Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hřiště mimo struktury ČGF/SKGA

Asi ano. Není sice moje, ale vím, že po domluvě s majitelem, za nějakou úplatu (cca 200 Kč), to lze. Nevím ale, kdy ho zprovozní... můžu zjistit a dát info
kdyz pojedu kolem, taky bych se stavil ;) jen to neni uplne po ruce :(
 
Po odehrani Capiho hnizda jsem nahodou jel kolem dalsiho neznormovaneho hriste, 6jamkove hriste Košťálov, náhoda?? nemyslím si :D
Hriste zelene, lehce tvrdsi, jamky 70-130m
9E8935A1-DBF8-4C4E-AAEC-16A18159CAD7.jpeg
FA1F9B1C-B285-4873-A4E8-74E625923852.jpeg
 
Už bylo na čase, aby si @JanKostalCZE udělal nějaké to hřiště a nemusel se trmácet po světe 😂
pry tam je i hrad se stejny jmenem, makam na tom, vzdyt ja to delam pro tym :D
 
A jako nemůžeš dát vědět že tady budeš? To mám 5km a vzal bych tě ještě na jednu neevidovanou 9. Tak holt příště...
Sakra lidi hlaste mi ty návštěvy okolo Turnova!!!
 
A jako nemůžeš dát vědět že tady budeš? To mám 5km a vzal bych tě ještě na jednu neevidovanou 9. Tak holt příště...
Sakra lidi hlaste mi ty návštěvy okolo Turnova!!!
neplanovana zakazka ve Vitkovicich, hole jsem mel uplne nahodou, jen dve :D
co tam mate za dalsi tajemstvi?? prijedu!! :D
 
Je to Morcínov, už jsme dokonce letos jednou proběhli, sice nebyly vlajky v jamkách, ale greeny byly luxusní, FW tvrdší ale zelené. Foto ze současnosti nemám - tohle je stav v loňském říjnu
Morcínov.JPG
 
Je to Morcínov, už jsme dokonce letos jednou proběhli, sice nebyly vlajky v jamkách, ale greeny byly luxusní, FW tvrdší ale zelené. Foto ze současnosti nemám - tohle je stav v loňském říjnuZobrazit přílohu 7891
o tom uz jsme si psali, mam to v planu zacatkem zari :)
 
nemate nekdo info o Morcinovu? v nedeli bych tam chtel zajet, telefon nedostupny :( diyk za jakekoliv info, treba @HonzaS ? :)
 
Bohužel dle info z minulého týdne stále mimo provoz, telefon vypnutý.
 
Na Morcínově mají starosti s bunkry... 😃 😃 😃
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom