Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Hřiště na European Tour jsou příliš jednoduchá. Po dvou letech je vyjádření McIlroye značně paradoxní

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Hřiště na European Tour jsou příliš jednoduchá. Po dvou letech je vyjádření McIlroye značně paradoxní (GolfDigest.cz)

ZAHRANIČÍ > Před dvěma lety si Rory McIlroy stěžoval na malou obtížnost hřišť na okruhu European Tour. V uplynulém týdnu ale nastala zcela opačná situace. Vítěz z Andalucía Masters by v Las Vegas skončil čtvrtý od konce.

Pokračovat ve čtení...
 
Já vám nevím…mě třeba vždycky zajímalo, jestli závody psích spřežení na Čukotce jsou těžší než F1 v Brazilii. Třeba sněhu je tam o dost víc! Co myslíte?!
 
Já vám nevím…mě třeba vždycky zajímalo, jestli závody psích spřežení na Čukotce jsou těžší než F1 v Brazilii. Třeba sněhu je tam o dost víc! Co myslíte?!
Je to asi stejný jako porovnávat rychlost sklizně obilí na „širých ruských lánech” a sklizeň na mýtinkách v hlubokých lesích 🤭

Vice rozdílná hřiště k porovnání, Las Vegas a Valderama, snad už ani vybrat nešla 🙈
 
Tak Ondra na Mallorca Golf Open pěkná houpačka - šel z 10tky...tady na to v práci koukám (jen leaderboard) a trnu...konec své první devítky rozjel krásně, už jsem si říkal, že je na vlně....snad zítra bez těch černejch (myslím tím bogey)...par je málo....
1634819320981.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom