Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hole Inesis 100 z Decathlonu

Pokud se nerozpadne grip, supr
A i tak grip stojí 200 takže to není taky problém. Spíš vidím morální problém nakupovat v decatlonu (ale to je na jinou diskuzi)
 
A i tak grip stojí 200 takže to není taky problém. Spíš vidím morální problém nakupovat v decatlonu (ale to je na jinou diskuzi)
Putter grip spise stoji jako tento putter. :)
Zas on se na putteru az tak neohraje..
 
Ty gripy z aliexpresu jsou uplne to same, co nam tady prodavaji s prirazkou.

To plati i pro jine veci, litam fpv a nic z toho nemam z CZ shopu, proc platit vic. Kdyz to same jde koupit levneji.
 
Ty gripy z aliexpresu jsou uplne to same, co nam tady prodavaji s prirazkou.

To plati i pro jine veci, litam fpv a nic z toho nemam z CZ shopu, proc platit vic. Kdyz to same jde koupit levneji.
Heled rozporovat ti to nebudu. ;)
 
Heled rozporovat ti to nebudu. ;)
Jo však jasně, chapu nechceš slevu zadarmo a je potreba živit i prodejce kdyz vyrobce je pokazde stejny...
 
Já jsem si prvních hole kupoval obyčejné Dunlopy a až když jsem se dostal s HCP pod 30 tak jsme si koupily použitou sadu Titlestů na základě základního fittingu. Pánovi opravdu rozumím, že se mu nechce do toho na začátku hodně investovat. Problém u nákupů z bazaru je zase v tom, že pořádně nevíte co kupujete.
S nákupem z Decathlonu problém osobně nemám. Pokud má člověk nějakou standardní výšku a ne moc rychlý švih tak to na základní hru stačí. Hodně se tu píše o dřevech. Odpal drivem, který se povede je úžasná záležitost. Pokud pán bude chodit na hřiště desetkrát do roka, tak ho ani nepotřebuje a o dřevu ani nemluvím. V tomto případně bych použil z bazaru nějaká základní hybrid a vystačíte si na hodně dlouho. Když se člověk nežene za HCP tak celý tento sport je stejně o té procházce.
 
Koupil jsem hole s gripama z Alika
1681753264984.png

a mužů říct, ze po roce používání ... teda těch 150 kol jsou úplně v pohodě.....
Jsou to určitě faky ale ani nesmrdí a i v dešti mají furt dobře držení
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom