Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hranice hriste

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Vcera jsem se v mistnich pravidlech na Stirine docetl, ze hranice hriste je "veskere oploceni", za coz bych povazoval i ploty latkove/drevene a ohradniky. Nyni mi nejsou jasne dve situace, ktere se tykaji zejmena jamek c. 6 a 8, kde je odpaliste za latkovym plotem s elektrickym ohradnikem.

1. Muze byt odpaliste umistene mimo (hranice) hriste?
2. Pokud ano, pak jak resit situaci (kterou jsem videl live), kdy prvni rana z odpaliste za latkovym plotem trefi prave onen plot a odrazi se zpet.
 
Upraveno:
1. Ne
2. Nelze řešit správně dle pravidel golfu

Hřiště neznám, ale nejspíš se jedná o špatně formulovaná místní pravidla.
 
Odpaliště za hranicemi hřiště jsou tuším i na golfu Racing Karlovy Vary.
 
1. Ne
2. Nelze řešit správně dle pravidel golfu

Hřiště neznám, ale nejspíš se jedná o špatně formulovaná místní pravidla.
Diky!
 
Odpaliště za hranicemi hřiště jsou tuším i na golfu Racing Karlovy Vary.
jojo, taky me to napadlo, jsou tam mimo
 
Hm. To znamena, ze vlastne nikdo nema platny vysledek z dane hry? Nebo pro normovani se mistni pravidla neresi? Protoze pokud jsem mimo hriste, tak vlastne vsichni hraci porusuji pravidla atp. Zapeklita situace, tedy. To bych chtel byt souteznim vyborem a resit to tedy...
 
Hm. To znamena, ze vlastne nikdo nema platny vysledek z dane hry? Nebo pro normovani se mistni pravidla neresi? Protoze pokud jsem mimo hriste, tak vlastne vsichni hraci porusuji pravidla atp. Zapeklita situace, tedy. To bych chtel byt souteznim vyborem a resit to tedy...

1. žádné hřiště v ČR určitě není znormované s odpališti v autu
2. normování místní pravidla skoro jistě neřeší, většinou v době normování ani žádná místní pravidla neexistují. Pokud ano, mohou se kdykoliv změnit...
3. místní pravidla nesmí být v rozporu s pravidly golfu, pokud tam rozpor je, jsou v daném ustanovení místní pravidla neplatná.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom