Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jak často v zimě trénujete?

Jak často v zimě trénujete?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    22

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Trénujete v zimě často nebo odpočíváte?
 
Skoro vůbec. Golf je pro mně, na rozdíl od běhání a tréninku pohybových dovedností limitován na období jaro - podzim. Kdybych měl v garáži simulátor, tak si půjdu bouchnout, ale nejbližší příležitost je 40 minut autem.
Podle toho též vypadá moje výkonnost, ale jak jsem psal jinde, mám to na zábavu, a hlavně s golfem a vybíráním popelnic se dá začít i na důchod.
Navíc jsem se rozhodl, že změním váhovou kategorii z polotěžké někam blíž ke střední, tak jsem si naordinoval více běhu a nějaká dietní opatření (40-45 km týdně, všední dny s vlnovým omezením sacharidů).
Těším se na duben, to bude po půlmaratonu v Brně, kterej jsem si koupil společně s busolou, a pak začnu hrát.
 
Proč nejde zaškrtnout to hned nahoře, " netrénuju, nehraju"?
Fakt netrénuju, nehraju, jen vozím kluky na indoor, individuální trénink do sítě a hromadný trénink- simulátory. Je to na jejich výkonnosti vidět, na mé to netrénování taky :D Ale mám to stejně jako @Sauron prostě zábavu. Neženu se za nějakým hcp. Prostě se bavím. Když vidím v zimě trénovat kluky, neláká mě to vůbec si jít pinknout taky. A venku nabalená v bundě blbnout na drivingu se mi taky nechce. Byla bych tam nejspíš sama a mě na golfu baví společnost. Ale strašně se těším na jaro, golf mi přes zimu chybí.
 
Pro mě platí to nahoře co nejde zaškrtnout....tzn.netrénuju / nehraju, odpočívám a připravuju se mentálně na novou sezónu! Zima u mě patří zimním sportům - lyže sjezd / běžky, sem tam brusle když je kde.....a tak.
 
Zrovna včera. Pár zkušebních ran novou 3w. 😉
 

Přílohy

  • IMG_20200129_170329.jpg
    IMG_20200129_170329.jpg
    108,4 KB · Zobrazení: 201
Proč nejde zaškrtnout to hned nahoře, " netrénuju, nehraju"?
Fakt netrénuju, nehraju, jen vozím kluky na indoor, individuální trénink do sítě a hromadný trénink- simulátory. Je to na jejich výkonnosti vidět, na mé to netrénování taky :D Ale mám to stejně jako @Sauron prostě zábavu. Neženu se za nějakým hcp. Prostě se bavím. Když vidím v zimě trénovat kluky, neláká mě to vůbec si jít pinknout taky. A venku nabalená v bundě blbnout na drivingu se mi taky nechce. Byla bych tam nejspíš sama a mě na golfu baví společnost. Ale strašně se těším na jaro, golf mi přes zimu chybí.
Pro mě platí to nahoře co nejde zaškrtnout....tzn.netrénuju / nehraju, odpočívám a připravuju se mentálně na novou sezónu! Zima u mě patří zimním sportům - lyže sjezd / běžky, sem tam brusle když je kde.....a tak.

Chyba v zadání ankety. Opraveno, výsledky vynulovány (nelze bohužel jinak).
Nyní by tuž jít hlasovat mělo pro všechny možnosti.
 
Snažím se chodit 2× týdně na hoďku na Tcm. Když je venku aspoň trochu slušně tak si jdu k tomu 1x týdně dát pár košíků na Dv,
a nebo se projdu po hřišti. Jedinou nevýhodou je nutnost častého mytí
holí.😒
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom