Já a můj Golf

Marty696

Nováček+
16.5.2018
36
Hodnocení
11
8
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Ahoj, všechny Vás zdravím. Jmenuju se Martin a jsem z Prahy. Jsem golfový pacient a už sem 4 dny nehrál a víc nedám :p
Hraju golf už od mládí ani nejsem schopnej spočítat kolik je to let, ale vim že když jsem začínal, tak jsem měl status ZK než jsem dostal 36, takže asi dlouho, HCP mám jak kdybych začínal loni a to z toho důvodu, že jsem nebyl schopný si zajít někam na turnaj kvuli práci. To vedlo k tomu, že jsem opustil práci a začal připravovat nový celo republikový golfový projekt, který hodlám spustit v červnu, ale o tom až v červnu. :D
Jinak hraju převážně okolo Prahy, většinou krom míčků letají i hole nebo bahno a sem tam pořád i řízky. Rád si někdy s někym zahraju a málokdy něco i vyhraju. Nejoblibenější hřiště mám asi Dýšinu, ta se mi prostě libí.
Všem přeju v golfu zdar a hezkou sezonu.... fooooor!!..... doprčic, zvednul jsem hlavu, kdyby........

Upraveno:

Marty696

Nováček+
16.5.2018
36
Hodnocení
11
8
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Ahoj GURU, no já nevim kdy se potkáme, kam chodíš na golfík? jinak abych se držel pravidel nerad bych tu uplně ten projekt zveřejňoval, ale doufám, že to golf dostane na uplně jiný level opět ;) Ještě bych se chtěl zeptat, jaký máš HCP :)

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
558
Hodnocení
484
73
Praha
Jméno
Jirka L.
hele no ja to tu nechci nejak spamovat tak ti to pošlu do soukr zpráv
Vítej, vždy jsme rádi za čerstvý vítr. No já ti nevím jestli golfový projekt na golfovém fóru je spam. ;) Jestli nás chceš napinat tak se ti to samozřejmě úvodním příspěvkem povedlo, ale je tvé představení jen teezer nebo se opravdu pochlubíš co tvoríš? :p

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,500
Hodnocení
967
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Nick = webové stránky

Registrace mailu? Potvrzení podmínek které se nezobrazí?
Hm...

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,246
Hodnocení
2,528
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Vzniklá samostatná diskuse o GappTour, myšleno o projektu, nikoli o Martinovi osobně, byla přesunuta do samostatného vlákna - viz vlákno GappTour. Především kvůli lepší dohledatelnosti, budoucím dotazům atp. V "představení člena" to nikdo hledat nebude.