Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Izanagi WITB

To je krásný kousek, ten patuje jistě sám a pouze jednopaty...
:):)Ten byl opravdu dobrej:). Zatím se seznamujeme;).
Včera jsem rychle oběhl 9 jamek s průměrem 2 paty na jamku, tak nevím. Doma na koberci je to dobrý.
Každopádně pokud to nepůjde, budu mít takřka 100procentní jistotu, že je hlavou a rukama:).
 
:):)Ten byl opravdu dobrej:). Zatím se seznamujeme;).
Včera jsem rychle oběhl 9 jamek s průměrem 2 paty na jamku, tak nevím. Doma na koberci je to dobrý.
Každopádně pokud to nepůjde, budu mít takřka 100procentní jistotu, že je hlavou a rukama:).
Proto si nekupuji nový patr, získal bych zbytečnou jistotu o kterou nestojím ;)
 
Konečně se dostávám k aktualizaci.
Letos na jaře 2x fitting - výsledek driver Callaway Rogue ST max D + železa Callaway Rogue ST max. Zároveň jsem definitivně vyhodil z bagu 3 dřevo. Když jsem zjistil, že se dá koupit nový hybrid Callaway X Hot, neváhal jsem a objednal 3/19 stupňů. Hraje se mě s nimi perfektně, mohu jen doporučit.
Můj bag:
Driver - Rogue ST max D 10,5 stupně, shaft Mitsubishi type 304SS 60g / Regular
3, 4, 5 Hybrid Callaway X Hot, regular shaft
Železa - Rogue Max 6-PW,AW,GW, shafty Mitsubishi Tensei AV Blue 65 / Regular
Wedge - Cleveland RTX-3 54+58
Putter - Scotty Cameron Phantom X 12

ST MAX.jpg
ST MAX D.jpg
ST MAX D .jpg
ST MAX D  .jpg
 
Konečně se dostávám k aktualizaci.
Letos na jaře 2x fitting - výsledek driver Callaway Rogue ST max D + železa Callaway Rogue ST max. Zároveň jsem definitivně vyhodil z bagu 3 dřevo. Když jsem zjistil, že se dá koupit nový hybrid Callaway X Hot, neváhal jsem a objednal 3/19 stupňů. Hraje se mě s nimi perfektně, mohu jen doporučit.
Můj bag:
Driver - Rogue ST max D 10,5 stupně, shaft Mitsubishi type 304SS 60g / Regular
3, 4, 5 Hybrid Callaway X Hot, regular shaft
Železa - Rogue Max 6-PW,AW,GW, shafty Mitsubishi Tensei AV Blue 65 / Regular
Wedge - Cleveland RTX-3 54+58
Putter - Scotty Cameron Phantom X 12

Zobrazit přílohu 32666Zobrazit přílohu 32667Zobrazit přílohu 32668Zobrazit přílohu 32669
Krasa! Jen tak ze zvedavosti, proc grafit/kompozit na zelezech? Neni to na ukor presnosti? Vetsi delka? Nemam zkusenost, tak se ptam :)
 
Jsem starší (47) obézní pán😊 a začínají mě trápit různé zdravotní potíže. Hraju docela často a občas bolí loket. S tím grafitem to bolí míň. Navíc nabídka grafitových šaftu je tak široká, že si vybere každý. Stejná gramáž je většinou k dispozici jako regule i stiff. Zajímavé to bylo u drajvru kde jsem zkoušel stejnou gramáž šaftu na stiffu a už jsem to neušvihal. Měl jsem pocit jako byl měl na holi místo hlavy cihlu.
Určitě každému doporučuji fitting vyzkoušet. Vloni jsem si řekl, že už nekoupím hůl bez fittingu a jsem rád že jsem to dodržel i když je to samozřejmě trochu dražší cesta.

Edit: grafit na železech na úkor presnosti určitě není, tedy pokud je vybrán vhodný šaft.
 
… Vloni jsem si řekl, že už nekoupím hůl bez fittingu a jsem rád že jsem to dodržel i když je to samozřejmě trochu dražší cesta.
Proč dražší? Pokud si pak hole objednáš u toho, kdo fittoval, tak by ti měl fitting odpočítat. Alespoň já to tak vždycky měl.
 
Ano máš pravdu. Myslel jsem to tak, že když se vykašleš na fitting a koupíš hole na na konci sezóny, nebo další rok jsou většinou se slevou.
Pokud půjdeš na fitting a budeš čekat na slevy může se ti stát, že tvoje konfigurace už nebude k dispozici.
 
Jsem starší (47) obézní pán😊 a začínají mě trápit různé zdravotní potíže. Hraju docela často a občas bolí loket. S tím grafitem to bolí míň. Navíc nabídka grafitových šaftu je tak široká, že si vybere každý. Stejná gramáž je většinou k dispozici jako regule i stiff. Zajímavé to bylo u drajvru kde jsem zkoušel stejnou gramáž šaftu na stiffu a už jsem to neušvihal. Měl jsem pocit jako byl měl na holi místo hlavy cihlu.
Určitě každému doporučuji fitting vyzkoušet. Vloni jsem si řekl, že už nekoupím hůl bez fittingu a jsem rád že jsem to dodržel i když je to samozřejmě trochu dražší cesta.

Edit: grafit na železech na úkor presnosti určitě není, tedy pokud je vybrán vhodný šaft.

Hrál jsem asi dva měsíce s grafitem, nějaký seniorský hole na lehkém regularu, absolutně bez problém co se směru týče, naopak velice snadno hratelné, jen to lítalo dost vysoko.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom