Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hřiště mimo struktury ČGF/SKGA

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Po dohrání všech znormovaných hřišť v ČGF mne napadá myšlenka o dalších hřištích u nás a na Slovensku. V plánu s @Dana máme Zámek Bernštejn u České Lípy, @Francovka psal něco o hřišti na Slovensku. Máte tipy, kam se vydat a co za to nestojí??
Děkuju :)
 
Hledal jsem jejich seznam, našel jsem něco u všudehrálů, viz obrázek:

Výstřižek.PNG

zdroj: http://vsudehralove.cz/pocitani-hrist/

Hned mě zaujaly Třímany, tak jsem juknu na web a asi tam hrát nepůjdu. :) http://www.golf-trimany.unas.cz/

Výstřižek.PNG
 
V Lukavici - Malý Texas (u Rychnova nad Kněžnou) si už nezahrajete...hřiště je zrušené.
 
Co je mi známo, tak Liščí také již neexistuje...
 
Doksy - podle informace na facebooku z 23.5.2018 golfová akademie zrušena, přestavba na fotbalgolfové hřiště. Novější informaci jsem ani na facebooku ani na www.golfdoksy.cz nenašla.
 
Morcínov je už druhým rokem mimo provoz, sice se tu šušká o obnovení, ale zatím není ani posekáno. Oleška Košťálov má jen 6 jamek. Btw Jane, mít po sobě pojmenováno nejenom vesnici ale i hřiště to asi žádný ze vsudehrálů nemá co? ;)
 
Vsetín - Aréna už není. Bylo to na místním fotbalovém hřišti (6 jamek napříč) a patřilo to pod Golf Búřov.
 
Zkus crossgolf hřiště Prštice u Brna. Castle golf klub Prštice. 6 crossovych jamek.
 
V kolik? Chceš se zastavit?
zastavil bych se, ale az nekdy vecer, budu vyjizdet kolem 17 z Popradu ;)
 
To je tak na noční golf - hrál jsem ho před 14 dny na Islandu... V pátek bude pod Strečnem záhul, to asi neklapne...:confused:
 
Koukám, ze kdo je mimo struktury, dlouho nepřežije...
 
opet oteviram toto tema,
mam letos v planu Zamek Berstejn s @Dana, dale bych se chtel podivat do Morcinova, ktery podle @HonzaS funguje??
nejake dalsi tipy?
jak to vypada se hristem v Lahovickach??
co Zlonin?? stoji za navstevu??
diky za vsechny tipy :)
 
opet oteviram toto tema,
mam letos v planu Zamek Berstejn s @Dana, dale bych se chtel podivat do Morcinova, ktery podle @HonzaS funguje??
nejake dalsi tipy?
jak to vypada se hristem v Lahovickach??
co Zlonin?? stoji za navstevu??
diky za vsechny tipy :)

Zlonin je takova mensi akademie :) Jen si to chce domluvit navstevu dopredu, je to takovy zahradni golf :)
 
opet oteviram toto tema,
mam letos v planu Zamek Berstejn s @Dana, dale bych se chtel podivat do Morcinova, ktery podle @HonzaS funguje??
nejake dalsi tipy?
jak to vypada se hristem v Lahovickach??
co Zlonin?? stoji za navstevu??
diky za vsechny tipy :)
V Lahovičkách se nějak hraje, chodím tam na driving, ale hřiště jsem nehrál :D
Můžu se ti zeptat, až otevřou a já se o tom dozvím...
 
V Lahovičkách se nějak hraje, chodím tam na driving, ale hřiště jsem nehrál :D
Můžu se ti zeptat, až otevřou a já se o tom dozvím...
super. diky :)
 
Ahoj, je nejaka moznost si na hristi zahrat? Ja pochazim z Jestrabi a porad tam jezdim za rodici, tak bych si rad zahral.
Asi ano. Není sice moje, ale vím, že po domluvě s majitelem, za nějakou úplatu (cca 200 Kč), to lze. Nevím ale, kdy ho zprovozní... můžu zjistit a dát info
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom