Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Inesis 900 Tour

ahoj, v Ostravě běžně skladem, nově i v žluté variantě. Už s jinýma nehraju, příjemně měkké a ztráta tolik nebolí, tvarování ran zatím nemohu posoudit - hcp 20.6 : ) ale kamarád hcp 6 si je nemůže vynachválit
 
Btw. na webu Decathlon je docela pěkné "zdůvodnění" příjemné ceny:

---
Inesis nechce, aby golfisté museli zbytečně platit něco navíc, co jejich hře nic nepřinese. Proto se při výrobě i při prodeji našich míčků snažíme co nejvíce snížit počet prostředníků. Nesponzorujeme turnaje, ani profesionální hráče, ani neinvestujeme do nákladných reklamních kampaní. Nabízíme naše míčky golfistům za co nejspravedlivější cenu.
---

@JanKostalCZE - taky jsem zvědav, jaké jsou. Nemáš už zkušenost?
 
Já si je koupil, ale zatím jsem s tím odehrál jednu devítku, při které mi sedla pěkně všehovšudy jedna rána, což určitě nebyla chyba míčků. Vypadá to, že čím víc trénuju, tím je to na hřišti horší :/ Každopádně ta jedna rána byla pocitově super a letěla moc pěkně :) Až odehraju více her, tak se pokusím kdyžtak popsat pocity z míčků...
 
Chystám se na ně taky až vystřílím zásoby, podle recenzí co jsou na YT velmi dobré míče, když tak zkus porovnat pokud máš po ruce s Pro V1, TP5, Chromesoft, abych si uměl udělat představu. Já mám v bagu ty distance 100, používám je na jamky kde cejtím průser, tucet stojí jako jeden TP5.
 
Tak sem si koupil tucet na zkoušku, pocitově na koberci při putování velmi příjemný, uvidíme venku.
20210515_194546.jpg
20210515_194508.jpg
 
Hraju s nima poslední tři měsíce a jsem velmi spokojený. Hlavně při putování z nich mám dobrý pocit. A když už nějaký ztratím nebo střelím do vody, tak mně to narozdíl od Snellu nebo V1x tak moc nemrzí :D Asi u nich zakotvím na nějakou delší dobu.
 
Snelly mám taky ale ty si šetřím na "až budu ve formě" už asi rok :)
Mě ty míčky taky příjemně překvapily, mají i velmi dobrou výdrž, takový prov1 nebo TP5x sem za kolo odrbal mnohem víc než tento.
Za 700 tucet je to velmi dobrá alternativa když chceš hrát něco lepšího.
 
Mám s nimi za sebou 5 kol a musím říct, že super, příjemný na patování, vypadá to, že vydrží, i spin bude dobrý. Asi nahradím Snell tímto.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom