Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Inzeráty k smíchu nebo pláči

Konin je všude spousta a různých..:):):). Nemám rád inzeráty bez ceny, nikdy jsem na dohodou nebo nabídněte nereagoval.. A jinak mi vadí inzeráty kde nejsou ani základní informace a třeba jedna mizerná fotka.. Nejsem žádnej lingvista, ale když jsou ve třech slovech čtyři hrubky tak neraguju taky... Už když někdo napíše že prodá golfový sed tak si sednu a sedím...:):):)
 
Konin je všude spousta a různých..:):):). Nemám rád inzeráty bez ceny, nikdy jsem na dohodou nebo nabídněte nereagoval.. A jinak mi vadí inzeráty kde nejsou ani základní informace a třeba jedna mizerná fotka.. Nejsem žádnej lingvista, ale když jsou ve třech slovech čtyři hrubky tak neraguju taky... Už když někdo napíše že prodá golfový sed tak si sednu a sedím...:):):)
často prodávají lidé "sadu holý" :eek:

Zrovna včera myslím jsem na bazoši viděla dva inzeráty (od jedné osoby), kde místo bagu byla vyfocena jen zámková dlažba...to se fakt jeden pobaví. Teda koukám, inzerát na bag už paní opravila (je docela pěkný), ale inzerát na vozík ne...zase ta zámkovka https://sport.bazos.cz/inzerat/81568954/Golfovy-vozik.php

Ahoj, taky občas narazíte na inzeráty na golfové vybavení, kde nevíte zda se smát nebo brečet? Podělte se...

Inspirovalo mě tohle:
https://sport.bazos.cz/inzerat/81633449/prodam-3-golfove-micky.php
Hele, to jste špatně pochopili, on píše "dám 100 za kus", takže když si jeden vezmeš, ještě ti stovku přidá...když vezmeš všechny tři, vyděláš navíc tři stovky. No to je seriozní nabídka.:up:
 
Upraveno moderátorem:
Tomu se říká nabídka, co se nedá odmítnout. Míček s kobercem za 9,- Kč + 70,- Kč za dopravu ... nechápu, že ještě nikdo nepřihodil ???? :eek::eek::eek:
vidíš, budeš první :D Nech si jej poslat expres, bude určitě kouzelný a můžeš s ním hned večer vyhrát první kolo indooru ;)
 
Nejhorší na tom je, že ten člověk ty míče někde u drivingu našel a tedy ukradl. V horším případě je ukradl přímo na tom drivingu. Dříve jsem těmto inzerentům psal, proč prodávají kradené věci. Nepřejte si vidět ty nenávistné, sprosté a výhružné odpovědi, že oni si je poctivě koupili a podobné bláboly.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom