Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jak daleko od domova máte nejbližší hřiště?

Jak daleko od domova máte nejbližší hřiště?


  • Hlasovalo
    52
Taky se mi tam líbilo, každá devítka je úplně jiná, River jako Cihelny, Forest jako Ypsilonka a Meadows trochu Sokoloc ukrutně dlouhá... Bez vozíku dřina.
Ano,přesně jak píšeš,viděl jsem tam i kousek Ostravice.:up::)
 
Motol 2 km, ale to asi neni hriste nebo ?
:)
Hodky 5, Zbralsav 11 a Horehledy 96 :)
 
Jakmile otevřou letní greeny, domluvíme se na hru. Ukážeš mi, jak to mám hrát. 😉
To je jasná věc,a protože hrajeme oba na levou stranu bude jistě co probírat.:up:;)
 
Na Ostravici jsem z pro mne neznámých důvodů zatím nehrál, určitě je to taky krásné hřiště.
Tak když mám popsat tu podobnost s Ostravicí,tak dle mého pocitu jsou to některé jamky na "Forestu".
 
Motol - 10km, Botanika - 9km, Albatross - 10km ale jezdím do Beřovic 35km, protože první dvě stojí za hovno a to třetí je drahý jak prase :)
Je sice pravda,že Motol není úplně oblíbené hřiště,píšou to zde i jiní,ale je všeobecně známá hláška,že kdo umí zahrát dobře v Motole,
zahraje dobře všude.A Botaniku jsem toleroval jen bez tech tří přidaných jamek,pak už jsem ji tak nějak moc nenavštěvoval.:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom