Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak by měla vypadat "golfová hospoda"

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jak by jste si představovali ideální golfovou hospodu, takovou tu pravou reálnou 19jamku? Co by v ní nemělo chybět a naopak, co by tam být nemělo? 

Za sebe - pro mě ideálně, kdyby bylo něco takového rozumného v Praze, s dobrou dopravní dostupností, možnost dojet i MHD ale i zároveň zaparkovat. Bylo by fajn, kdyby byla někde v zázemí nějaký ten green, případně miničipovací hřiště (něco takového, jako má erpet). Uvítal bych spíše styl klasické hospody, pro mě ideálně nekuřácké, kde se dá dát pivo, kafe, ale třebas i dobrou whisky. Televize, kde běží Golf Channel. Cenově normální, tzn. pivo do 30 Kč. Spíše prostor pro setkávání a kecání, než plnohodnotný a pro mě zpravidla umělý indoor. I když jeden nebo dva simulátory by na škodu nebyly. Normální jednoduchá kuchyně - žádné speciality, spíše klasiku. Výzdoba - lehce golfová. Na léto malou zahrádku. Hehe, driving range by nemusel být špatný, ale to se trochu vylučuje s cenovými možnostmi a dostupností. Částečně se zatím tomu nejvíc blížil pro mě indoor v Praze v Holešovicích v porovnání s jinými pražskými indoory. Máte někdo jinou představu, nebo vám postačují klubovny u jednotlivých hřišť a nikde jinde klubovna bez hřiště být nemusí?
 
Nemyslím, že něco takového potřebuji :)
 
Ja bych byl za golfovou hospodu rad, ne ze by neco takoveho bylo vylozene nezbytne, ale misto, kde by se daly s pivem sledovat turnaje, by bylo fajn. Takovy ekvivalent k fotbalovym a hokejovym prenosum z MS :) Jak rika Michal, neco jako indoor v Holesovicich.
 
Mám podobnou myšlenku už pár let v hlavě, ale zatím jsem nenašel odvahu, abych vůbec začal o realizaci přemýšlet. Dle mého by se v širším centru Prahy taková hospoda opravdu uživila, 2 simulátory, menší indoor chip and putt + nějaké ty stoly. S Michalem teda nesouhlasím v politice ceny (pokud chceš takovéhle prostory, tak pivo prostě nemůže stát 30 Kč (ono teda ani v obyčejné hospodě už dnes pivo nemůže stát 30 Kč, aby dávalo smysl ho prodávat) a nekuřáctví (byť jsem v podstatě nekuřák, tak nemožnost dát si při golfu doutník nebo cigárko je dle mého špatně). Takže pokud se chcete někdo přidat, máme investiční záměr:).
 
Takovy zamer mi doslova mluvi z duse :)
 
Něco velmi podobného vzniklo na Zbraslavi Par3 Jen ta kuchyně je zatím velmi špatná, prefabrikovaná.
 
Hospoda nemůže být ve "vidlákově", nikdo nechce přece do hospy autem a pak řešit odvoz... Takže investoři, až budete investovat, tak prosím na mhd, nejlépe na metru:)
 
Takova hospoda ma sanci jen v sirsim centru Prahy.
 
No jo, to jsem myslel. Zbraslav je všechno jen ne centrum...
 
Byl jste nekdo nekdy v Hole in one v Hostivari? Je to hotelova hospoda kousek od arealu hriste, ani nevim, jestli jeste funguje...
 
Nedávno jsem byl na zmíněném Zbraslavi 3par a řekl bych, že se mi docela to pozdávalo. Tedy, vnitřek na mě působí spíše jako kavárna, než "hospoda", ale to je asi o vkusu každém z nás. Letos tam mají nově udělané zázemí: vzadu dva simulátory, a indoor "drivnig", vepředu pár míst na sezení. Kolem je akademie 3par, venku chipping, a kus dětské hřiště. Líbilo se mi to tak, že když by šlo mít na této akademii roční členství, tak bych toho i ve výsledku využil. 

161101-PAR3-INDOOR-banner-700x200.jpg

mapa-par3-2016.jpg


Nicméně doopravdy bych si to dokázal představit na jiném místě. Sem se bez auta rozumně nedostanu, lepší dopravní dostupnost mhd dle mého názoru by byla podmínkou. Venkovní hřiště bych oželel, byť par mikrojamek by se hodilo Chipping a putting by byl fajn. MArtine - ok, beru, že pivo může stát 30 a možná i trochu víc, ale pokud by bylo pivo za 50 a více, jak je teď zvykem v Praze, adekvátně k tomu ceny vína, kávy a koňaků, tak pak ta lákavost je menší. Nevím, něco, jako je třeba toto http://www.golfspalena.cz/ mě prostě neláká. 
 
Ha vida, tak ono něco takového už existuje. No Michale opravdu netuším, jaké máš zkušenosti s provozem restaurace. Takže ano, pivo (bavím se o PU 12°) může stát 35 Kč a tím lákat lidi, ale ostatní položky musí respektovat stávající náklady provozu: nealko 30 - 40 Kč, hotovky 90 - 140 Kč, minutky 150 - 250 Kč, atd. Ona se totiž investice 2 mil (jen simulátory) musí nějak rozumně vracet:).
 
Martin: Zkušenosti s provozem hospody mám asi jako každý Čech - od stolu a hlavně "rozumím tomu". :-D Nicméně, chápu, že to nemůže být zadarmo a musí se při poctivém podnikání v nějakém časovém horizontu náklady vrátit. A náklady na provozovnu s nějakým vhodným prostorem, v dobré dopravní dostupnosti plus simulátory nejsou určitě zanedbatelné. Leč své předchozí příspěvky jsem myslel spíše tak - co by se mi líbilo. A líbilo by se mi, kdyby pivo prostě nestálo 50 a více, ale spíše méně a ne nutně to musí být PU, máme i jiné pivovary. Jinak kdyby hotovky byly do 150, minutky 150-250 - to by mě přišlo na Prahu v širším centru ok. 

Pěknou inspirací, na kterou jsem letos narazil, může být i Golf59 v Litomyšli, přímo v centru - které je propojeno z vedlejší kavárnou Caffe Gold Bar. Virtuální prohlídka celého prostoru je pod odkazem tu http://digireal.cz/golf59/. Tzn. propojení komerce s vedlejším zařízením, které má i jiný provoz... taky by to možná byla cesta.
 
Jo tak to mě by se taky líbilo zaplatit u vstupu 400 Kč a mít neomezenou konzumaci a hru:).

Tak koukám, že těch projektů "golfových hospod" není tak málo. Dle mého mají hlavní nedostatek v tom, že se prvoplánově jako golfové profilují a všechno je v nich takové nažehlené a umělé. To nemůže přitáhnout nikoho jiného, než právě golfisty. Tzn. přes zimu to má možnost fungovat, ale v létě bez šance. Chce to víc profilovat jako klasickou hospůdku, aby dorazili i jinčí hosté...
 
image.jpeg


Doporucuju rozhovor s Polreichem, 100% souhlasim.
 
Martin: Šlo by vystihnout stručně myšlenku? GolfDigest jsem přestal odebírat, ale případně si toto číslo na cestu domu koupím. :)
 
Martin: Šlo by vystihnout stručně myšlenku? GolfDigest jsem přestal odebírat, ale případně si toto číslo na cestu domu koupím. :)

V podstatě říká, že moc nechápe tlak na to, aby byla kuchyně na hřištích na špičkové úrovni, když ji tam:

1. nikdo ani neočekává/ nechce - většina golfistů se chce slušně najíst za rozumné peníze
2. nedává to ekonomický smysl - málo hostů, málo prostoru na vysoké kulinářské umění, omezená sezónost

Takže podporuje myšlenku jednoduchých, rychlých a zdravých jídel za rozumný koruny.
 
GolfDigest jsem přestal odebírat, ale případně si toto číslo na cestu domu koupím.

Jestli chceš, zítra ti ho dovezu:).
 
Jestli ho nebudeš už potřebovat, tak ho přivez, budu rád, ale nevím, jestli ti ho pak později budu moci vrátit (jestli si děláš sbírku pro budoucí generace, tak raději si koupím vlastní) - u nás časopisy žena, jako učitelka ze školky používá pro různé vystřihování obrázků a tak. :)

---

V podstatě říká, že moc nechápe tlak na to, aby byla kuchyně na hřištích na špičkové úrovni, když ji tam:

1. nikdo ani neočekává/ nechce - většina golfistů se chce slušně najíst za rozumné peníze
2. nedává to ekonomický smysl - málo hostů, málo prostoru na vysoké kulinářské umění, omezená sezónost

Takže podporuje myšlenku jednoduchých, rychlých a zdravých jídel za rozumný koruny.

Za mě jednoznačně souhlas. podle mého prostě nějaký průměr, pokud možno dodržená hygiena a co je nejdůležitější - příjemná obsluha. Jídelní lístek může být i stručný, ale ať je to relativně chutné a člověk se toho nají. A hodně bych za sebe uvítal, kdyby vždycky byla i polévka. Chápu, že asi se na ní tolik nevydělá, ale poslední dobou se mi stává, že polévky jsou jenom na oběd a na pozdější jídlo už ne a nebo za nehorázné peníze nějaká krémová, ve které toho moc není. Takže určitě polévky. :)
 
Jestli ho nebudeš už potřebovat, tak ho přivez, budu rád, ale nevím, jestli ti ho pak později budu moci vrátit (jestli si děláš sbírku pro budoucí generace, tak raději si koupím vlastní) - u nás časopisy žena, jako učitelka ze školky používá pro různé vystřihování obrázků a tak.

To bych musel mít další resort jen na uskladňování takovejch ptákovin, nejsem Honza Košťál:).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom