Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Indoorová smršť 11.-12.1.2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 11-01-19, 12-01-19

Stav
Uzamčeno.
Nezapomneli jste mi něco říct?
Aha, tak nejen že o ničem neví ředitel turnaje, ale dokonce ani jeden z protagonistů. To bude teda hustý překvápko ... :cool::up:;)
 
Sněhové řetězy skoro povinnost :-D teda pro ty kolem Prahy ..
a sněží jěště dál :-D ...

4ED315E3-5E8A-45D3-8E91-FA9CE5220F20.jpeg
 
Sněhové řetězy skoro povinnost :-D teda pro ty kolem Prahy ..
a sněží jěště dál :-D ...

Zobrazit přílohu 6241

Já prostě neušetřim. Když už se chopí někdo jinej organizace a mohu se svést, tak prostě jsem donucen kvuli cestě po dálnici do Liberce si kupovat sněhové řetezy. Asi karma, či co. A to jsem prý součásti překvapení, o kterém taky nic nevím. No co, viditelně se mi letošní nový rok snaží konečně dokázat, že namám pod kontrolou naprosto nic. :)
 
A to jsem prý součásti překvapení, o kterém taky nic nevím
Já už začínám tušit ... to překvapení bude v tom, že žádné překvapení nebude. Jan z Tatobit se jen dělá zajímavým :p
 
Já už začínám tušit ... to překvapení bude v tom, že žádné překvapení nebude. Jan z Tatobit se jen dělá zajímavým :p
Ale houby, prostě vás překvapím a basta. Někoho příjemně někoho ne a hlavně @requo si to prostě užije ať už chce nebo ne
 
vsadím se, že všechny poháry poberou HCP 30 a výš ... na simulátorech mají obecně nevýhodu nižší HCP ... uvidíte
 
Krásnou Hru všem zúčastněným a Smršťově hrajícím Golfistům.... ⛳⛳
Mnoho skvělých ran a ještě více Radosti... ⛳
Přijdu vás pozdravit..
 
Já už jsem ubytován. Rezercace je na moje jméno. (Peca, kdyby někdo nevěděl) odcházím do golfcentra. Budu buď u báru nebo na drivingu.
 
Tak zdravime z Liberce! Herna super jako fakt! čekáme na veceri! A zdravíme! Výkony jak na Masters!

1A0C0CFC-4BC0-400C-8BF3-C29AEB47D0CC.jpeg
 
Tak zdravime z Liberce! Herna super jako fakt! čekáme na veceri! A zdravíme! Výkony jak na Masters!

Zobrazit přílohu 6246
Poznavam Michala a Kristýnku, Danču a Jerryho ;) ostatni snad osobně poznám :) jindy.
A ta zimní pohádka za okny!:up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom