Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak často a proč měníte své golfové hole?

Tak to nejsi sám, kdo se diví , jde to napříč širokým spektrem hráčů od začínajících až po PRO , nějak jim to nejde nasoukat do zažitých a tlačených šablon výuky “ správného” golfu. Mám minimální kontakt s fw , let míče je vysoký až po 4i, žádná pirueta, směrově chvalitebné až výborné, délka to je to co mnohdy u vysokých( hollywood ) ran vzhledem k nemožnosti odhadnout směr a siilu větru tam nahoře odhaduji pozorování okolí( stromy,...) zvládám od dobře po výborně. Ostatně naposledy jsem šel v neděli s polským spoluhráčem ( vím o něm z doslechu, že je více než dlouhy) a už na třetí jamce musel konstatovat, že takovou hru s tímto postavením ještě neviděl a kdo nebo od koho jsem se to naučil, protože ve větru a zimě jsem se ho délkou držel na cca 90% ale směrově jsem byl taky na 90% což kvitoval, že je to více než dobré. Tak nevím, nic měnit na své hře nebudu, protože se mi líbí a že některé mé spoluhráče bolí za krkem , když pozorují mou hru mám jako pobavení.
Trochu jsi mi připomněl hlášku z jednoho kultovního filmu pro pamětníky "skáču dobře, skáču rád!" 😁 😁 😁
 
Trochu jsi mi připomněl hlášku z jednoho kultovního filmu pro pamětníky "skáču dobře, skáču rád!" 😁 😁 😁
Myslíš „Bohouš na horách”? 🤔 🤭
 
Trochu jsi mi připomněl hlášku z jednoho kultovního filmu pro pamětníky "skáču dobře, skáču rád!" 😁 😁 😁
Jen jsem citoval spoluhráče, jestli bude nutno zjistím a uvedu CGF číslo pro identifikaci a konfrontaci,” tomášům”.
Myslíš „Bohouš na horách”? 🤔 🤭
Kdybys řek hraje rád, a říkají o něm, že hraje dobře = obojí je pravdou, první tvrzení mohu potvrdit a na to druhé tvrzení by ses musel zeptat, těch co to říkají 👍🤔🤭
 
Jen jsem citoval spoluhráče, jestli bude nutno zjistím a uvedu CGF číslo pro identifikaci a konfrontaci,” tomášům”.

Kdybys řek hraje rád, a říkají o něm, že hraje dobře = obojí je pravdou, první tvrzení mohu potvrdit a na to druhé tvrzení by ses musel zeptat, těch co to říkají 👍🤔🤭
Nepotřebuju potvrzení spoluhráče ;) ti to věřím ...jen jak jsi to napsal, napadlo mne to, no. :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom