Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jak daleko máte své nejčastěji hrané hřiště?

Jak daleko máte své nejčastěji hrané hřiště?


  • Hlasovalo
    40

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jak daleko máte své nejčastěji hrané hřiště?
 
statiska je strasna vec. z evidence jsem zjistil, ze v roce 2020 jsem za golfem ujel pres 18 tisic km
Z čeho jsi to vykoukal? Já vím kde jsem kdy byl, ale tohle ve statistikách nevedu...
 
Zaškrtl jsem do 50 km, nicméně je to průměrně asi 32 km, jezdím na Slapy ze dvou míst. A častěji asi tu kratší cestu, tzn. nějakých 24 km. Což je podle mě úplně v pohodě.
Jako bylo by příjemné bydlet přímo u hřiště a chodit pěšky, ale to se poštěstí jen pár vyvoleným;)
 
Taky to mám tak mezi, 35km, 35 min, kdybych jel ku*** tak lehce pod 30 min.
 
Zaškrtla jsem do 25 km, je to moje (naše) domovské hřiště, ale přesně to je 17 km, 20 minut jízdy. Je to celkem v pohodě vzdálenost, samozřejmě ideální by bylo bydlet hnedle vedle a mít to u domu.
 
Terezín 48,1 km. Dost na houby.

Hřiště blíž:

- dražší Beřovice, cesta zasekaná kamionama
- divnopolní Yard, navíc přes celý Mělník
- natěsnaná Stará Boleslav, tu bych bral, kdybych tam bydlel, taktéž přes celý Mělník
- Mstětice pod dráty vysokého napětí
- Benátky nad Jizerou

Na čas všechno stejně daleko, tedy když budou protijedoucí auta dobře brzdit, tak v Yardu a SB budu o 3a půl minuty dřív.

Prostě dálka. Když má dítě příměstský tábor, mám v Terezíně home office.
 
- dražší Beřovice, cesta zasekaná kamionama
Odkud tam jezdíš? Co otevřeli obchvat, tak už kamiony přes Slaný nejezdí. Jak je to z druhé strany od Velvar netuším.
Jinak to bylo peklo, je to vlastně severní okruh Prahy.
 
Ještěd a Machnín do 20. minut, Ypsilon, Grabštejn, Semily, Mladá Boleslav 30 - 35. Benátky, Malevil, Harrachov do 45. minut. Mstětice, St. Boleslav, Česká Lípa, Černý Most 50 - 60 min. Nestěžuju si!:)
 
V okolí bydliště do 25 km (cca 20 min autem) mám 4 hřiště - Barbora, Terasy, Cínovec a Libouchec. Na tři z nich mám zvýhodněné fee v rámci členství ČGK.
 
Na tři z nich mám zvýhodněné fee v rámci členství ČGK.
a na 4. nechces chodit hrat :D
 
20 minut autobusem do Hořehled, je domovské a jsem šťastná :)
 
Z čeho jsi to vykoukal? Já vím kde jsem kdy byl, ale tohle ve statistikách nevedu...
V roce 2020 jsem zkusil evidovat vsecko mozne v excelu. Od slope a CR, abych to mel po ruce, kdyz jsem hlasil vysledky do CZ klubu. pres pocet ran, pocet birdii a eaglu, gir, putty, poplatky na turnajich, vzdalenost z domu na hriste( vetsinou podle google maps) a dokonce obuv (ale nato jsem se za chvili vykaslal :))
Pro rok 2021 udelam asi podstatne zjednoduceni...
 
V roce 2020 jsem zkusil evidovat vsecko mozne v excelu. Od slope a CR, abych to mel po ruce, kdyz jsem hlasil vysledky do CZ klubu. pres pocet ran, pocet birdii a eaglu, gir, putty, poplatky na turnajich, vzdalenost z domu na hriste( vetsinou podle google maps) a dokonce obuv (ale nato jsem se za chvili vykaslal :))
Pro rok 2021 udelam asi podstatne zjednoduceni...
Tak to je mazec. Já co mi neeviduje apka na golf, to nemám. Sice jsem asi podobný šílenec ale zároveň lenoch. A to mě vždy zabrzdí dřív, než začnu dělat nějakou pitomost :)
 
moje vzdálenost je 39 km na domovské 18ti jamkové hřiště

nejbližší 18ti jamkové hřiště je sice 25 km (ale časově skoro nastejno), navíc se jedná o snobárnu, takže nic pro mě

nejbližší 9ti jamkové hřiště pak 43 km

holt na Brněnsku si člověk moc vybírat nemůže
 
Nejčastěji MB - 18 km, Ypsilon 52 km, ale prostě to stojí za to, po dálnici za 30 minut (ano, trošku rychleji, ale D10 je volnější)...Benátky 37 km, výhoda dálnice, za 20 minut...nejblíže mám Srbsko, tam jsem byl všehovšudy 3x. Když už si udělám čas, tak chci plnou 18tku...Škoda, že namám blíž Českou lípu, tam šli hodně nahoru, tam bych jezdil rád, ale ta dálnice tam nevede a přes ty pr...., tedy obce, se jede opravdu špatně...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom