Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hybrid

ArmadOon

Aktivní člen
Ahoj, mam problem z hybridem. Proste ho za boha nemuzu dostat do vzduchu. Vzdy mi to leti nizko , po zemi a nebo mi to zatoci hrozne do leva. :rolleyes::mad: Mluvim o hre z vyssi travy . Jak odpalujete ? Kfe mate micek ? Uprostred nebo bliz leve k noze a stavite se za mic? A co lic hole ? Jak bych ji mel stavet za mic? Square nebo trosku otrvrenou kdyz mi to lita doleva? Nevim si rady, vcera sem myslel ze ji rozlamu.:D
 
Nejsem expert, to jsou tady jini, ale jako prvni bych zkusis nehrat z hybridem z vyssi travy - na to podle me neni urcen. Z vyssi travy se mne nejlip hraje s trochu otevrenym zelezem, abych se dostal pod micek...
 
Myslel jsem timkdyz dopadnes kousek vedle fairwaye ta trosku delsi trava ne uplne ta dlouha. Nebo i z te bych to nemel hrat? Pak by to hodne veci vysvetlovalo :D
 
Záleží jak míček leží, nebo je ponořen , pokud je pěkně jako by natýčkován, cca 5cm nad zemí, klidně hrej driverem, tam míček určitě nepodsekneš, pokud je ponořen máš na výběr , železo byť dlouhé , ale musíš projít míčem, nebo hybrid , já ho hraji více od zadní nohy, abych stlačil míč do směru, pokud udržíš směr tak nepřivírej face, vesměs ho tráva otevře.
Takto to hraji já a jde mi to. Jen tady jsou jiní experti a já jsem hobík za ničím se nehoníc a když se nepovede sem tam nějaká rána tak neskáču do vody a neháži holema.
Musíš si to vyzkoušet a najít si svůj styl a nebo nadrilovat rady jiných, nebo trenér.
 
Jak už bylo řečeno, záleží na tom, jak míček leží. Když není úplně vhodně umístěn a je byť jen mírně zapadlý v trávě tak to může být problém, protože hybrid a fairwayová dřeva nejsou primárně určena na hru z těchto míst. Při hře z roughu je nejdůležitější si udržet rychlost švihu, potažmo hlavy hole, nesmí se stát, že byste zpomaloval do míče, pak by se Vám hůl mohla úplně přetočit a vychýlit. Dost lidí také nechává hlavu za míčem, ale nevidím Váš švih, tudíž nemohu úplně perfektně poradit, ale pokud Vám to lítá nízko, je to způsobeno na 99% tím, že máte v impactu zavřenou hlavu hole a z vyšších trav by se měl míček "vysekávat" proto je lepší hrát železa - projdou lépe travou. Když to shrnu po lopatě - hybrid je hůl, co se hraje od předu postoje, což je ve vyšší trávě problém, protože vezmete více trávy a na to ta hůl není uzpůsobená. Když zkusíte vzít železo a zahrát ze středu, půjde Vám to mnohem lépe. Ale zas - neznám Váš švih, ani výšku toho roughu/semi-roughu.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom