Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Hrát budeme, teď pomáháme

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Hrát budeme, teď pomáháme (Golf.cz)

Teetime – Hrát budeme, teď pomáháme


Současná situace je těžká pro všechny z nás, nejvíce ale pro ty nejzranitelnější – seniory, hendikepované, sociálně slabé a maminky samoživitelky. Ti všichni nás nyní potřebují a my tu chceme být pro ně.

Nakupte hru dnes a získejte možnost přednostní rezervace po znovuotevření hřišť.

Za každé zakoupené fee zařídíme 1 až 3 obědy/potravinové balíčky pro seniory, kteří se ocitli v těžké situaci v důsledku pandemie Covid-19.




Nemám zájem o hru, chci jen pomoci


Darujte libovolnou částku, vyjádřenou počtem balíčků.


Chci pomoci


Chci pomoci
Cena: 100,- Kč








The post Hrát budeme, teď pomáháme appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Ja v tom naopak vidim dobry umysl, jen na spatne skupine, duchodci nejsou ti, kteri jsou financne postizeni, aby potrebovali obedy, potrebuji jen privezt nakup a leky a na to jsou jiz tisice dobrovolniku. Ceny, za ktere ta fee nabizeji, a to nejspise vybarterovana fee od hrist, nejsou takovym vyhodnym nakupem, aby me to ponouklo si to zakoupit, zalezi tedy, zda prostrednictvim TT prodavaji hriste a nebo TT sve vybartrovane hry a tim se napakuji. Jedna ma oblibena restaurace prodava prednahrane karticky s kreditem a pridavaji 50% k nahrane castce, to verim, ze uz lidi pritahne.
EDIT: dle info z resortu jsou v tom zapojeni a nejedna se o barterovana fee :)
 
Upraveno:
Místo kritiky otázka-v čem je spatřováno to parazitování???
 
Místo kritiky otázka-v čem je spatřováno to parazitování???
mě se líbí pomoc nezištná
a tato pomoc je zištná
a ještě schovaná za "potřebami seniorů" :down: (k tomu viz @JanKostalCZE)
prostě útočí na city, aby prodali svůj produkt
ona tahle "pomoc" není výhodná ani pro hřiště a restaurace (těm víc pomůže prodat svůj produkt "napřimo")
 
Prodávají tam i jen jednotlivé balíčky s potravinami bez fee, to mi vůbec nepřijde jako schovávání se za něco s něčím... Prostě mi nepřijde jako špatné využít pauzu v golfovém životě k prodeji voucherů s tím, že část tržby půjde na pomoc aktuálně potřebným... Když tak budou svá fee prodávat rovnoujednotlivá hřiště, klidně koupím od nich, abych jim pomohl na přímo... Zatím ale vím jen o této akci TT...
 
Důchodci na tom obecně nejsme příliš dobře, ale máme "svý jistý". Ohrožený finančně jsou v téhle době jistě jiný skupiny. A já vždycky radši pomůžu konkrétnímu člověku konkrétní pomocí, o které vím, že to zrovna potřebuje.
 
Důchodci na tom obecně nejsme příliš dobře, ale máme "svý jistý". Ohrožený finančně jsou v téhle době jistě jiný skupiny. A já vždycky radši pomůžu konkrétnímu člověku konkrétní pomocí, o které vím, že to zrovna potřebuje.
konkrétní přímá pomoc je vždy nejefektivnější
 
Důchodci na tom obecně nejsme příliš dobře, ale máme "svý jistý". Ohrožený finančně jsou v téhle době jistě jiný skupiny. A já vždycky radši pomůžu konkrétnímu člověku konkrétní pomocí, o které vím, že to zrovna potřebuje.
Ale já se vůbec nechci přít o osobní angažovanosti členů 19.jamky v boji proti pandemii... Já se ptám, jaké "parazitování" koná TEETIME tím, že prodává balíčky s pomocí seniorům... Protože takové příkré soudy asi zaslouží detailní vysvětlení, jinak hraničí s pomluvou...
 
1. Ano, na tuto akci jsou použita i fee, které TeeTime barteruju, ale od toho bartery přeci jsou, to je dle mého v pořádku.
2.Jakákoli nenároková pomoc v čemkoli je dobrá, čím je pomoc konkrétnější, tím lepší.
3. Rovina propojenosti pomoci s PR a budováním značky tu dozajista je, stejně jako u kohokoli jiného.

Já se osobně rozhodl neúčastnit, protože:
1. Preferuji konkrétní pomoc konkrétní osobě se znalostí místního prostředí. Každý den se sousedů na zahradách ptám, zda něco nepotřebují, když jedu na nákup.
2. Prodávám fee za 300 Kč, mám-li z toho platit oběd a dát slevu, jaký to má smysl?
3. Trochu se této dluhopisové aktivity obávám vzhledem k nejisté budoucnosti. Nabídnout voucheru na "dobu poté" vnímám jako závazný slib, který možná nebudu schopen splnit. A to vidím jako nefér mnohem víc.
 
1. Ano, na tuto akci jsou použita i fee, které TeeTime barteruju, ale od toho bartery přeci jsou, to je dle mého v pořádku.
2.Jakákoli nenároková pomoc v čemkoli je dobrá, čím je pomoc konkrétnější, tím lepší.
3. Rovina propojenosti pomoci s PR a budováním značky tu dozajista je, stejně jako u kohokoli jiného.

Já se osobně rozhodl neúčastnit, protože:
1. Preferuji konkrétní pomoc konkrétní osobě se znalostí místního prostředí. Každý den se sousedů na zahradách ptám, zda něco nepotřebují, když jedu na nákup.
2. Prodávám fee za 300 Kč, mám-li z toho platit oběd a dát slevu, jaký to má smysl?
3. Trochu se této dluhopisové aktivity obávám vzhledem k nejisté budoucnosti. Nabídnout voucheru na "dobu poté" vnímám jako závazný slib, který možná nebudu schopen splnit. A to vidím jako nefér mnohem víc.
Dík. Nedokázala jsem to řádně pojmenovat.
 
1. Ano, na tuto akci jsou použita i fee, které TeeTime barteruju, ale od toho bartery přeci jsou, to je dle mého v pořádku.
2.Jakákoli nenároková pomoc v čemkoli je dobrá, čím je pomoc konkrétnější, tím lepší.
3. Rovina propojenosti pomoci s PR a budováním značky tu dozajista je, stejně jako u kohokoli jiného.

Já se osobně rozhodl neúčastnit, protože:
1. Preferuji konkrétní pomoc konkrétní osobě se znalostí místního prostředí. Každý den se sousedů na zahradách ptám, zda něco nepotřebují, když jedu na nákup.
2. Prodávám fee za 300 Kč, mám-li z toho platit oběd a dát slevu, jaký to má smysl?
3. Trochu se této dluhopisové aktivity obávám vzhledem k nejisté budoucnosti. Nabídnout voucheru na "dobu poté" vnímám jako závazný slib, který možná nebudu schopen splnit. A to vidím jako nefér mnohem víc.
Souhlas... Ale tak nějak z tvého textu nelze vyvodit, že Teetime je parazit na současné pandemii a starých lidech, že???
 
Souhlas... Ale tak nějak z tvého textu nelze vyvodit, že Teetime je parazit na současné pandemii a starých lidech, že???

To už je na úhlu pohledu a citlivosti toho kterého soudruha...
 
Admin note: Zpět k tématu. Téma pročištěno.

@Sarkafarka, @NaBednu: Varování. Doposud tu není funkce na tresné body za zbytečné příspěvky, takže takto slovně. To platí i pro potřebu "mít poslední slovo".
Prosím, držte se nadále tématu, příspěvky se pokuste odosobnit - to platí pro všechny. Rozdílnost postojů je v pořádku, vzájemné urážení sem nepatří.
 
Upraveno:
Mně osobně teda odstavec níže moc nestačí. U mě je problém v tom, že netuším, co se s těma penězma reálně děje.

"3. Díky znalosti prostředí a spolupráci s místní správou v regionech zajistíme, že předem určená částka z Vašeho fee pomůže nejpotřebnějším v podobě závozu obědů, potravinových balíčků nebo jiných životních nezbytností. "

Radši pomůžu někde osobně teď nebo později jinde (třeba právě přímo na těch hřištích a že na některých ta pomoc bude opravdu potřeba. Ekonomika bude potřebovat později možná daleko větší pomoc :)
 
Akci jsem zaregistroval, a účastnit se jí nebudu. Nijak mi osobně nevadí, nevnímám ji ani jako parazitování, prostě spíše jako využití příležitosti - kdo chce, využije, kdo ne, nevyužije. Pro mě je to nesmyslné, resp. stejně hlavně marketingové, jako akce v Albertu - za každý nákup dáme korunu na něco (nebo jak to bylo), případně další. Nepotřebuju primárně si kupovat nějaké zboží jen proto, že je na to navázaná akce. Pokud budu zákazník a budu si fee na teetime kupovat, koupím je tam a pokud část prostředků využijí k čemukoli - pro mě za mě.

Osobně mi na tom nejvíc vadí těch 100 Kč za obědový balíček. Tam vidím slabinu. Když vidím, za kolik dělají obědy a velmi chutné v některých školních jídelnách, případně i v restauracích kompletní menu a pořád na tom mají zisk, tak tady mi to pocitově je nepříjemné. A zároveň, jak mnohé restaurace nabízejí jídla za 50, 70 Kč... aby něco dělaly. To dám radši stovku nebo několik někomu, kdo za to dokáže těch obědů udělat víc. A nepotřebuju kolem toho aparát a kupovat si fee. I kdybych ty prachy měl poslat přímo nějaké nadaci starající se o potřebné, případně nějakému konkrétnímu domu.
 
Upraveno:
Nejsou jediní kdo se snaží :)

Dobrý den, golfoví přátelé,

TEĎ SE HRÁT NEDÁ, ALE DÁ SE POMÁHAT

PGK + GFC se chce svámi podílet na pomoci a připravili jsme pro vás zajímavou nabídku ,,PŘÍSPĚVKŮ” v podobě kreditu s platností do konce příštího roku 2021.
Pomoc mohou i nečlenové !!!

Jako prezident PGK + GFC již 3 týdny pomáhám seniorům v okolí sídla Pražského Golfového Klubu a na základě této pomoci jsme se rozhodli, že tuto nabídku za pomoci místních úřadů rozšíříme i do širokého okolí, ale bez vaší pomoci to PGK/GFC sám nezvládne.Proč se PGK+GFC rozhodlo pomáhat a chránit sociálně slabé?
Nynější situace je náročná pro všechny z nás, nejvíce to ale pociťují spoluobčané – hendikepovaní, senioři, mámi samoživitelky a sociálně slabší. Jak víme, jsou nejzranitelnější a potřebují nás, teď tu chceme být pro ně, tak jako výhodným golfem jsme tu pro vás. Každý z nich potřebuje jinou pomoc, která je v podobě potravinových balíčků, nebo hygienických balíčků, nebo úklidu, nebo hlídání atd…Připravili jsme pro vás speciální nabídku, která vám neurčuje přispět nějaký obnos jen tak bez zpětných výhod jako to dělají jiní!
PGK+GFC vám nabízí za vaší pomoc, která bude od vás v podobě příspěvku(Kreditu), zpět toto:
že po otevření hřišť si můžete vybrat tento celý příspěvek na libovolném hřišti z naší nabídky přes portal Teetime.cz kam vám tento příspěvek(Kredit vložíme pro vaše čerpání až s 50% slevou) pokud po slevě na daném hřišti váš složený příspěvek dosáhne na cenu green fee, tak můžete jít hrát bez omezení na jakékoliv hřiště z naší nabídky PGK!

Navrhované výše příspěvků - které budou celé k vašemu čerpání:

· 1000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· 2000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· 3000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· 4000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· 5000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· Nebo výše příspěvku 2020 – je na vašem zvážení v rámci vašich možností. Čím větší příspěvek, tím větší pomoc! Celý příspěvek vám bude poskytnut pro vaše čerpání golfové hry.

· Příspěvek - (kredit je s platností do konce příštího roku 2021 = cca 18 měsíců)

Nemáte zájem o hru a chcete jen pomoci.
V tomto případě darujte vaší výši Příspěvku na číslo účtu níže a my zajistíme, že pomoc bude předána.

Pomoc = Příspěvek 2020 pošlete na:

Číslo účtu: Green Fee Golf Clubu, protože zde je vedená pomoc, a váš příspěvek 2020 bude poskytnut pro vaše čerpání her.

Číslo účtu: 107-4791280237/0100, var. symbol dejte vaše číslo mobilu, je to nejrychlejší spárování vaší platby a do zprávy napište jen a pouze ,,Příspěvek 2020“. Nic jiného nemůže od vás příjmout, než pouze Příspěvek!

Pokud budete mít potřebu dát info o platbě, tak info ohledně platby mě pošlete na můj mobil sms zprávou.
 
Nejsou jediní kdo se snaží :)

Dobrý den, golfoví přátelé,

TEĎ SE HRÁT NEDÁ, ALE DÁ SE POMÁHAT

PGK + GFC se chce svámi podílet na pomoci a připravili jsme pro vás zajímavou nabídku ,,PŘÍSPĚVKŮ” v podobě kreditu s platností do konce příštího roku 2021.
Pomoc mohou i nečlenové !!!

Jako prezident PGK + GFC již 3 týdny pomáhám seniorům v okolí sídla Pražského Golfového Klubu a na základě této pomoci jsme se rozhodli, že tuto nabídku za pomoci místních úřadů rozšíříme i do širokého okolí, ale bez vaší pomoci to PGK/GFC sám nezvládne.Proč se PGK+GFC rozhodlo pomáhat a chránit sociálně slabé?
Nynější situace je náročná pro všechny z nás, nejvíce to ale pociťují spoluobčané – hendikepovaní, senioři, mámi samoživitelky a sociálně slabší. Jak víme, jsou nejzranitelnější a potřebují nás, teď tu chceme být pro ně, tak jako výhodným golfem jsme tu pro vás. Každý z nich potřebuje jinou pomoc, která je v podobě potravinových balíčků, nebo hygienických balíčků, nebo úklidu, nebo hlídání atd…Připravili jsme pro vás speciální nabídku, která vám neurčuje přispět nějaký obnos jen tak bez zpětných výhod jako to dělají jiní!
PGK+GFC vám nabízí za vaší pomoc, která bude od vás v podobě příspěvku(Kreditu), zpět toto:
že po otevření hřišť si můžete vybrat tento celý příspěvek na libovolném hřišti z naší nabídky přes portal Teetime.cz kam vám tento příspěvek(Kredit vložíme pro vaše čerpání až s 50% slevou) pokud po slevě na daném hřišti váš složený příspěvek dosáhne na cenu green fee, tak můžete jít hrát bez omezení na jakékoliv hřiště z naší nabídky PGK!

Navrhované výše příspěvků - které budou celé k vašemu čerpání:

· 1000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· 2000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· 3000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· 4000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· 5000,- příspěvek 2020(kredit je s platností do konce roku 2021)

· Nebo výše příspěvku 2020 – je na vašem zvážení v rámci vašich možností. Čím větší příspěvek, tím větší pomoc! Celý příspěvek vám bude poskytnut pro vaše čerpání golfové hry.

· Příspěvek - (kredit je s platností do konce příštího roku 2021 = cca 18 měsíců)

Nemáte zájem o hru a chcete jen pomoci.
V tomto případě darujte vaší výši Příspěvku na číslo účtu níže a my zajistíme, že pomoc bude předána.

Pomoc = Příspěvek 2020 pošlete na:

Číslo účtu: Green Fee Golf Clubu, protože zde je vedená pomoc, a váš příspěvek 2020 bude poskytnut pro vaše čerpání her.

Číslo účtu: 107-4791280237/0100, var. symbol dejte vaše číslo mobilu, je to nejrychlejší spárování vaší platby a do zprávy napište jen a pouze ,,Příspěvek 2020“. Nic jiného nemůže od vás příjmout, než pouze Příspěvek!

Pokud budete mít potřebu dát info o platbě, tak info ohledně platby mě pošlete na můj mobil sms zprávou.
nejak nechapu, kolik je ten prispevek a kolik je ten kredit na hru...
 
Akci jsem zaregistroval, a účastnit se jí nebudu. Nijak mi osobně nevadí, nevnímám ji ani jako parazitování, prostě spíše jako využití příležitosti - kdo chce, využije, kdo ne, nevyužije. Pro mě je to nesmyslné, resp. stejně hlavně marketingové, jako akce v Albertu - za každý nákup dáme korunu na něco (nebo jak to bylo), případně další. Nepotřebuju primárně si kupovat nějaké zboží jen proto, že je na to navázaná akce. Pokud budu zákazník a budu si fee na teetime kupovat, koupím je tam a pokud část prostředků využijí k čemukoli - pro mě za mě.

Osobně mi na tom nejvíc vadít těch 100 Kč za obědový balíček. Tam vidím slabinu. Když vidím, za kolik dělají obědy a velmi chutné v některých školních jídelnách, případně i v restauracích kompletní menu a pořád na tom mají zisk, tak tady mi to pocitově je nepříjemné. A zároveň, jak mnohé restaurace nabízejí jídla za 50, 70 Kč... aby něco dělaly. To dám radši stovku nebo několik někomu, kdo za to dokáže těch obědů udělat víc. A nepotřebuju kolem toho aparát a kupovat si fee. I kdybych ty prachy měl poslat přímo nějaké nadaci starající se o potřebné, případně nějakému konkrétnímu domu.
No na jídlech za 50-70 Kč vydělá jen ten, kdo ti to uvaří z odpadků... 100 Kč není tak velký peníz za oběd a jeho distribuci... A pokud to drží při životě nějakou nasmlouvanou restauraci, pomáháš vlastně 2x...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom