Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Indoor patovani na koberci

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Trénujete patování doma? Na koberci? Pomáhá vám to k něčemu? Přijde mi, že doma trefuju v podstatě vše i vzdálenost, ale na hristi se to neprojevuje. Pár přátel projevuje obdobnou skepsi...

Máte vlastní zkušenost, tip?
 
Trénujete patování doma? Na koberci? Pomáhá vám to k něčemu? Přijde mi, že doma trefuju v podstatě vše i vzdálenost, ale na hristi se to neprojevuje. Pár přátel projevuje obdobnou skepsi...

Máte vlastní zkušenost, tip?
Na koberci trénuji hlavně techniku patování, soustředím se na správný postoj, držení patru a na to, abych byl při kontaktu “square”.
Ta rychlost na koberci je trošku jinde, než na grýnech (neměřil jsem, ale bude to možná i více jak na Augusta National), takže hraješ lehčeji s nižším tempem a vše lépe trefuješ. Na grýnu pak přidáš na tempu, abys “dohnal” rychlost. Tím ztratíš na přesnosti.
Pokud tedy trénuješ na koberci např. 2m paty, tak se snaž udržet takové tempo, jako bys hrál 3m do jamky
 
Pár přátel projevuje obdobnou skepsi...

Potvrzuji. Z tvého puttování mám skutečně skepsi!
 
Potvrzuji. Z tvého puttování mám skutečně skepsi!
Já se na to budu muset někdy zajít podívat....
 
Mám doma asi třímetrový koberec i jamku, ale letos jsem to ještě nevytáhl ze šuplíku. Nějak na to doma nemám náladu. A je pravda, že v minulosti mě to ani moc nebavilo, protože mi přišlo, že tam padalo skoro vše. Na hřišti je to o něčem jiném.
Stejně tak když jsem v neděli šel kolem cvičného grýnu na drivingu, taky jsem na to neměl chuť, zase z důvodu, že grýn byl chlupatej a frustovat se tam na nerovným, se mi nechtělo. Je to těžký, no....
 
Mám doma asi třímetrový koberec i jamku, ale letos jsem to ještě nevytáhl ze šuplíku. Nějak na to doma nemám náladu. A je pravda, že v minulosti mě to ani moc nebavilo, protože mi přišlo, že tam padalo skoro vše. Na hřišti je to o něčem jiném.
Stejně tak když jsem v neděli šel kolem cvičného grýnu na drivingu, taky jsem na to neměl chuť, zase z důvodu, že grýn byl chlupatej a frustovat se tam na nerovným, se mi nechtělo. Je to těžký, no....

Přesně. By mě zajímalo, jestli existují nějaké Indoor koberce v ČR, kde je to zábavnější a nebo proste to tak nefunguje.
 
Mám doma asi třímetrový koberec i jamku, ale letos jsem to ještě nevytáhl ze šuplíku. Nějak na to doma nemám náladu. A je pravda, že v minulosti mě to ani moc nebavilo, protože mi přišlo, že tam padalo skoro vše. Na hřišti je to o něčem jiném.
Stejně tak když jsem v neděli šel kolem cvičného grýnu na drivingu, taky jsem na to neměl chuť, zase z důvodu, že grýn byl chlupatej a frustovat se tam na nerovným, se mi nechtělo. Je to těžký, no....

Dostal jsem od kolegu z prace na rozlucku koberecek z decathlonu. Mam ho k kanclu, jako spravny manager.
Ma mechanicky vraces, ktery funguje slusne a dva rozmery jamky. Navic jedna draha/jamka je s pomocnou carou (mensi) a druha bez. Asi neprekvapi, ze ta s pomocnou carou, byt mensi je mnohem snazsi... dam to tam skoro vzdy.

Kazdopadne korelace ci souvislost s vykonem na hristi je zatim nula :D JInak se na nej prasi, neb proste nejak nenachazim cas v praci to moc resit.
 
Vidis, mam vlastne tak nekde takovej malej koberec na zachod. Kde se da patovat v sede. Darek od kolegu. Taky nekde lezi :rolleyes:
 
To bude stát nejspíš pěknou raketu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom