Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Indoorová smršť 11.-12.1.2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 11-01-19, 12-01-19

Stav
Uzamčeno.
Poslední vytrvalci ( já už zdravím z tepla hotelu) :p
DSC_0139.JPG
 
Bylo to super a napínavé až do konce .. ;-)

Zkusím v dubnu se vyfotit s Ondrou Lieserem s jeho Zeleným sakem z Grabmasters at máme porovnání čí je lepší ;-)
IMG_5934.jpg
 
Akce jako vždy skvělá, rád jsem vás všechny potkal a už se těším na další společnou hru. No a než to tu @requo zamkne, tak jedna rychlá otázka: Taky vás bolelo popř ještě bolí předloktí?
 
Akce jako vždy skvělá, rád jsem vás všechny potkal a už se těším na další společnou hru. No a než to tu @requo zamkne, tak jedna rychlá otázka: Taky vás bolelo popř ještě bolí předloktí?
Co jste na tom pokoji s @requo proboha dělali?:eek::eek::eek:
 
Díky @Jerry za uspořádání IndoorovéSmršti, díky seveřanům za to, že se nebáli a dorazili si zahrát. A nakonec i nám ostatním, že jsme se dvoudenního indoorového klání v počtu 11 borců účastnili. Výkony byly v přímé úměře počtu hodinám spánku z pátka na sobotu, takže nikoho nepřekvapí, že čelní místa obsadili ti, kteří spolu nerozprávěli do dvou hodin do rána. :)

Prima to bylo. Vlákno uzamknu někdy v průběhu týdne, třeba se ještě nějaké dozvuky objeví. :)

Akce jako vždy skvělá, rád jsem vás všechny potkal a už se těším na další společnou hru. No a než to tu @requo zamkne, tak jedna rychlá otázka: Taky vás bolelo popř ještě bolí předloktí?

Bolí, levé... asi jsme to moc rvali. Jinak simulátory (herna) se mi líbily, ale na druhou stranu... na to, že byly vypnuté asi funkce šlajsů a hooků, tak skore nic moc. Trochu mě to překvapilo... jestli tam všichni hrají jenom rovně, tak to musí být časem otrava. :) Pro ostatní... myslím, že z celkových 3000 ran plus minus všech účastníků nebyl šlajs a hook ani jeden. Všechno rovný, jak podle pravítka. :) (FullSwing).
 
Upraveno:
Akce jako vždy skvělá, rád jsem vás všechny potkal a už se těším na další společnou hru. No a než to tu @requo zamkne, tak jedna rychlá otázka: Taky vás bolelo popř ještě bolí předloktí?

Taky taky ... :-D

Díky @Jerry za uspořádání IndoorovéSmršti, díky seveřanům za to, že se nebáli a dorazili si zahrát. A nakonec i nám ostatním, že jsme se dvoudenního indoorového klání v počtu 11 borců účastnili. Výkony byly v přímé úměře počtu hodinám spánku z pátka na sobotu, takže nikoho nepřekvapí, že čelní místa obsadili ti, kteří spolu nerozprávěli do dvou hodin do rána. :)

Prima to bylo. Vlákno uzamknu někdy v průběhu týdne, třeba se ještě nějaké dozvuky objeví. :)



Bolí, levé... asi jsme to moc rvali. Jinak simulátory se mi líbili, ale na druhou stranu... na to, že byly vypnuté asi funkce šlajsů a hooků, tak skore nic moc. Trochu mě to překvapilo... jestli tam všichni hrají jenom rovně, tak to musí být časem otrava. :) Pro ostatní... myslím, že z celkových 3000 ran plus minus všech účastníků nebyl šlajs a hook ani jeden. Všechno rovný, jak podle pravítka. :) (FullSwing).


ad 1) Super turnaj !! Už se těším na další ročník, abych putovní Sako mohl předat někomu jinému :-D
ad 2) Kdo říká, že i když jsem se neučastnil pitky tak jsem nebyl do 2 do rána vzuru :-D ;-)) Doma jsem ještě pařil a klidně dodám ještě foto 4 vypitých lahví vína ..

ad 3) Ten simulátor je fakt hrozný, s vypnutýma hookama a šlajsem je to ted opravdu pouze videohra :-/ Ale na druhou stranu podmínky jsme měli všichni stejný ;-)
 
Je to tak ... já se několikrát snažil zahrát své pověstné dróóóčko a nic ... :p:p:p:D:D:D:D
 
Díky @Jerry za uspořádání IndoorovéSmršti, díky seveřanům za to, že se nebáli a dorazili si zahrát. A nakonec i nám ostatním, že jsme se dvoudenního indoorového klání v počtu 11 borců účastnili. Výkony byly v přímé úměře počtu hodinám spánku z pátka na sobotu, takže nikoho nepřekvapí, že čelní místa obsadili ti, kteří spolu nerozprávěli do dvou hodin do rána. :)

Prima to bylo. Vlákno uzamknu někdy v průběhu týdne, třeba se ještě nějaké dozvuky objeví. :)



Bolí, levé... asi jsme to moc rvali. Jinak simulátory (herna) se mi líbily, ale na druhou stranu... na to, že byly vypnuté asi funkce šlajsů a hooků, tak skore nic moc. Trochu mě to překvapilo... jestli tam všichni hrají jenom rovně, tak to musí být časem otrava. :) Pro ostatní... myslím, že z celkových 3000 ran plus minus všech účastníků nebyl šlajs a hook ani jeden. Všechno rovný, jak podle pravítka. :) (FullSwing).
Jak se dá u Fullswingu vypnout šlajs a hook? Pídil jsem se po tom, ale ani provozovatelé neví, že by se něco podobného dalo nastavit.
 
Jak se dá u Fullswingu vypnout šlajs a hook? Pídil jsem se po tom, ale ani provozovatelé neví, že by se něco podobného dalo nastavit.

Netuším. Ale rány byly u všech rovné jak pravítko. Ne že bych si dost nefandil... že jsem se nějak přirozeně zlepšil, ale přeci jen, se mi po těch mých banánech docela stýská. A to jsem to parkrát skutečně trefil jak prase a nic to s trajektorií výsledné dráhy neudělalo. Ani u ostatních, co jsem viděl.
 
... Děkuji za společné golfové setkání.. Rád jsem poznal Čelní představitele tohoto fóra... ⛳⛳ .... A těším na další setkání... Už na vzduchu a zeleni... ⛳⛳
Přeji krásnou Hru ⛳⛳⛳⛳⛳
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom