Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Já, Tomáš První :)

Toams

Aktivní člen
Klub
GRČM (Black Bridge)
Zdravím všechny,
tak taky prispeju do mlejna. S golfem se potykam uz par let, jenom si s nim furt netykam, bohuzel. Hlavne pro to, ze 4 drivingy a 6 turnaju rocne ze me golfistu neudela, ale i tak se mi nejak zadarilo snizit pod 25 HCbodiku. Kazdopadne na to, ze to mastim jako samouk, tak se musim pochvalit, kdyz se clovek nediva, koukat se na to da ... ale hlavne, ze me to bavi.

A jako kazdy rok i ted si slibuju, ze uz se mu zacnu venovat vic, at se na to da koukat a ne jen chodit vyhravat ceny :)
I kdyz ted musim hlavne poresit, do ktereho klubu (ja vim, trochu pozde), zatim zkusenost s CZ.golf a BestGolf ... nejake doporuceni s vynikajim pomerem cena/vykon, par volnyma hrama a v okoli Prahy, idealne vychod?

Jinak pracuju jako architekt, tudiz cerstvy vzduch a pohyb je pro me docela pozehnanim.

Jeste takovej napad, co sem vyrobit vlakno, kam by se mohli postovat videa (ma tenhle redakcni system takovy engine, ktery by to mohl pustit rovnou na strance? Nebo primy odkaz na youtube?) a vezdejsi osazenstvo by mu jej patricne zdrblo?

A sorry za ty hrubky, Cestin neni moje rodna jazyk :)

Vas Tomas
 
Vítejte, Vaše Výsosti Tomáši I. :)

Ad členství - s tím bohužel neporadím, sám jsem pro letošek zvolil bestgolf, východ od Prahy jsou pro mě daleké končiny. Architekt? By si mohl navrhovat golfová hřiště? Hm, spadá to vůbec pod architekturu? Asi ne, co.

K fóru: Možnost vkládat videa lze, nejde to bohužel v takové té rychlé odpovědi pod tématem, ale když se u tématu nebo u zakládání nového příspěvku klidne na ikonku "play" v červeném obdélníku, tak ti to umožní vložit video z youtube přímo. Na youtube se vkládají videa dle tohoto návodu "https://support.google.com/youtube/answer/57407?hl=cs", 

Založit samostatné téma k tomu asi není problém, máš na mysli ke švihu? Něco jako "Můj švih" ala toto http://www.golfwrx.com/forums/forum/268-swing-videos-and-comments
 
A ktere Bestgolf clenstvi, radne nebo ekonomicke? Pripadne Hraj?

Co se tyce architektovani, tak spis "klabhauzy" nez cele hriste, i kdyz ... :)  ale ne, zatim jenom obytne a obcanske stavby, interiery atd.

Navrhnout hriste muze kdokoliv, dle meho, jestli tomu rozumi a troufa si, a nekdo mu na to pak jen da razitko, to je nejmin.

Tak to nekdy zkusim neco natocit spomalene a hodim to sem, at je sranda :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom