnu ale pomoct si nemůžu. :p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom