Indoorová smršť 11.-12.1.2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 11-01-19, 12-01-19

Stav
Uzamčeno.

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,825
1,825
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Pokud stejně jako já rádi přerušíte zimní golfový spánek, přidejte se.

1543326847444.png

Kde : Golfcentrum Liberec (denní vstup 200,- Kč/os., půjčení holí zdarma za vratnou zálohu 200,- za hůl)
www.golfcentrumliberec.cz

Kdy : 11.-12.1.2019

Formát : skoro jako na PGA - 3-kolový turnaj. Bude se hrát na rány s 2/3 odpočtem HCP. Nepředpokládám, že při 2/3 odpočtu zahraje někdo pod svůj hrací par ale kdyby se přeci jen našla nějaká "kurvasezadrženymhendikepem" HCP před druhým a třetím kolem se bude pouze snižovat a to o jeden bod za každé tři rány uhrané po odpočtu pod par hřiště.

Program :
- pátek v 15:30 slavnostní zahájení s ohňostrojem
od 16 hod - 1. kolo , po dohrání dobrovolně nějaká speciální vložená soutěž a bezuzdná veselice v místní restauraci
- sobota od 10 hod - 2. kolo, přestávka na oběd a 3. kolo, po dohrání vyhlášení vítězů a dále volná zábava

Ubytování na pátek rezervováno v Unihotel Liberec (870,- za dvoulůžko s vlastním soc.zař. bez snídaně a TV)
www.unihotel.cz/
Ubytováváme se individuálně, tak jak kdo přijede. Check-in je 14:00. Na recepci dám seznam s rozpisem pokojů.

Vstup do golfcentra si každý vybavuje sám.

Startovné = 0,- Kč ... pokud mně teda někdo z přihlášených k ubytování nevypeče a já nebudu muset zaplatit nějaký storno. To pak předpokládám, že se projevíte jako charakteři a složíme se.

Účastníci :
@Jerry + ubyt.
Jakub Kovařík +ubyt.
@Pitching + ubyt.
@Laduna55 + ubyt.
@Dana + ubyt.
@Marcela + ubyt.
@requo + ubyt.
@Tomáš Kloud
@HonzaS +ubyt.
@jan.taraba
@Vorel
Tomáš Vyhlídka

Potvrzení účasti a zájem o ubytování hlaste prosím do tohoto vlákna. Rezervovány jsou 4 simulátory, takže kdo má zájem, hlaste se. Případný stopstav bude na 16-ti golfistech.

Upraveno:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

Vorel

Člen fóra
27.3.2017
55
49
28
Klecany
Jméno
Petr Balvín
Pokud stejně jako já rádi přerušíte zimní golfový spánek, přidejte se.

Zobrazit přílohu 6120

Kde : Golfcentrum Liberec (denní vstup 200,- Kč/os., půjčení holí zdarma za vratnou zálohu 200,- za hůl)
Kdy : 11.-12.1.2019
Formát : soro jako na PGA - 3-kolový turnaj
Program :
- pátek od 16 hod - 1 kolo , po dohrání bezuzdná veselice v nějaké restauraci na místě nebo poblíž (očekávám doporučení od místních)
- sobota od 10 hod - 2 kola, po dohrání vyhlášení vítězů a dále volná zábava

Ubytování na pátek předběžně rezervováno v Unihotel Liberec (870,- za dvoulůžko s vlastním soc.zař. bez snídaně a TV)

Účastníci :
@Jerry + ubyt.
@Pitching + ubyt.
@Laduna55 + ubyt.
@Dana + nevím jestli ubyt.
@requo + ubyt. (předpokládám)
@Mirda - jen pátek

Potvrzení účasti a zájem o ubytování hlaste prosím do tohoto vlákna. Rezervovány jsou 4 simulátory, takže kdo má zájem, hlaste se. Případný stopstav bude na 16-ti golfistech.
Bude se to hrát na rány nebo na stableford?

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,825
1,825
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Bude se to hrát na rány nebo na stableford?
Moje představa je následující. Bude se hrát na rány s 2/3 odpočtem HCP. HCP před druhým a třetím kolem se bude pouze snižovat a to o jeden bod za každé tři rány uhrané po odpočtu pod par hřiště.
Případným připomínkám a námětům se nebráním. Hrajem hlavně pro zábavu, tak si to nastavme podle sebe.

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,825
1,825
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Já chci taky hrát a prosím o zajištění ubytování
Paráda, už máme dvě děvčata, před kterými se můžeme předvádět ... :p;)
Doplněno.

Vorel

Člen fóra
27.3.2017
55
49
28
Klecany
Jméno
Petr Balvín
Moje představa je následující. Bude se hrát na rány s 2/3 odpočtem HCP. HCP před druhým a třetím kolem se bude pouze snižovat a to o jeden bod za každé tři rány uhrané po odpočtu pod par hřiště.
Případným připomínkám a námětům se nebráním. Hrajem hlavně pro zábavu, tak si to nastavme podle sebe.
Ptám se proto, že po 9 letech golfu na levou stranu už druhý týden (dohromady 2x) trénuji na pravo a to bych měl mít asi znovu HCP 54, ne? Teda aspoň podle toho jak to zatím jde :)

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,825
1,825
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Ptám se proto, že po 9 letech golfu na levou stranu už druhý týden (dohromady 2x) trénuji na pravo a to bych měl mít asi znovu HCP 54, ne? Teda aspoň podle toho jak to zatím jde :)
Dobrej pokus ... netvrdim, že jsem neúplatnej :p:D:D:D
Zajímavý ... co tě k tomu přimělo. Potkal jsem pár lidí, co po nějaké době obrátili gard ale nikoho po tak dlouhé době.:eek:o_O

• To se mi líbí, Shot!

Vorel

Člen fóra
27.3.2017
55
49
28
Klecany
Jméno
Petr Balvín
Dobrej pokus ... netvrdim, že jsem neúplatnej :p:D:D:D
Zajímavý ... co tě k tomu přimělo. Potkal jsem pár lidí, co po nějaké době obrátili gard ale nikoho po tak dlouhé době.:eek:o_O
Hlavní důvod byl, že mne chronicky bolí pravý loket a ačkoliv jsem nikomu nevěřil, tak to mohlo být i mým špatně hraným backhandem. Druhý důvod je, že mne štve když chci doma hrát s dětmi, že to nejde. Mám domácí simulátor s GC2 a to bohužel funguje ze strany a ne jako jiné simulátory. Blbý na té změně strany je, že mne minule porazil 9 letý syn na devítce o deset ran a ještě se mi smál když jsem netrefil míček :(

• To se mi líbí, Shot!

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,825
1,825
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Rada pojedu s Michalem jako doprovod☺ Mozna i s nejmladsim.☺
Takže vám asi zamluvím spíš třílůžák s TV ... uvažuji správně?
A hrát budeš?

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,825
1,825
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Hlavní důvod byl, že mne chronicky bolí pravý loket a ačkoliv jsem nikomu nevěřil, tak to mohlo být i mým špatně hraným backhandem. Druhý důvod je, že mne štve když chci doma hrát s dětmi, že to nejde. Mám domácí simulátor s GC2 a to bohužel funguje ze strany a ne jako jiné simulátory. Blbý na té změně strany je, že mne minule porazil 9 letý syn na devítce o deset ran a ještě se mi smál když jsem netrefil míček :(
Na to nedbej a pojeď. Jestli pojedeš a budeš poslední, dostaneš nějakou speciální cenu :p:up:

Vorel

Člen fóra
27.3.2017
55
49
28
Klecany
Jméno
Petr Balvín
Na to nedbej a pojeď. Jestli pojedeš a budeš poslední, dostaneš nějakou speciální cenu :p:up:
Dobrá, zítra se dohodnu s Ježíšem jestli by mi nemohl přinést ty "pravé" hole a do konce týdne dám vědět zda se zúčastním. Určitě bych dojizdel z chalupy, takže bez nároku na ubytování

• To se mi líbí, Shot!
Stav
Uzamčeno.