Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jak daleko od domova máte nejbližší hřiště?

Jak daleko od domova máte nejbližší hřiště?


  • Hlasovalo
    52

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Jak daleko od domova máte nejbližší hřiště? Neznamená to, že na něm hrajete, pokud ne, upřesněte v komentářích jak daleko je hřiště, na kterém hrajete a proč.
Délku měřte jako cestu autem, ne vzdušnou čarou.
 
Semily mám 10km od domu a hraju tam cca 10x do roka, ale doma jsem na Grabštejně, protože tam je nejlíp na světě :up: 😁
 
Máme to asi 17 km na nejbližší hřiště, kde jsme i členy. Kdyby někdo náhodou nevěděl - Na Vrších ;)
 
Soukromé v Brumově je cca 17 km, normální hřiště ve Sušovicích cca 30 km(to asi @JanKostalCZE neuzná ;)) , tak potom v Kostelci 40 km.
Slušovice jsou znormovane, sice je to zluty pole, ale je :D
 
Jako domácí hřiště mám Roudničku.
A proč?
Hřiště je otevřené celoročně.
Při nepříznivém počasí se dá potrénovat v teple a suchu na Trackmanu.
Ferveje jsou celoročně krásně zelené.
Na zdokonalování se mi to přijde jako ideální volba.

A jak to mám daleko ?
Vzdušnou čarou 1 km. Autem 1,2 km.

Podmínky jsou skvostné, jen ta moje hra..... .
 
No nejblíž mám Srbsko (asi 6,5 km)....ale přestože se nachází v krásné přírodě Českého Ráje, tak je to jen - bohužel - vesnická devítka nevalné kvality. Takže nejbližší hřiště kde nejvíc hraju i tránuju je Bolka - 20 km.
 
No nejblíž mám Srbsko (asi 6,5 km)....ale přestože se nachází v krásné přírodě Českého Ráje, tak je to jen - bohužel - vesnická devítka nevalné kvality. Takže nejbližší hřiště kde nejvíc hraju i tránuju je Bolka - 20 km.
Jo, Srbsko, měla jsem možnost si tam zahrát, je to fakt taková legrační devítečka ;)
 
Tak asi to nebude žádné překvápko,mám to podobné jako @Ferrry ,akorát obráceně,Hodkovičky 4km a Hostivař 10km.:p:D
Velká "mistrovská" hřiště jsou o fous dál,a to Zbraslav 14km,Černý Most 16km a Albatross 22km.
Přes to jsem vloni odehrál asi nejvíce na Kácově,který mám cca 50km,protože jsem ho chtěl poznat a "nachodit".;)
 
Tak asi to nebude žádné překvápko,mám to podobné jako @Ferrry ,akorát obráceně,Hodkovičky 4km a Hostivař 10km.:p:D
Velká "mistrovská" hřiště jsou o fous dál,a to Zbraslav 14km,Černý Most 16km a Albatross 22km.
Přes to jsem vloni odehrál asi nejvíce na Kácově,který mám cca 50km,protože jsem ho chtěl poznat a "nachodit".;)
a proč zrovna Kácov?
 
Tak asi to nebude žádné překvápko,mám to podobné jako @Ferrry ,akorát obráceně,Hodkovičky 4km a Hostivař 10km.:p:D
Velká "mistrovská" hřiště jsou o fous dál,a to Zbraslav 14km,Černý Most 16km a Albatross 22km.
Přes to jsem vloni odehrál asi nejvíce na Kácově,který mám cca 50km,protože jsem ho chtěl poznat a "nachodit".;)
Taky se mi tam líbilo, každá devítka je úplně jiná, River jako Cihelny, Forest jako Ypsilonka a Meadows trochu Sokolov ukrutně dlouhá... Bez vozíku dřina.
 
Upraveno:
a proč zrovna Kácov?
Bylo to několik důvodů,které mě k tomu nasměrovali.Hřiště jsem nechal dvě sezony dozrát a mezitím se ke mě dostávali velmi rozdílné
reakce od hráčů,a to od velmi negativních(přechody jamek,nesmyslné propozice jamek) až po nadšené hodnocení(kvalita hracích ploch,
různorodost,desing).Další důvod byl ten,že se Kácov objevil v nabídce CGK a Já ho mohl hrát opakovaně a tzv. ho "nachodit" pro případnou
turnajovou hru.A samozřejmě se mi tam zalíbilo,jinak bych se opakovaně nevracel.Je to celkem náročnější hřiště,a to jak po fyzické stránce,
tak na umisťování ran.Ale zase to není tak dlouhé hřiště,na kterém bych se trápil.Mám hřiště rozděleny na ty co jsou pro mě jen výletním
místem,kam se třeba už nikdy nevrátím,protože jsou někde na druhém konci republiky a nebo mě nijak nenadchnou a na ty co se snažím
postupem času zdolávat a využívat jejich znalost.Tak asi tak.:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom