Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Indoorová smršť 11.-12.1.2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 11-01-19, 12-01-19

Stav
Uzamčeno.

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Pokud stejně jako já rádi přerušíte zimní golfový spánek, přidejte se.

1543326847444.png


Kde : Golfcentrum Liberec (denní vstup 200,- Kč/os., půjčení holí zdarma za vratnou zálohu 200,- za hůl)
www.golfcentrumliberec.cz

Kdy : 11.-12.1.2019

Formát : skoro jako na PGA - 3-kolový turnaj. Bude se hrát na rány s 2/3 odpočtem HCP. Nepředpokládám, že při 2/3 odpočtu zahraje někdo pod svůj hrací par ale kdyby se přeci jen našla nějaká "kurvasezadrženymhendikepem" HCP před druhým a třetím kolem se bude pouze snižovat a to o jeden bod za každé tři rány uhrané po odpočtu pod par hřiště.

Program :
- pátek v 15:30 slavnostní zahájení s ohňostrojem
od 16 hod - 1. kolo , po dohrání dobrovolně nějaká speciální vložená soutěž a bezuzdná veselice v místní restauraci
- sobota od 10 hod - 2. kolo, přestávka na oběd a 3. kolo, po dohrání vyhlášení vítězů a dále volná zábava

Ubytování na pátek rezervováno v Unihotel Liberec (870,- za dvoulůžko s vlastním soc.zař. bez snídaně a TV)
www.unihotel.cz/
Ubytováváme se individuálně, tak jak kdo přijede. Check-in je 14:00. Na recepci dám seznam s rozpisem pokojů.

Vstup do golfcentra si každý vybavuje sám.

Startovné = 0,- Kč ... pokud mně teda někdo z přihlášených k ubytování nevypeče a já nebudu muset zaplatit nějaký storno. To pak předpokládám, že se projevíte jako charakteři a složíme se.

Účastníci :
@Jerry + ubyt.
Jakub Kovařík +ubyt.
@Pitching + ubyt.
@Laduna55 + ubyt.
@Dana + ubyt.
@Marcela + ubyt.
@requo + ubyt.
@Tomáš Kloud
@HonzaS +ubyt.
@jan.taraba
@Vorel
Tomáš Vyhlídka

Potvrzení účasti a zájem o ubytování hlaste prosím do tohoto vlákna. Rezervovány jsou 4 simulátory, takže kdo má zájem, hlaste se. Případný stopstav bude na 16-ti golfistech.
 
Upraveno:
Já ubytování určitě. Přece nepojedu takovou dálku!
 
Pokud stejně jako já rádi přerušíte zimní golfový spánek, přidejte se.

Zobrazit přílohu 6120

Kde : Golfcentrum Liberec (denní vstup 200,- Kč/os., půjčení holí zdarma za vratnou zálohu 200,- za hůl)
Kdy : 11.-12.1.2019
Formát : soro jako na PGA - 3-kolový turnaj
Program :
- pátek od 16 hod - 1 kolo , po dohrání bezuzdná veselice v nějaké restauraci na místě nebo poblíž (očekávám doporučení od místních)
- sobota od 10 hod - 2 kola, po dohrání vyhlášení vítězů a dále volná zábava

Ubytování na pátek předběžně rezervováno v Unihotel Liberec (870,- za dvoulůžko s vlastním soc.zař. bez snídaně a TV)

Účastníci :
@Jerry + ubyt.
@Pitching + ubyt.
@Laduna55 + ubyt.
@Dana + nevím jestli ubyt.
@requo + ubyt. (předpokládám)
@Mirda - jen pátek

Potvrzení účasti a zájem o ubytování hlaste prosím do tohoto vlákna. Rezervovány jsou 4 simulátory, takže kdo má zájem, hlaste se. Případný stopstav bude na 16-ti golfistech.
Bude se to hrát na rány nebo na stableford?
 
Bude se to hrát na rány nebo na stableford?
Moje představa je následující. Bude se hrát na rány s 2/3 odpočtem HCP. HCP před druhým a třetím kolem se bude pouze snižovat a to o jeden bod za každé tři rány uhrané po odpočtu pod par hřiště.
Případným připomínkám a námětům se nebráním. Hrajem hlavně pro zábavu, tak si to nastavme podle sebe.
 
Já chci taky hrát a prosím o zajištění ubytování
Paráda, už máme dvě děvčata, před kterými se můžeme předvádět ... :p;)
Doplněno.
 
Moje představa je následující. Bude se hrát na rány s 2/3 odpočtem HCP. HCP před druhým a třetím kolem se bude pouze snižovat a to o jeden bod za každé tři rány uhrané po odpočtu pod par hřiště.
Případným připomínkám a námětům se nebráním. Hrajem hlavně pro zábavu, tak si to nastavme podle sebe.
Ptám se proto, že po 9 letech golfu na levou stranu už druhý týden (dohromady 2x) trénuji na pravo a to bych měl mít asi znovu HCP 54, ne? Teda aspoň podle toho jak to zatím jde :)
 
Ptám se proto, že po 9 letech golfu na levou stranu už druhý týden (dohromady 2x) trénuji na pravo a to bych měl mít asi znovu HCP 54, ne? Teda aspoň podle toho jak to zatím jde :)
Dobrej pokus ... netvrdim, že jsem neúplatnej :p:D:D:D
Zajímavý ... co tě k tomu přimělo. Potkal jsem pár lidí, co po nějaké době obrátili gard ale nikoho po tak dlouhé době.:eek:o_O
 
Dobrej pokus ... netvrdim, že jsem neúplatnej :p:D:D:D
Zajímavý ... co tě k tomu přimělo. Potkal jsem pár lidí, co po nějaké době obrátili gard ale nikoho po tak dlouhé době.:eek:o_O
Hlavní důvod byl, že mne chronicky bolí pravý loket a ačkoliv jsem nikomu nevěřil, tak to mohlo být i mým špatně hraným backhandem. Druhý důvod je, že mne štve když chci doma hrát s dětmi, že to nejde. Mám domácí simulátor s GC2 a to bohužel funguje ze strany a ne jako jiné simulátory. Blbý na té změně strany je, že mne minule porazil 9 letý syn na devítce o deset ran a ještě se mi smál když jsem netrefil míček :(
 
Rada pojedu s Michalem jako doprovod☺ Mozna i s nejmladsim.☺
Takže vám asi zamluvím spíš třílůžák s TV ... uvažuji správně?
A hrát budeš?
 
Hlavní důvod byl, že mne chronicky bolí pravý loket a ačkoliv jsem nikomu nevěřil, tak to mohlo být i mým špatně hraným backhandem. Druhý důvod je, že mne štve když chci doma hrát s dětmi, že to nejde. Mám domácí simulátor s GC2 a to bohužel funguje ze strany a ne jako jiné simulátory. Blbý na té změně strany je, že mne minule porazil 9 letý syn na devítce o deset ran a ještě se mi smál když jsem netrefil míček :(
Na to nedbej a pojeď. Jestli pojedeš a budeš poslední, dostaneš nějakou speciální cenu :p:up:
 
Na to nedbej a pojeď. Jestli pojedeš a budeš poslední, dostaneš nějakou speciální cenu :p:up:
Dobrá, zítra se dohodnu s Ježíšem jestli by mi nemohl přinést ty "pravé" hole a do konce týdne dám vědět zda se zúčastním. Určitě bych dojizdel z chalupy, takže bez nároku na ubytování
 
Super @Jerry. :) Přesunuto na nástěnku.

Seskládám ti za Jamku i nějaké ty ceny na první tři místa.
 
OK. Dík, chtěl jsem tě o to požádat ale byl jsi rychlejší.;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom