Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hůl pro druhou ránu

Pokud clovek nejak trefuje jine hole, neni duvod, aby hybrid byl issue.
Jestli se nekdy potkame, dej vedet a vezmu nejake damske hybridy co mam doma. Zkusenost mam takovou, ze s Cobrou bafflerem zahraje fakt kazdej. :)
Urcite v techto pripadech neni dobre hrat h3, ale h5 ci klidne i h6. H3 je uz celkem dlouha hul... a kdyz je issue s 6i, pak h3 muze byt problem tez.
No a v zacatecnickych setech je vetsinou h3 ci h4... a jeste nekvalitni.

A samo, ze je vzdy lepsi zahrat hezky 9i... ne 5w a pak 6x Sw. :)
Díky moc! Na Cobru jsem si myslela. A co si myslíš o celém setu Cobra? Jakože komplet - dřeva, hybrid, železa...
 
Díky moc! Na Cobru jsem si myslela. A co si myslíš o celém setu Cobra? Jakože komplet - dřeva, hybrid, železa...
Cobra je dobra... ale na blind bych cely set nekupoval... byt u Cobry se vazne nebojim neuspechu.
Ty jejich zacatecnicke sady jsou proste super. Cenove taktez pecka. Takze to nekde bouchni a uvidis. ;)
 
Cobra je dobra... ale na blind bych cely set nekupoval... byt u Cobry se vazne nebojim neuspechu.
Ty jejich zacatecnicke sady jsou proste super. Cenove taktez pecka. Takze to nekde bouchni a uvidis. ;)
Kdybys viděl jak jsem doteď kupovala hole...:eek::D:D na levnogolfu a basta fidli, hlavně že je čím do toho mlátit :D:D a tak mě občas popadne amok, že bych si měla koupit lepší hole - místo těch TopFlite z druhé ruky:rolleyes::eek:
 
Pokud clovek nejak trefuje jine hole, neni duvod, aby hybrid byl issue.
Jestli se nekdy potkame, dej vedet a vezmu nejake damske hybridy co mam doma. Zkusenost mam takovou, ze s Cobrou bafflerem zahraje fakt kazdej. :)
Urcite v techto pripadech neni dobre hrat h3, ale h5 ci klidne i h6. H3 je uz celkem dlouha hul... a kdyz je issue s 6i, pak h3 muze byt problem tez.
No a v zacatecnickych setech je vetsinou h3 ci h4... a jeste nekvalitni.

A samo, ze je vzdy lepsi zahrat hezky 9i... ne 5w a pak 6x Sw. :)
Nabídka na vyzkoušení tvých hybridů je jen pro @Marta nebo i pro mě? :oops:
 
Do prvního příspěvku jsem udělala statistiku rad. Děkuji všem zúčastněným za čas, který jste mi věnovali. Těším se až se budu moct pochlubit krásným hybridem, který mě bude poslouchat na slovo. ;)
 
Do prvního příspěvku jsem udělala statistiku rad. Děkuji všem zúčastněným za čas, který jste mi věnovali. Těším se až se budu moct pochlubit krásným hybridem, který mě bude poslouchat na slovo. ;)
Pak si ty hybridy porovnáme a ukážeme si jak které to lítá ;):up::D
 
Ja to mam s hybridem i s 5 drevem taky jak na houpacce. Jednou mi to, lita jak podle pravitka a jindy ... No hruza des. Ale u me je to o tom, zda s temi holemi aspon trochu trenuji a sziju se s nimi. A nebo pak 6 zelezo, tu kontroluji jako 7 a rana je prece jen delsi. Zkus si s tim hybridem zajit na driving a uvidis, ze to pujde:up:.
 
Kdybys viděl jak jsem doteď kupovala hole...:eek::D:D na levnogolfu a basta fidli, hlavně že je čím do toho mlátit :D:D a tak mě občas popadne amok, že bych si měla koupit lepší hole - místo těch TopFlite z druhé ruky:rolleyes::eek:
Topflight zeleza muzou fungovat a second hand nakup muze byt reseni: kdyz to nesedne, prodas za stejnou cenu dal ;)
 
ad @jan a jeho rady, bacha na něj, od té doby co mi doporučil hybrod Cobra T-rail 4H tak krom této hole a putteru nic jiného nepotřebuju (berte s nadsázkou, ale dosti blízkou realitě, kolikrát tu hůl beru radši než železa a po něm jen občas wedge na krátkou přihrávku)
edit: jo a smajlík na odlehčení :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Trénoval jsem několik žen a vaše velká výhoda, oproti chlapům, je, že většinou hrajete švihem bez síly. Rány jsou uvolněné a většinou i hezké a dlouhé. Jakmile ale dostanete trošku sebevědomí, tak začnete řešit délku a přidávat do švihu sílu místo rychlosti. Moje zkušenost a taky rada je: přestaň řešit délku rány, je jedno jestli druhé nebo další. Soustřeď se na přesnost rány co do směru a přesnost provedení rány (umístění míčku v postoji, uvolnění hole v backswingu, pohyb boků,...). Uvidíš, že když nebudeš vzdálenost podvědomě chtít, tak začneš být nejen přesná co do směru, ale tvé rány dostanou i vzdálenost úměrnou použité holi. Je to moje zkušenost a to nejen v jednom případě.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom