Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Inteligentní karanténa a ... ?

4D0265D3-2F9D-42BF-91A2-3DE4EE5AF26F.jpg


Přiznám se, potřebovala jsem tohle téma popsat.
Ale dech mi došel už v nadpisu.

Inteligentní karanténa a svoboda? A soukromí? A duševní zdraví? A zdravý rozum?
Bože, o co mi vlastně jde?
„Nakažený bude požádán, aby dal informovaný souhlas. Pak se vyjede jeho stopa, která bude založená na monitorování jeho mobilního operátora za posledních pět dní plus platby kartou,“
...
Po pohovoru s hygienikem se pak udělá kvalifikovaný odhad rizikových osob. Ty budou okamžitě osloveny, bude u nich provedená karanténa a budou za nimi vyslány odběrové týmy.
...
Významně se zapojí armáda, která bude mít řadu pravomocí. „Bude koordinovat činnost krajských hygienických stanic tak, abychom byli schopni získat výsledky. Bude zabezpečovat transporty některých odběrových týmů, bude schopná dodat specializovaná vozidla a vozidla použitá na dopravu personálu,“

Asi abych si dala fakt pozor! Co když se ze mě stane riziková osoba?
A vy si dejte pozor, abyste se se mnou nesešli, co když se díky tomu stane riziková osoba z vás?

Má to hezký název! Ale je to nechutný, je to chucpe!
A jediné, díky čemu to projde je, že se člověk schová v koutě a klepe se, aby na něj nesedl Covid19.
Pamatuju se, že jako úplně malý děcko jsem byla svědkem scény, kdy se hledala "štěnice". Zanechalo to ve mě dojem.

Teď se není čeho bát. K instalaci štěnice stačí "informovaný souhlas".
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom