Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

hrejgolf.cz

Zajímavý. Alespoň na webu píšou, že od 2.12. začínají. https://hrejgolf.cz/golfove-zpravy/magazin-hrejgolf-cz-prave-startuje

Tak jsem zvědav, jak to vydrží. Pár takovýchto blogů existuje, tady to vypadá trochu obsáhleji postavené. Tak jsem zvědav. Budu to sledovat. Zatím mi zvolené články přijdou tak divně bez ladu a skladu, s obsahem spíše zaměřeným na klíčová slova. Ale začátky jsou vždycky takové složitější.

Např. https://hrejgolf.cz/golf-lide-styl/pad-do-golfove-pasti-nejvetsi-cesky-prodejce-vybaveni-zkrachoval/ zabývající se golf profi a jeho koncem je pro mě takový zvláštní. Kdyby to byla úvaha - tak snad. Ale bombastický titulek mi sliboval lepší počtení a nebo nového k již před několika týdny proběhlé události, než jen jinými slovy popsaný insolvenční návrh.

Určitě ale díky za tip. :up: A hrejgolf.cz držím palce
 
Upraveno:
Díky @Marklar za zmínku a všem za reakce. HrejGolf.cz je teprve mladý magazín, ale máme ambici zaujmout širší část veřejnosti, negolfisty, rodiče s dětmi, které by mohly o golf mít zájem. Nikdo není dokonalý, to souhlasím, ale všechny věcné připomínky, které se k nám dostanou, jsou cenné pro to, abychom se mohli zlepšovat. Takže děkujeme za všechny připomínky, náměty i kritiku - na webu je kontakt na šéfredaktora Pavla Daniela (pavel.daniel@hrejgolf.cz) nebo kontaktní formulář, vyberte si, čemu dáte přednost.
 
máme ambici zaujmout širší část veřejnosti, negolfisty, rodiče s dětmi, které by mohly o golf mít zájem

Jak máte tuhle ambici rozpracovanou? Protože za mých 10 let v golfu se to prozatím nikomu nepodařilo, ba co víc, většina pohořela tak, že už dnes ani neexistují...
 
To samozřejmě vím. Máme svoji představu a byznys plán - ale prosím o trochu trpělivosti, oficiálně jsme začali vycházet 2. prosince (byť jsme na projektu pracovali už pár měsíců předtím).
 
To samozřejmě vím. Máme svoji představu a byznys plán - ale prosím o trochu trpělivosti, oficiálně jsme začali vycházet 2. prosince (byť jsme na projektu pracovali už pár měsíců předtím).

Jasne, chapu. Clanky sleduju a ctu a byt na nich nic revolucniho ani originalniho neshledavam, tak kazda snaha se ceni. Jako golfista bych uvital mnohem konkretnejsi temata, protoze takove te prazdne vaty o nicem, toho je plnej internet. Ale nejaky reportaze pod poklicku ceskyho golfu, kontroverzni temata,...naopak mne vubec nezajima zahranici, protoze tam stejne vsichni jen prelozi text z jinyho webu.

A pro negolfisty budete muset hledat uplne jine kanaly a temata, protoze oni golfovej server cist nebudou:).
 
Všechno beru. Po měsíci opravdu nemáme na webu všechno, co bychom tam rádi měli. Nedisponujeme zase redakcí o třiceti lidech :) Díky za trpělivost i za sledování.
 
Jako golfista bych uvital mnohem konkretnejsi temata, protoze takove te prazdne vaty o nicem, toho je plnej internet.

Za sebe si myslím, že je potřebná i tahle základní vata. Máš čtenáře, kteří vyžadují rozdílnou úroveň a hloubku článků, rozumej - jsou ochotni, chtějí číst. Ne každý je golfový pošuk, jako většina tady z nás a má touhu do golfu proniknout hlouběji. Takže jako takové první seznámení a slovníček pojmů mi to přijde užitečné. A pokud cílovka je, jak píše @Zdeněk Fekar výše "širší část veřejnosti, negolfisty, rodiče s dětmi, které by mohly o golf mít zájem. ", přijde mi ta odbornost článků tak akorát. Akorát si nedokážu představit, o čem psát po půl roce, když se ta wiki "první" témata vyčerpají... ale třeba to půjde.

btw. když jsem si to procházel - tak třeba tady ten článek: https://hrejgolf.cz/golf-lide-styl/hrejgolf-spolupracuje-s-horydoly-cz/ a cituji z něho část:

"Čtenářům golfového magazínu HrejGolf.cz tak díky spolupráci s Horydoly.cz nabídneme informace o zajímavých místech v blízkosti golfových hřišť, včetně doporučení samotných čtenářů,“ slibuje Pavel Daniel, šéfredaktor HrejGolf.cz. "

Tohle mi přijde docela chytré. Propojování světů. Dokážu si představit, že to jako tipy na výlet u golfových hřišt pro rodiny s doporučením na ubytování a negolfové aktivity může být poutavé.
 
Upraveno:
Michale, děkuju za podporu :) Pro nás je moc cenná taková zpětná vazba od čtenářů. Namíchat správně obsahový mix je složité, každý čtenář má jinou představu o tom, co chce číst. Máme sice vlastní koncept, ale pochopitelně se nebráníme zapracovávat i nápady, které přijdou zvenčí. A samozřejmě taky ne všechno, co máme v plánu, už jsme stihli vytvořit - jsme tady teprve půldruhého měsíce.

Tipy na výlety (ale i nakupování, ubytování a jiné atrakce) okolo hřišť jsou od samého začátku jednou z našich met. Z diskusí s golfisty, které jsem absolvoval, je právě to jedna z věcí, která může pomoct zaujmout negolfisty. Partnerky či manželky (ale jistě i partneři a manželé v případě golfistek) často namítají "nojo, ale co já tam budu dělat", je dobré ukázat, že i na ně v místě čeká spousta zajímavého.

Můžu prozradit, že teď v nejbližších dnech přineseme zajímavý rozhovor a také nějaké módní tipy :)
 
Michale, děkuju za podporu :) Pro nás je moc cenná taková zpětná vazba od čtenářů. Namíchat správně obsahový mix je složité, každý čtenář má jinou představu o tom, co chce číst. Máme sice vlastní koncept, ale pochopitelně se nebráníme zapracovávat i nápady, které přijdou zvenčí. A samozřejmě taky ne všechno, co máme v plánu, už jsme stihli vytvořit - jsme tady teprve půldruhého měsíce.

Tipy na výlety (ale i nakupování, ubytování a jiné atrakce) okolo hřišť jsou od samého začátku jednou z našich met. Z diskusí s golfisty, které jsem absolvoval, je právě to jedna z věcí, která může pomoct zaujmout negolfisty. Partnerky či manželky (ale jistě i partneři a manželé v případě golfistek) často namítají "nojo, ale co já tam budu dělat", je dobré ukázat, že i na ně v místě čeká spousta zajímavého.

Můžu prozradit, že teď v nejbližších dnech přineseme zajímavý rozhovor a také nějaké módní tipy :)
když už, tak už....
bude v magazínu něco pro ženy?
mě by třeba zajímala golfová móda (včetně uvedení značek, "výhod oblečení"), tipy na kosmetiku, účesy, líčení, brýle
zdravotní tipy včetně stravy
ale popravdě nevím, jestli by to zajímalo i jiné ženy...
a pak rozhovory s různými zajímavými lidmi, kteří hrají golf ale nejsou vidět v novinách
 
když už, tak už....
bude v magazínu něco pro ženy?
mě by třeba zajímala golfová móda (včetně uvedení značek, "výhod oblečení"), tipy na kosmetiku, účesy, líčení, brýle
zdravotní tipy včetně stravy
ale popravdě nevím, jestli by to zajímalo i jiné ženy...
a pak rozhovory s různými zajímavými lidmi, kteří hrají golf ale nejsou vidět v novinách

Zrovna jsem to psal :) Rozhovor i první článek o módě budou v nejbližších dnech. A ano, chtěli bychom přibližovat lidi okolo golfu. Ten první rozhovor nebude s člověkem, který by zrovna moc vidět nebyl, ale v zásadě se v našem magazínu může objevit každý, kdo dělá něco zajímavého. Jen to chce svůj čas :)
 
Zrovna jsem to psal :) Rozhovor i první článek o módě budou v nejbližších dnech. A ano, chtěli bychom přibližovat lidi okolo golfu. Ten první rozhovor nebude s člověkem, který by zrovna moc vidět nebyl, ale v zásadě se v našem magazínu může objevit každý, kdo dělá něco zajímavého. Jen to chce svůj čas :)

Mám nápady na rozhovory:

- s @requo na téma “jak si najít zábavu, která mne připraví o veškerý volný čas a nevydělá mi ani korunu”

- s @Trenér na téma “jak si v digitálním věku vybudovat dobré jméno”

- s @bohumil.koval na téma “jak napsat tisíc slov a nic neříct”
 
Zrovna jsem to psal :) Rozhovor i první článek o módě budou v nejbližších dnech. A ano, chtěli bychom přibližovat lidi okolo golfu. Ten první rozhovor nebude s člověkem, který by zrovna moc vidět nebyl, ale v zásadě se v našem magazínu může objevit každý, kdo dělá něco zajímavého. Jen to chce svůj čas :)
tak jak bude něco nového, dej sem odkaz, ju? ;)
 
Mám nápady na rozhovory:

- s @requo na téma “jak si najít zábavu, která mne připraví o veškerý volný čas a nevydělá mi ani korunu”

- s @Trenér na téma “jak si v digitálním věku vybudovat dobré jméno”

- s @bohumil.koval na téma “jak napsat tisíc slov a nic neříct”
mno... po 22 hodině by mohl být rozhovor i s tebou :D ;)
 
Mám nápady na rozhovory:

- s @requo na téma “jak si najít zábavu, která mne připraví o veškerý volný čas a nevydělá mi ani korunu”

- s @Trenér na téma “jak si v digitálním věku vybudovat dobré jméno”

- s @bohumil.koval na téma “jak napsat tisíc slov a nic neříct”

Za tipy díky, předám je do redakce. Jen si nejsem jistý, jestli přesně to je obsah, kterým se odlišíme, budování brandu i psaní o ničem se věnují desítky jiných portálů. Ale jistě by dotyční byli schopní mluvit i o něčem jiném :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom