Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
Jak být „dobrým“ golfistou/golfistkou I. - Na hřišti

Wiki Jak být „dobrým“ golfistou/golfistkou I. - Na hřišti

Mám to úplně stejně a neznám skoro nikoho kdo tyč vyndavá.
No vidíš,a já jsem zažil už několikrát,že polovina flajtu vyndat, a ta druhá polovina flajtu ponechat :D:D. Mě osobně je to šumafuk ;);) Máli míček spadnout do jamky,tak tam spadne s tyčí nebo bez tyče :D:D
 
Máli míček spadnout do jamky,tak tam spadne s tyčí nebo bez tyče :D:D
A nejlepší je, když si někdo nechá vyndat tyč, aby mu nevyrazila míček a pak nechá pat o 1m krátký 🙈
 
Já teda vůbec nechci nějak prudit či poučovat, to v mém případě doopravdy nehrozí, ale možná by se dala upravit ta věta o vyndávání praporkové tyče.
Já vím, že je to až v nových pravidlech, ale třeba pro někoho nového by to mohl být potom problém, když spoluhráč bude chtít mít tyč v jamce. A už jsem se s tím setkal, že byl požadavek ponechat.

Jinak hezkou hru všem

Díky za pečlivé přečtení, formulaci jsem upravil - věřím, že @jan se nebude zlobit.

Trochu jsme měli v plánu, že bychom to znovu dopracovali, doplnili, aktualizovalo, tak uvidíme, třeba je to ten správný okamžik, kdy si tu myšlenku znovu připomenout. Nebo udělat krátké základně edukační online kurzy? :) Ale věřím, že kdo chce, tak si to najde a pokud i ten mírně zastaralý text někoho správně navnadí a pomůže mu alespoň v jednom novém uvědomění... tak budeme všichni rádi. Ne všichni mají na začátku své golfové kariéry kolem sebe přátele, kteří by ho toto všechno naučili. ;)
 
Upraveno:
Díky za pečlivé přečtení, formulaci jsem upravil - věřím, že @jan se nebude zlobit.

Trochu jsme měli v plánu, že bychom to znovu dopracovali, doplnili, aktualizovalo, tak uvidíme, třeba je to ten správný okamžik, kdy si tu myšlenku znovu připomenout. Nebo udělat krátké základně edukační online kurzy? :) Ale věřím, že kdo chce, tak si to najde a pokud i ten mírně zastaralý text někoho správně navnadí a pomůže mu alespoň v jednom novém uvědomění... tak budeme všichni rádi. Ne všichni mají na začátku své golfové kariéry kolem sebe přátele, kteří by ho toto všechno naučili. ;)
No já ti nechtěl přidělávat práci, ale toho jsem si všiml, protože většinou puttuju s fanglí :D

Tak by mohl každý přidat nějaký postřeh a hned to bude v poho :D

Mě se ten článek fakt líbí, i jsem ho s dovolením poslal kamarádovi, co se chystá na zelenou kartu, aby si něco nastudoval
 
No já ti nechtěl přidělávat práci, ale toho jsem si všiml, protože většinou puttuju s fanglí :D

Tak by mohl každý přidat nějaký postřeh a hned to bude v poho :D

Mě se ten článek fakt líbí, i jsem ho s dovolením poslal kamarádovi, co se chystá na zelenou kartu, aby si něco nastudoval
Ja tez ;) a puttoval jsem s fangli jeste nez to bylo moderni… a na turnajich me to vzdy strasne stvalo. 😂🙈
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom