Inesis 900 Tour

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,0
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno, Titleist, UA
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Decathlon udelal novy typ Tour mice, u nas k sehnani za 649,- a hodnoceni z Anglie neni tak zle, az to pujde, koupim a zkusim :)
uz jste nekdo zkousel?
Recenze:
Video:

Seppper

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
10,4
P/L
  1. Levák
19.jamka:
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Koupit jdou, objednáš online a dodání na prodejnu/poslat domů, skladem většinou nejsou.

berkoni

Nováček
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
ahoj, v Ostravě běžně skladem, nově i v žluté variantě. Už s jinýma nehraju, příjemně měkké a ztráta tolik nebolí, tvarování ran zatím nemohu posoudit - hcp 20.6 : ) ale kamarád hcp 6 si je nemůže vynachválit

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Btw. na webu Decathlon je docela pěkné "zdůvodnění" příjemné ceny:

---
Inesis nechce, aby golfisté museli zbytečně platit něco navíc, co jejich hře nic nepřinese. Proto se při výrobě i při prodeji našich míčků snažíme co nejvíce snížit počet prostředníků. Nesponzorujeme turnaje, ani profesionální hráče, ani neinvestujeme do nákladných reklamních kampaní. Nabízíme naše míčky golfistům za co nejspravedlivější cenu.
---

@JanKostalCZE - taky jsem zvědav, jaké jsou. Nemáš už zkušenost?

hypik

Nováček+
Jméno
Štěpán
Přijmení
Mrázek
Rok ZK
2010
Klub
Loreta Pyšely
HI (HCP)
13,2
P/L
  1. Levák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Já si je koupil, ale zatím jsem s tím odehrál jednu devítku, při které mi sedla pěkně všehovšudy jedna rána, což určitě nebyla chyba míčků. Vypadá to, že čím víc trénuju, tím je to na hřišti horší :/ Každopádně ta jedna rána byla pocitově super a letěla moc pěkně :) Až odehraju více her, tak se pokusím kdyžtak popsat pocity z míčků...

Seppper

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
10,4
P/L
  1. Levák
19.jamka:
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Chystám se na ně taky až vystřílím zásoby, podle recenzí co jsou na YT velmi dobré míče, když tak zkus porovnat pokud máš po ruce s Pro V1, TP5, Chromesoft, abych si uměl udělat představu. Já mám v bagu ty distance 100, používám je na jamky kde cejtím průser, tucet stojí jako jeden TP5.

Seppper

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
10,4
P/L
  1. Levák
19.jamka:
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Tak sem si koupil tucet na zkoušku, pocitově na koberci při putování velmi příjemný, uvidíme venku.
20210515_194546.jpg
20210515_194508.jpg

Palda

Nováček+
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Hraju s nima poslední tři měsíce a jsem velmi spokojený. Hlavně při putování z nich mám dobrý pocit. A když už nějaký ztratím nebo střelím do vody, tak mně to narozdíl od Snellu nebo V1x tak moc nemrzí :D Asi u nich zakotvím na nějakou delší dobu.

Seppper

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
10,4
P/L
  1. Levák
19.jamka:
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Snelly mám taky ale ty si šetřím na "až budu ve formě" už asi rok :)
Mě ty míčky taky příjemně překvapily, mají i velmi dobrou výdrž, takový prov1 nebo TP5x sem za kolo odrbal mnohem víc než tento.
Za 700 tucet je to velmi dobrá alternativa když chceš hrát něco lepšího.

Seppper

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
10,4
P/L
  1. Levák
19.jamka:
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Mám s nimi za sebou 5 kol a musím říct, že super, příjemný na patování, vypadá to, že vydrží, i spin bude dobrý. Asi nahradím Snell tímto.

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):