Já a můj Golf

GappTour

Nováček+
16.5.2018
24
6
3
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Ahoj, všechny Vás zdravím. Jmenuju se Martin a jsem z Prahy. Jsem golfový pacient a už sem 4 dny nehrál a víc nedám :p
Hraju golf už od mládí ani nejsem schopnej spočítat kolik je to let, ale vim že když jsem začínal, tak jsem měl status ZK než jsem dostal 36, takže asi dlouho, HCP mám jak kdybych začínal loni a to z toho důvodu, že jsem nebyl schopný si zajít někam na turnaj kvuli práci. To vedlo k tomu, že jsem opustil práci a začal připravovat nový celo republikový golfový projekt, který hodlám spustit v červnu, ale o tom až v červnu. :D
Jinak hraju převážně okolo Prahy, většinou krom míčků letají i hole nebo bahno a sem tam pořád i řízky. Rád si někdy s někym zahraju a málokdy něco i vyhraju. Nejoblibenější hřiště mám asi Dýšinu, ta se mi prostě libí.
Všem přeju v golfu zdar a hezkou sezonu.... fooooor!!..... doprčic, zvednul jsem hlavu, kdyby........

Upraveno:

GappTour

Nováček+
16.5.2018
24
6
3
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Ahoj GURU, no já nevim kdy se potkáme, kam chodíš na golfík? jinak abych se držel pravidel nerad bych tu uplně ten projekt zveřejňoval, ale doufám, že to golf dostane na uplně jiný level opět ;) Ještě bych se chtěl zeptat, jaký máš HCP :)

Marklar

Aktivní člen
8.3.2017
424
386
73
Praha
Jméno
Jirka L.
hele no ja to tu nechci nejak spamovat tak ti to pošlu do soukr zpráv
Vítej, vždy jsme rádi za čerstvý vítr. No já ti nevím jestli golfový projekt na golfovém fóru je spam. ;) Jestli nás chceš napinat tak se ti to samozřejmě úvodním příspěvkem povedlo, ale je tvé představení jen teezer nebo se opravdu pochlubíš co tvoríš? :p

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,240
740
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Nick = webové stránky

Registrace mailu? Potvrzení podmínek které se nezobrazí?
Hm...

GappTour

Nováček+
16.5.2018
24
6
3
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
já jsem spíš nechtěl aby to vypadalo že jsem tu jen kvuli tomu a to nejsem ale tak mrkněte na fb na gapptour a stránky jsou gapptour.com
bude to nova forma turnajů kde se bude dat hrát o peníze, budou týden dlouhý, na každém hřišti zvlášť a v rámci turnajů nebo nesoutěžních výsledku bude možné se zúčastnit (je zapotřebí zahrát ofiko výsledek aby tam byl pohyb s HCP kvůli podvádění). Podle toho kolik lidi se bude účastnit, tak podle toho bude růst velikost výhry (poplatek za turnaj = vklad do banku na výhry)
Prosím o názory co si o tom myslíte. Je to ve spolupráci s federací a za vyhrané peníze si budete moci v "eshopu" vybírat výhry dle libosti. Domlouvám tam všemožný obchody a služby tak aby výhry byli příjemné a pomáhali golfu se zase rozvíjet.
Dále tam bude žebříček úspěšnosti v rámci apky a česká jednička na konci roku získá parádní odměnu.
je to moje takové zbožné přání přiblížit amatérský golf k profesionálům, hrát o peníze, žebříček turnaje mezi hřišti a tak
HLAVNIM CILEM JE ABY TO BYLO PRO NÁS GOLFÍKY ZÁBAVA:up:

Přílohy

GappTour

Nováček+
16.5.2018
24
6
3
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Proč mám potvrdit podmínky který nemůžu přečíst?
protože tam nejsou, není to sranda je připravit ale nic zlého tam z toho nekouká, bud jsem ty stránky mohl nechat prázdné nebo tam dat zatim tohle, tak jsem zvolil variantu že to bude takhle, podmínky se zítra doladí k verzi před spuštěním, stejne kvuli GDPR se nechceme pouštět do newsletteru, to bylo spíš ze zvědavosti kolik lidi se na stránky podívalo

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,240
740
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Proč mám potvrdit podmínky který nemůžu přečíst?
protože tam nejsou, není to sranda je připravit ale nic zlého tam z toho nekouká, bud jsem ty stránky mohl nechat prázdné nebo tam dat zatim tohle, tak jsem zvolil variantu že to bude takhle, podmínky se zítra doladí k verzi před spuštěním, stejne kvuli GDPR se nechceme pouštět do newsletteru, to bylo spíš ze zvědavosti kolik lidi se na stránky podívalo
Takže se nic nedozvíme ale mail dám

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,493
1,513
123
Jméno
Martin Kopčák
já jsem spíš nechtěl aby to vypadalo že jsem tu jen kvuli tomu a to nejsem ale tak mrkněte na fb na gapptour a stránky jsou gapptour.com
bude to nova forma turnajů kde se bude dat hrát o peníze, budou týden dlouhý, na každém hřišti zvlášť a v rámci turnajů nebo nesoutěžních výsledku bude možné se zúčastnit (je zapotřebí zahrát ofiko výsledek aby tam byl pohyb s HCP kvůli podvádění). Podle toho kolik lidi se bude účastnit, tak podle toho bude růst velikost výhry (poplatek za turnaj = vklad do banku na výhry)
Prosím o názory co si o tom myslíte. Je to ve spolupráci s federací a za vyhrané peníze si budete moci v "eshopu" vybírat výhry dle libosti. Domlouvám tam všemožný obchody a služby tak aby výhry byli příjemné a pomáhali golfu se zase rozvíjet.
Dále tam bude žebříček úspěšnosti v rámci apky a česká jednička na konci roku získá parádní odměnu.
je to moje takové zbožné přání přiblížit amatérský golf k profesionálům, hrát o peníze, žebříček turnaje mezi hřišti a tak
HLAVNIM CILEM JE ABY TO BYLO PRO NÁS GOLFÍKY ZÁBAVA:up:
Hra o penize je v rozporu s pravidly, viz napr. zde!

Upraveno:
16.5.2018
24
6
3
Praha 4
www.gapptour.com
Jméno
Martin Novák
Účast hráče v turnaji bude podmíněna uhrazením startovného, které bude svojí výší odvislé od hracího poplatku za přístup na dané hřiště a jehož konečná výše nebude vyšší než výše hracího poplatku na hřišti. Ve většině případů bude přitom startovné zlomkem hracího poplatku (čímž bude u hráčů podpořen soutěžní prvek v projektu na úkor účasti hráče kvůli obohacení z případné výhry).

Od výše vybraného startovného se bude pro každý turnaj odvíjet výše výher, které budou tvořit tzv. „turnajové kredity“.

Bank složený z daného počtu turnajových kreditů bude následně po vyhlášení výsledků rozdělen dle předem známého klíče mezi hráče umístěné na výherních pozicích, pro které tak bude výhrou vždy určitý počet turnajových kreditů.

Uplatnění turnajových kreditů bude probíhat formou výběru konkrétní věcné ceny z portfolia produktů smluvních partnerů (např. prodejna s golfovým zbožím), a to tím způsobem, že při výběru věcné ceny bude z konta hráče odečten příslušný počet turnajových kreditů, které budou proměněny ve výherní poukaz, za který bude zboží pořízeno.

Výhry, soulad s Pravidly amatérského statutu
Záměrem realizátora je, aby projekt byl přidanou hodnotou pro všechny amatérské hráče golfu a aby obohatil zážitek ze hry pro hráče golfu. S ohledem na uvedené je pro realizátora stěžejní jednat při vývoji a provozu projektu tak, aby byl naprosto v souladu s Pravidly amatérského statusu a s jejich výkladem provedeným ČGF.

S ohledem na výše uvedené tedy bude systém výher v projektu nastaven s následujícími limity:
  • přerozdělovací klíč bude nastaven tak, aby jeden hráč v rámci jednoho turnaje nemohl vyhrát více turnajových kreditů, než je jejich ekvivalent ve výši 500 GBP;
  • turnajové kredity bude možno kumulovat na účtu hráče, ovšem hodnota jednotlivých výher nepřesáhne ekvivalent 500 GBP;
  • hráč bude oprávněn proměnit své kredity za výhry pouze do výše ekvivalentu 500 GBP za jeden kalendářní den;
vyhrané turnajové kredity nebude možné proměnit zpět na peníze, a to za žádných okolností, přičemž o této skutečnosti budou uživatelé srozumění v obchodních podmínkách a herním řádu.

srozumitelné? :), Váš názor :up::down:?