Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hry jednou/dvěma holí

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Sem tam se i na běžných hřištích pořádají sranda turnaje/hry, kde se hraje jednu holi, jak z odpaliste, tak v poli, ale i na greenu. Ted myslim bude neco takoveho na Zbraslavi, zaregistroval jsem toto i na Yard resortu a jinde. Máte takovouto zkušenost? A jakou hul byste si zvolili? A jak vám treba jde se sedmičku pazovani? Zazitky i tipy na konkrétní akce vítány!
 
U nas v klubu se to hrava kazdy rok. Pritom jsou doprovodne akce na kazde jamce jako domaci zabijacka, svarak, bavorske vdolky atd..
Vetsinou bravam 9, posledni turnaj jsem hral s P. Zajimave je, ze jednou holi zahraju podobny vysledek jako vsemi....
 
Taky jsme to v Hořehledech hrávali, tzv. OCaPo (one club and putter only), než jsme to pro minimální zájem zrušili. Navíc jsme měli na 5. jamce vloženou soutěž, kde se muselo odpalovat a poté puttovat holí v obráceném gardu než hráč běžně hrál. Pokud se nepletu, tak jsem historicky posledním vítězem tohoto turnaje, kdy jsem s 8kou a putterem obešel hřiště za 41 ran (do loňského roku můj nejlepší výsledek). Od té doby každému začátečníkovi říkám, že full set je zbytečný přepych:).
 
Tak ten dobrý výsledek může být hlavou, možná? V podstatě o nic nejde, tím pádem se daří?
 
Asi bych nebyl proti si to vyzkoušet.
Jak to tak čtu moc velký rozdíl ve výsledku není - asi vážně ta hlava ;-) S krátkou holí se prostě necpeš daleko,tím pádem hraješ v klidu.
 
Pekna jsou videa na youtube, kdy se hraje pouze jendou holi (bez putteru)... takze treba PAR 5 zahrat v paru LWckem. 
 
Mně se tenhle styl hry docela líbí, přijde mi to takové "light", prostě pár holí, weekend bag, pohoda, no stres. :) 
 
Ja to tak mam pri ceste do zahranici... 1/3-1/4 set :) 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom