Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hole Inesis 100 z Decathlonu

PavTie

Nováček+
Ahoj, nema prosim nekdo zkusenost s temito levnymi sadami? Zaciname se zenou s golfem a mame kazdy bazarovou Wilson Pro Staff HL sadu 7+P+Putter (ve velmi dobrem stavu) a zvazuji ze bychom to vymenili za tyhle 'komplet' pulsety. Bude to o hodne vetsi shit?
 
Ahoj, do toho bych určitě nešel. Pro začátek bude stačit stávající 7+P+putter, stejně bys tu sadu z Decathlonu dřív nebo později (spíš dřív) postupně obměnil, navíc to není kompletní set, tak by ti tam postupem času chyběly hole. Spíš bych se podíval po nějakých bazarových železech za podobnou cenu, driver pořídil klidně později taky bazarový.
 
dik za reakci. prave ze dokupovat individualne driver, hybrid, SW se ukazuje byt dost casove i financne narocny...
 
Tak vždycky záleží na tom, jak moc se golfu chcete věnovat:) Pokud vás to se ženou chytne, bude set z Decathlonu jen dočasný a rádi budete věnovat čas výběru jiných želez, driveru apod.
Pokud to má být zábava vždy na jeden den v měsíci, udělá určitě Inesis službu.
 
Přesně, když už máte 3 hole tak bych do inesis nešel, radši klidně použité za stejnou cenu, ale mnohem kvalitnější
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Z mého pohledu je to to samé. Tyhle sety budou na úrovni Inesisu. Šel bych opravdu do nějakých bazarových želez, já sám např. kupoval bazarové TaylorMade Burner Plus za necelé 3 tisíce, sada 4 - P + A wedge a kdybych nebyl marnivej, vydržely by mi dodnes:)
 
tak to jste me prekvapil, treba u toho CG.1 pisou ze je to titan a nerez, coz jsem myslel ze je hlavni problem toho decathlonu , navic je to komplet set za stejny penize (?)
 
Ani jsem se do toho nechtěl moc vrtat, ale samozřejmě mi to nedá..:):):). Věř tomu co zaznělo výše, lepší značkový bazar než full sety značek značně pochybných.. Myslím že mraky z nás má podobnou zkušenost, železa jsou celkem v pohodě, ale právě co se týče dřev a driverů bývají hlavně shafty nevalné kvality.. Proto si já osobně myslím že chvilka u Levnogolfu nebo Bazoše se velmi vyplatí co do kvality i případného následného prodeje. Ano, nevyjde to tak levně ani hraný, ale už to samo o sobě naznačuje co to asi musí být za matroš.. Co bych udělal já? Komplet set želez, pěkný se dají za 4000.. Bag zančkový do 1000, putter máš, SW do 1000.. tj 6000 max. Jestli je chuť a umění tak hybrid na pohodu znova do 1000, výhledově driver do 2000 a když nebudeš tak úděsný měnič jako já tak máš na dlouho vystaráno.. Občas se podaří koupit celý bazarový složený značkový set i s vozíkem cca kolem 10000, to už záleží na tom jak moc se do toho chcete pustit a jaké jsou priority.. Uff, to byla šichta..:):):)
 
borci ja vam naprosto rozumim, ale prave proto ze vim ze se potom realne bavime misto o 2x5K o 2x10K to proste nedam. primarne delame jiny (financne i casove nakladny) sporty a tohle je fakt jen na relax. kazdopadne dik moc.
 
Ale proto jsem to psal, určitě lepší jen hrana železa a bag na záda za 5000, když vás to nebude bavit pošleš to za +- to samé dál,Confidence nikdo nekoupí..
 
borci ja vam naprosto rozumim, ale prave proto ze vim ze se potom realne bavime misto o 2x5K o 2x10K to proste nedam. primarne delame jiny (financne i casove nakladny) sporty a tohle je fakt jen na relax. kazdopadne dik moc.
Nech si poradit, většina z nás tím prošla. Zacatecnicky set RAM, cena cca 6t. Hrál jsem to dva roky a kousek. Jen železa. Driver, dřeva a hybridy nepoužitelné. Potom prodáno za 2.5 a ještě jsem byl rád.
Vše potom kupované hrané a po čase prodané za tu samou cenu. Po roce nebo po týdnu. Jak kdy.
Až teď mi hráblo a pořídil jsem nafitovaný set želez za 23t :)
 
Ono je to tak trochu ale i o tom, jestli chceš aby vás to bavilo - tzn aby se hezky s holemi hrálo. Já třeba tvé potřebě docela rozumim - pokud to má být na zkoušku na par her za rok, ok, kup je - pokud tomu trochu víc propadnete, tak je pak stejne vyměnit - ego a hlavně, bude se ti hrát s lepšími holemi i hranymi, mnohem lépe. Tím pádem více bavit.

Jak zaznělo výše - hlavně hybridy, dřeva a driver - v těchto sadách - vyhozené peníze, i pro začátečníky.
 
Jak pisi vsichni vyse... nema fakt smysl kupovat onen laciny set, kor kdyz mas tu Wilson HL sadu.
Zejmena dreva v techto sadach nestoji za nic... navic to beztak na zacatek netrefis, takze to je cesta spise od golfu pryc. A bez drev ta sada zase nema zadny benefit, neb ojety set zelez koupis za stejne penize.
Ono neni nahodne, ze s timto vybavenim fakt defakto nikdo nehraje. Tzn. na tvou otazku, jestli to bude stejny shit... spise to bude vetsi shit.

Wilson HL je super low cost (ne MOC cenou), ale je to hratelne, a s temito zelezy (i komplet sadou) obcas i nekoho vidis. Ma to kdejaka pujcovna v zahranici... Dreva HL je jina story samo.

Pokud zacinate, tak ty 3 hole jsou dobry zacatek a staci... mnoho lidi ma podobne staveny i cestovni pulset: 7, P, putter a k tomu treba Sw a nejake drevo (hybrid h3 trebas). Je to lehounke, lze to dat do maleho pencil bagu, co si koupis za par set a uzijes i v pripade, ze vas to chytne (prave na cesty, kdy velky bag neni kam dat).
 
Za 490 Kč je to prakticky zadarmo - Inesis Putter 100.

43B41AEA-BCB7-4385-BADD-06C2F421E2D1.jpeg
A7F09446-BB4A-42D5-8F17-2A8E78C00DC0.jpeg
DC770CE5-1BCE-4FAA-AB85-E00CAFC41D93.jpeg
CDBB07E7-736D-44B7-9373-C9A2545E325B.jpeg
 
Pokud se nerozpadne grip, supr
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom