Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak by měla vypadat "golfová hospoda"

Prohledávám slovenské weby a narazil jsem na: https://www.golfprevsetkych.sk/ - Prvý Žilinský Golfový Klub. Moc se mi to jako koncept městského tréninkového centra líbí. .) Tak si to sem jen tak odložím, pro inspiraci k jednomu z dřívějších témat. Super. :)

DSC_2521.jpg
 
Upraveno:
Mám podobnou myšlenku už pár let v hlavě, ale zatím jsem nenašel odvahu, abych vůbec začal o realizaci přemýšlet. Dle mého by se v širším centru Prahy taková hospoda opravdu uživila, 2 simulátory, menší indoor chip and putt + nějaké ty stoly. S Michalem teda nesouhlasím v politice ceny (pokud chceš takovéhle prostory, tak pivo prostě nemůže stát 30 Kč (ono teda ani v obyčejné hospodě už dnes pivo nemůže stát 30 Kč, aby dávalo smysl ho prodávat) a nekuřáctví (byť jsem v podstatě nekuřák, tak nemožnost dát si při golfu doutník nebo cigárko je dle mého špatně). Takže pokud se chcete někdo přidat, máme investiční záměr:).

Súhlas že pivo za 30kc už nie je ani v Brne 🤪 ale Requo píše o "ideále"
Ďalšia vec: keď bude pivo za 30, tak sa tam miesto golferov budú zgrupovať socky a študáci z okolia, ktorí tam inú tržbu nespravia...

Pivo tak 50kc je ok a myslím že skôr by to mal byť nefajčiar. Kvôli pár ľuďom s doutnikmi by všetci hostia smrdeli, nevraviac že by sa tým eliminovala ženská golfová komunita.
IMHO by bolo rozumnejšie mať krčmu nefajčiarsku s dobrou klasickou kuchyňou a salónik v Anglickom štýle s whisky/rum barom pre doutnikarov - kapacita asi 1/4 celej krčmy by postačovala... Do takého podniku by som vložil prachy aj čas 🤑
 
Upraveno:
Kvôli pár ľuďom s doutnikmi by všetci hostia smrdeli, nevraviac že by sa tým eliminovala ženská golfová komunita.

Ted uz jsou cigara beztak zakazany, takze je to fuk:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom