Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Já a můj Golf

Marty696

Nováček
Ahoj, všechny Vás zdravím. Jmenuju se Martin a jsem z Prahy. Jsem golfový pacient a už sem 4 dny nehrál a víc nedám :p
Hraju golf už od mládí ani nejsem schopnej spočítat kolik je to let, ale vim že když jsem začínal, tak jsem měl status ZK než jsem dostal 36, takže asi dlouho, HCP mám jak kdybych začínal loni a to z toho důvodu, že jsem nebyl schopný si zajít někam na turnaj kvuli práci. To vedlo k tomu, že jsem opustil práci a začal připravovat nový celo republikový golfový projekt, který hodlám spustit v červnu, ale o tom až v červnu. :D
Jinak hraju převážně okolo Prahy, většinou krom míčků letají i hole nebo bahno a sem tam pořád i řízky. Rád si někdy s někym zahraju a málokdy něco i vyhraju. Nejoblibenější hřiště mám asi Dýšinu, ta se mi prostě libí.
Všem přeju v golfu zdar a hezkou sezonu.... fooooor!!..... doprčic, zvednul jsem hlavu, kdyby........
 
Upraveno:
Čus Martine z Prahy! Kdy po potkáme na hřišti? Osobně mám golfové projekty rád a tak se na ten tvůj těším. Jsem zvědavý! [emoji41]
 
Ahoj GURU, no já nevim kdy se potkáme, kam chodíš na golfík? jinak abych se držel pravidel nerad bych tu uplně ten projekt zveřejňoval, ale doufám, že to golf dostane na uplně jiný level opět ;) Ještě bych se chtěl zeptat, jaký máš HCP :)
 
to je moc hezkej HCP. Já se na Zbraslav moc nedostanu zatím, ale je to krásný hriště
 
hele no ja to tu nechci nejak spamovat tak ti to pošlu do soukr zpráv
Vítej, vždy jsme rádi za čerstvý vítr. No já ti nevím jestli golfový projekt na golfovém fóru je spam. ;) Jestli nás chceš napinat tak se ti to samozřejmě úvodním příspěvkem povedlo, ale je tvé představení jen teezer nebo se opravdu pochlubíš co tvoríš? :p
 
Nick = webové stránky

Registrace mailu? Potvrzení podmínek které se nezobrazí?
Hm...
 
Vzniklá samostatná diskuse o GappTour, myšleno o projektu, nikoli o Martinovi osobně, byla přesunuta do samostatného vlákna - viz vlákno GappTour. Především kvůli lepší dohledatelnosti, budoucím dotazům atp. V "představení člena" to nikdo hledat nebude.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom