Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Já, Všudehrál!!

Tak jsem slyšel, že Jan už zase všudehrál není. Mě by to teda štvalo. Co teď s tim autogramem vyhaslé hvězdy? Nechce nekdo? Beru i Nike míč? :D
 
Upraveno:
Tak jsem slyšel, že Jan už zase všudehrál není. Mě by to teda štvalo. Co teď s tim autogramem vyhaslé hvězdy? Nechce nekdo? Beru i Nike míč? :D
To je asi jedina vec, za kterou jde vymenit nike mic :)

Jinak dle meho by titul vsudyhrala mel mit casovou znacku a byt platny na vzdy. Jinak se ten seznam bude pravidelne resetovat. :)
 
Abych trosku ozivil povidani o me silene velikosti, za tech 2,5 roku, co se v tomto vlakne nepsalo pribylo par hrist, odehral jsem 2 hriste mimo struktury cgf (Zlonin, Kostalov) a jiz je ze me CZ+SK Vsudehral :D
Odehrano mam 370 hrist a do konce roku bylo v planu zvladnout 400 diky vyletum do BeNeLuxu a do Australie, ale kvuli pani Corone to nevyjde :( Ale plan mit 500 do 30 let porad drzim a vy, mi drzte palce :D ;)
 
Košťálov? Ty máš vlastní hřiště?
Kezby, ale feecko me stejne nechali zaplatit :D ale je to jen takova pochybna sestka :D
 
Pokud se neotevrou hranice, ale budeme moc hrat, tak mam v planu dohrat cesko vcetne normalnich neznormovanych hrist:
Vinor
Dolni Dobrouc
Novy Berstejn
Spytice
Morcinov
Brumov
jeste nejaky napad a kdo se prida?? :D
 
Pokud se neotevrou hranice, ale budeme moc hrat, tak mam v planu dohrat cesko vcetne normalnich neznormovanych hrist:
Vinor
Dolni Dobrouc
Novy Berstejn
Spytice
Morcinov
Brumov
jeste nejaky napad a kdo se prida?? :D
Já určitě na Nový Berstejn ;)
 
Pokud se neotevrou hranice, ale budeme moc hrat, tak mam v planu dohrat cesko vcetne normalnich neznormovanych hrist:
Vinor
Dolni Dobrouc
Novy Berstejn
Spytice
Morcinov
Brumov
jeste nejaky napad a kdo se prida?? :D
Já se přidám na Broumov. Mám to
tam rád.
 
jś se ráda přidám, když moji přítomnost uneseš 💪 (a na hřišti neusneš:p).
Někam bych podle situace ráda zaběhla a měla možnost vidět hrát takovýho golfovýho frajera :oops::)😇
 
Já se přidám na Broumov. Mám to
tam rád.
Není to překlep, je to opravdu Brumov, soukrome hriste, kam ma pristup @Francovka :D
 
jś se ráda přidám, když moji přítomnost uneseš 💪 (a na hřišti neusneš:p).
Někam bych podle situace ráda zaběhla a měla možnost vidět hrát takovýho golfovýho frajera :oops::)😇
To mame urcite bliz hodkovicky :)
 
Pokud se neotevrou hranice, ale budeme moc hrat, tak mam v planu dohrat cesko vcetne normalnich neznormovanych hrist:
Vinor
Dolni Dobrouc
Novy Berstejn
Spytice
Morcinov
Brumov
jeste nejaky napad a kdo se prida?? :D
Hlásím se na Dolní Dobrouč!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom